Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. gruodžio 15 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 

   Raseinių rajono 8-ojo šaukimo savivaldybės tarybos 60-asis posėdis įvyks 2018 m. gruodžio 27 d. 10 val.
 
  Raseinių rajono 8-ojo šaukimo savivaldybės tarybos 61-asis posėdis įvyks 2018 m. gruodžio 27 d. 14 val.

 

Naujienos
 
   2018-12-14  G. Šulinskas: matyt, R. Ačas suprato mero potvarkio esmę

   Savivaldybės vadovai ir specialistai pastaruoju metu sulaukia nemažai gyventojų klausimų, ar Remigijus Ačas ir toliau veržiasi į Savivaldybės administracijos direktoriaus postą.

Plačiau
 
   2018-12-14  Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektas

   Vadovaujantis Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų atrankos konkurso organizavimo 2019-2020 metais nuostatais, patvirtintais Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 m. spalio 1 d. įsakymu Nr. A1-533 ,,Dėl Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų atrankos konkurso organizavimo 2019-2020 metais nuostatų patvirtinimo“, 2018 m. Raseinių rajone ketvirti metai iš eilės spalio mėn. buvo skelbiamas paraiškų teikimo Neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektų finansavimo konkursas. Iki numatyto termino pabaigos - lapkričio 30 d. paraišką pateikė vienintelis teikėjas - Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija ,,Raseinių viltis“.

Plačiau
 
   2018-12-14  MES GALVOJAM, TODĖL RŪŠIUOJAM

Statistika

   4.8 mln. kubinių metrų atliekų per penkerius metus. Toks tūris atliekų rūšiavimo konteineriais per penkerius metus buvo surinktas savivaldybėse. 

Plačiau
 
   2018-12-13  Tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorius

   Raseinių rajono savivaldybėje, kaip ir kitose savivaldybėse Lietuvoje, dirba tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorius (vyriausiasis specialistas). Pareigybės paskirtis - koordinuotai teikti švietimo pagalbos, socialinių ir sveikatos priežiūros paslaugas, siekiant sudaryti palankias sąlygas vaiko gerovei, padedant jo tėvams (globėjams, rūpintojams) kurti saugią aplinką, užtikrinti gyvenimo, asmeninių bei socialinių ryšių kokybę. Pagrindinis darbo principas – už vaiko saugumą ir gerovę atsakingų institucijų (vaiko teisių apsaugos, švietimo, socialinių įstaigų, policijos ir kt.) veiksmų suderinamumas, teikiant koordinuotas paslaugas.

Plačiau
 
   2018-12-13  Politikai pritarė daugumai sprendimų projektų

  Šiandien Savivaldybės tarybos 59-ojo posėdžio darbotvarkėje buvo suplanuota svarstyti 20 sprendimų projektų, tačiau ji buvo papildyta 2 klausimais.

Plačiau
 
   2018-12-13  Viduklės seniūnijos seniūnaičiai

   Vadovaujantis Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. sausio 26 d. sprendimu TS-18 „Dėl seniūnaičių rinkimo ir atšaukimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, Viduklės seniūnijoje atviru balsavimu gruodžio mėnesį išrinkti seniūnaičiai: Regina Morkuvienė (Viduklės Centro seniūnaitija), Vilija Petravičienė (Šienlaukio seniūnaitija), Egidijus Žutautas (Gylių seniūnaitija), Inesa Petrauskienė (Virgainių seniūnaitija), Danguolė Žyvatkauskienė (Paupio seniūnaitija), Vladas Tamulevičius (Viduklės Žemaičio seniūnaitija).

Plačiau
 
   2018-12-13  Šimtmečio eglutės įžiebimas Kalnujuose

   Gruodžio 11-osios pavakarę prie Kalnujų seniūnijos virte virė darbas. Buvo statomos dekoracijos, dirbo apšvietėjai, įgarsintojai. Patyliukais sėlino smalsumo pagauti vaikai, stabtelėjo suaugusieji. Ir kai sutemos apgaubė tylų vakarą, staiga driokstelėjo muzikos garsai ir aikštėn įvirto įspūdinga atlikėjų grupė: Karlsonas su draugais atvyko įžiebti Kalėdinę eglutę.

Plačiau
 
   2018-12-13  Kviečiame teikti kūrinius Vaikų literatūros premijai gauti

   Švietimo ir mokslo ministerija kviečia teikti vaikų literatūros kūrinius, kritikos darbus, vaikų literatūros ir skaitymo populiarinimo projektus Vaikų literatūros premijai gauti.

Plačiau
 
   2018-12-13  Viduklėje riedėjo „Sniego gniūžtė ‘18“

   Gruodžio 7-9 d. Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko respublikinė prevencinė stovykla „Sniego gniūžtė 2018" , kurioje dalyvavo 74 mokiniai iš Raseinių, Kauno, Kėdainių, Vilkijos miestų ir rajonų.

Plačiau
 
   2018-12-12  Atsisveikinimas su ilgamete kolege

   Šiandien Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyriausiajai specialistei Danutei Banienei – paskutinė darbo diena Savivaldybės administracijoje. Valstybės tarnyboje išdirbusi beveik 12 metų, ėjusi įvairias atsakingas pareigas, stropi, aukštos kvalifikacijos, kolegų gerbiama specialistė išeina į užtarnautą poilsį.

Plačiau
 
   2018-12-12  Išrinkti 3 Ariogalos miesto seniūnijos seniūnaičiai

   Vadovaujantis Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. sausio 26 d. sprendimu Nr. TS – 18 „Dėl seniūnaičių rinkimo ir atšaukimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, 2018 m. gruodžio mėnesį Ariogalos miesto seniūnijoje atviru balsavimu išrinkti trys seniūnaičiai: Andrius Kulinas (Darbininkų seniūnaitija), Regina Meškauskienė (Verdėlupio seniūnaitija) ir Tadas Anatolijus Misevičius (Dubysos seniūnaitija).

Plačiau
 
   2018-12-12  Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūra bus atnaujinta ir plečiama

 

   Savivaldybės administracija informuoja, kad pradėjo įgyvendinti projektą „Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros atnaujinimas ir plėtra Raseinių rajono savivaldybėje“.

Plačiau
 
   2018-12-12  Atšvaitas – visų draugas tamsoje

   Kaulakių kaimo bendruomenė jau daug metų dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos organizuojamame konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2018“.

Plačiau
 
   2018-12-12  Ariogalos krašto kaimų bendruomenių renginys „Visos kartos kartu“

  Kalėdų dvasios negalime paliesti rankomis, akimis negalime pamatyti visų stebuklų, vis tiek kiekvienas jaučiame jos egzistavimą. Ją pastebime tik tuomet, kai pradedame gyventi akimirkomis, vedančiomis paslaptingosios nakties stebuklų išsipildymo link. Šiuo laikotarpiu mes būname ne vieni: šalia mūsų atsiranda kažkas nepaprasto, mumyse gyvybę atranda Kalėdų dvasia, kuri apgaubia rūpestingumo, džiaugsmo ir šilumos skraiste, labiau pastebime šalia esančius. Kiekvieno širdis siekia gėrio, džiaugsmo ir tyrumo.

Plačiau
 
   2018-12-12  Popietė „Žvakutės spindesy“ Plikiuose

   Gruodžio 9 dieną Raseinių kultūros centre Plikiuose vyko adventinė popietė „Žvakutės spindesy“. Liaudies kalendoriuje teigiama, kad adventas - rimties, susikaupimo, fizinio ir dvasinio apsivalymo metas, ūkinių darbų pabaiga. Tai laikas įžiebti šviesą savo sieloje ir padėti kitam tą šviesą įžiebti savyje.

Plačiau
 
   2018-12-12  Netrukus Žemaičio aikštėje - nemokamas internetas

   Šių metų balandį Raseinių rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą „Dėl dalyvavimo projekte „WiFi4EU“, o administracija paruoštą paraišką teikė Europos Komisijai dėl nemokamo „Wifi” ryšio įrengimo viešose erdvėse. Šią savaitę Savivaldybę pasiekė džiugi žinia, kad projektui įgyvendinti laimėta 15 000 Eur. Pagal šią priemonę iš visos Europos paraiškas pateikė apie 13 000 savivaldybių. Džiugu, kad esame tarp laimėtojų (iš visos Europos buvo atrinkta 2 800 savivaldybių, iš Lietuvos - 33 savivaldybės).

Plačiau
 
   2018-12-12  Konkurso „Už Raseinių ant Dubysos“ darbai - atkurtos Lietuvos 100-mečiui

   Tradicinis rašinių, piešinių ir fotografijų konkursas „Už Raseinių ant Dubysos“ rengiamas nuo 1998 m. Šiemet jau 25-asis konkursas, skirtas atkurtos Lietuvos 100-mečiui.

Plačiau
 
   2018-12-11  Ką Savivaldybės administracijoje veikia R. Ačas?

   Šiandien, gruodžio 11 d., Remigijus Ačas atvyko į Raseinių rajono savivaldybę ir užėmė administracijos direktoriaus kabinetą, laikydamas, kad jis šiuos veiksmus atlieka pagrįstai. Niekas neginčija, kad R. Ačas teismo sprendimu yra grąžintas į administracijos direktoriaus pareigas, tačiau faktas yra tas, kad kyšininkavimu įtariamas R. Ačas Savivaldybės mero potvarkiu yra nušalintas nuo pareigų ir šiuo metu neturi teisės vykdyt administracijos direktoriaus funkcijų.

Plačiau
 
   2018-12-11  Akcija „Būk matomas, būk saugus“ Blinstrubiškių socialinės globos namuose

   Blinstrubiškių socialinės globos namuose vyko akcija „Būk matomas, būk saugus“, kurioje dalyvavo Raseinių rajono policijos komisariato vyriausioji tyrėja - bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė. Susitikimo metu susirinkusiesiems pareigūnė priminė Kelių eismo taisykles pėstiesiems ir dviratininkams, akcentavo saugos priemonių naudojimo būtinybę.

Plačiau
 
   2018-12-11  VMI primena: nepamirškite deklaruoti nekilnojamojo turto

   Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Kauno AVMI) primena, kad gyventojai, kuriems nuosavybės teise priklauso nekilnojamasis turtas (NT), savo verte viršijantis 220 000 Eur, šio mokesčio deklaraciją už 2018 m. VMI turi pateikti ir mokestį sumokėti iki šių metų gruodžio 17 d.

Plačiau
 
   2018-12-11  Kalėdinis šurmulys Raseiniuose

   Taip jau šiemet sutapo, kad Raseinių rajono kultūros centro darbuotojams organizuojant Kalėdinių renginių ciklą, sumanyta jį pavadinti „Kalėdinis šurmulys Raseiniuose“. Tačiau šurmulys prasidėjo daug anksčiau, kai dar tik kalėdinė eglutė buvo pradėta puošti. Šurmuliavo maži ir dideli, laukdami tos dienos, kada bus įžiebta mūsų miesto puošmena.

Plačiau
 
   2018-12-11  Patvirtintas Raseinių rajono savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2019 m. projektams finansuoti skirtų lėšų paskirstymas

   Informuojamame, kad Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. gruodžio 10 d. įsakymu Nr. A1 – 1169 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2019 m. projektams finansuoti skirtų lėšų paskirstymo“ pavirtintas Raseinių rajono savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2019 m. projektams finansuoti skirtų lėšų paskirstymas:

Plačiau
 
   2018-12-11  Parsinešk Kalėdas į savo namus

   Valstybinių miškų urėdijos miškininkai jau dešimtąjį kartą kviečia į Kalėdinę akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu dovanojamos eglių šakos. Miškininkai ragina prisidėti prie gamtos išsaugojimo ir kviečia ateiti parsinešti dovanojamą kalėdinę eglės šaką.

Plačiau
 
   2018-12-11  Kviečiame teikti pasiūlymus dėl vaikų dienos centrų tinklo plėtros

   Socialinės apsaugos ir darbo ministerija atsiuntė kvietimą savivaldybėms pateikti projektinį pasiūlymą pagal Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 m. rugpjūčio 31 d. įsakymu Nr. A1-457 patvirtintą 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ priemonę Nr. 08.1.1-CPVA-V*427 „Institucinės globos pertvarka: investicijos į infrastruktūrą“ projektų finansavimo sąlygų aprašą Nr. 1 „Bendruomeninių vaikų globos namų ir vaikų dienos centrų tinklo plėtra“ (toliau – Priemonė), pagal kurią projektai atrenkami valstybės projektų planavimo būdu.

Plačiau
 
   2018-12-10  Savanorystė Lietuvoje: ko reikia, kad savanoris būtų gerbiamas?

   Gruodžio 7 d. Seimo narės Guoda Burokienė, Vida Ačienė ir Aušrinė Norkienė pakvietė kaimo ir miesto bendruomenių, kitų NVO atstovus į diskusiją „Savanorystė Lietuvoje: ko reikia, kad savanoris būtų gerbiamas?“

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2018-12-14  Konkursas! Laikas puošti vitrinas!

   Šventiškai papuošta Jūsų įstaigos ar įmonės vitrina gali būti verta ne tik akių pasigėrėjimo, bet ir prizo! Jau nuo šiandien startuoja šventinis konkursas „Kalėdinės vitrinos“ Raseinių rajone.

Plačiau
 
   2018-12-13  Dėl žemės sklypo, kadastro Nr. 7218/0005:240, kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų

   Informuojame, kad yra parengtas sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektas. Planuojamas žemės sklypas (teritorija): Žemės sklypo kadastro Nr. 7218/0005:240, žemės sklypo adresas Kauno apskr., Raseinių r. sav., Ariogalos sen., Baukių k., 4,4253 ha.

Plačiau
 
   2018-11-30  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2018-11-28  Informacija apie teritorijų planavimą

   Informuojame, kad pradedamas rengti Raseinių rajono savivaldybės paviršinių (lietaus) nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialusis planas (toliau – Specialusis planas).

Plačiau
 
   2018-11-15  Kalnujų seniūnijos gyventojų žiniai

   Vadovaujantis Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. sausio 26 d. sprendimu TS-18 „ Dėl seniūnaičių rinkimo ir atšaukimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, Kalnujų seniūnijos seniūnaitijose atviru balsavimu bus renkami seniūnaičiai. Susirinkimus organizuoja Kalnujų seniūnija.

Plačiau
 
   2018-11-15  Skelbiamas 2019 m. sveikatos projektų konkursas

   Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia 2019 m. sveikatos projektų, finansuojamų Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, konkursą. Paraiškas finansinei paramai gauti gali teikti biudžetinės, viešosios įstaigos, asociacijos, nevyriausybinės organizacijos ir kiti juridiniai asmenys. Projektų sveikatinimo priemonės turi būti skirtos Raseinių rajono gyventojams.

Plačiau
 
   2018-11-12  Informacija apie parengtą Raseinių rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimą

   Raseinių rajono savivaldybės taryba 2018 m. spalio 25 d. sprendimu Nr.TS-335 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo patvirtinimo“ patvirtino Raseinių rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialųjį planą. Su specialiuoju planu galima susipažinti Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje – TPDRIS. Teritorijų planavimo dokumento NR.S-RJ-72-16-443.

Plačiau
 
   2018-09-24  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2018 metų spalio–gruodžio mėnesiais grafikas
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.