Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. lapkričio 20 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
 
Naujienos
Savivaldybėje – Kauno kolegijos atstovai

   Šiandien Savivaldybėje apsilankė Kauno kolegijos direktorius Paulius Baltrušaitis, Verslo fakulteto dekanė Dalia Ilevičienė ir Technologijų fakulteto dekanas dr. Giedrius Gecevičius. Jie merui Andriui Bautroniui, kelių Savivaldybės įmonių ir įstaigų vadovams bei specialistams papasakojo apie šios daugiaprofilinės valstybinės aukštojo mokslo įstaigos vidaus ir tarptautines veiklas, studijas bei galimybes bendradarbiauti su Raseinių rajono savivaldybe.

   Tai jau antras susitikimas su modernios Kauno kolegijos vadovais. Pirmasis įvyko maždaug prieš mėnesį Kaune ir taip pat suteikė nemažai vertingos informacijos. Šiandien buvo konkrečiau kalbama, kuo bendradarbiavimas būtų naudingas abiems šalims. Pasak mero A.Bautronio, modernioje kolegijoje rengiami puikūs specialistai, kuriems siūloma per 50 studijų programų. Jie galėtų rasti sau naudingų veiklos sričių ir Raseinių rajono savivaldybėje: baigiamieji studijų darbai, praktikos atlikimas mūsų rajono įstaigose ir įmonėse, seminarai, kursai, projektinė veikla, specialistų kvalifikacijos kėlimas ir pan. Yra didelė tikimybė, kad baigusieji Kauno kolegiją gali susieti savo darbą, karjerą ir gyvenimą su Raseinių kraštu. Kolegijos atstovai užtikrino, kad bendradarbiaujant su Savivaldybe, patyrę šios įstaigos darbuotojai prisidėtų prie įmonių ir įstaigų optimizavimo, projektų rengimo ir kitų naudingų dalykų, kuriems valstybė gali skirti iki 80 proc. finansinę kompensaciją.

   Savivaldybės įmonių ir įstaigų atstovus sudomino bendradarbiavimo su kolegija galimybės. Pranešėjai sulaukė ne vieno klausimo, po to dar individualiai bendravo su raseiniškiais. Tokie susitikimai, diskusijos vyks ir ateityje, jie bus vis konkretesni, kad idėjos virstų abipusiai naudingais darbais.

   

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.