Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 19 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Padėka už „Šimtmečio dovanas“

   Praėjusio pirmadienio pavakarę Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje Vilniuje vyko Valstybės atkūrimo šimtmečio projekto „Šimtmečio dovanos“ padėkos šventė. Į ją susirinko savanoriai iš visos Lietuvos, kurie šiais metais savo gerus darbus skyrė savo šaliai ir registravo juos puslapyje www.lietuva100.lt. Raseinių rajonui atstovavo Betygalos, Gervinės, Biliūnų, Berteškių kaimo bendruomenės, Raseinių rajono kaimų bendruomenių sąjungos ir Betygalos bei Sujainių bibliotekų darbuotojos.

Projekto globėjas Lietuvos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, sveikindamas renginio dalyvius, sakė, kad prieš dvejus metus startavęs projektas jau padovanojo daugiau kaip 1000 dovanų Lietuvai. Vyriausybės vadovas taip pat nuoširdžiai padėkojo šventės dalyviams už labdaringus darbus, bendrystės įgūdžių ugdymą, miestų ir miestelių puošimą. Jis pakvietė visus renginio dalyvius toliau kartu kurti gražesnę, artimesnę ir stipresnę Lietuvą, kurios didžiausias turtas – aktyvūs ir atsakingi piliečiai.

Kunigas Algirdas Toliatas pasidalino mintimis apie savanorystą, savo dainas susirinkusiems skyrė atlikėja Monique, o dailininkė Jolita Vaitkutė sukūrė desertų instaliaciją „Lietuvai – 100“.

Raseinių rajono atstovai dėkoja Savivaldybės vadovams už suteiktą transportą nuvykti į renginį ir grįžti namo.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.