Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. balandžio 25 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8400135
Šiandien: 2736
Dabar: 69
Prenumerata

 
 

Konferencija „Šiluvos šventovės vizija ir plėtros galimybės“. Plačiau »»»

Priminimas naudojantiems savivaldybės turtą panaudos pagrindais »»» 

    
   Š. m. balandžio 25 d. 15.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
    Š. m. balandžio 26 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 51-asis posėdis. /Darbotvarkė/
    Š. m. gegužės 23 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 52-asis posėdis.

Naujienos
 
   2018-04-24  Pagerbti Lietuvos TV laidos „Gimtoji žemė“ Jorio apdovanojimų nominantai

   Lietuvos TV laida „Gimtoji žemė“ vėl buvo paskelbusi konkursą ir kvietė teikti kandidatus 2018-ųjų metų Jorio apdovanojimų nominacijai – „Už tai, kad visiems būtų geriau“. Tarp šiais metais pasiūlytų 12 nominantų buvo ir mūsų rajono Pašešuvio kaimo bendruomenė. Ši bendruomenė, kuriai vadovauja pirmininkė Lina Andrulienė, yra labai aktyvi, vieninga, turi išpuoselėtus namus, įkurtą muziejų, jaunimo sporto kambarį, vaikų dienos centrą „Šešuvėlė“ ir darbščius bendruomenės narius. Pašešuvio kaimo bendruomenė organizuoja gražias šventes, yra įvykdžiusi keliolika projektų, aktyviai dalyvauja seniūnijos renginiuose, puikiai sutaria su seniūnaičiu ir seniūnija.

Plačiau
 
   2018-04-24  Savivaldybės atstovai dalyvavo XX tarptautinio muzikos festivalio „Sugrįžimai 2018“ atidarymo šventėje

   Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė kartu su rajono kultūros įstaigų vadovais ir keletu darbuotojų viešėjo Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose Vilniuje, kur vyko XX tarptautinio muzikos festivalio „Sugrįžimai 2018“ atidarymas. Šio festivalio rengėjai – Lietuvos muzikų rėmimo fonas, festivalio globėjas – Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

Plačiau
 
   2018-04-24  Mirkliuose – akcija „Darom 2018“

   Saulėtą, gražų balandžio 21-osios rytą maži ir dideli mirkliškiai rinkosi į akciją ,,Darom“ prie Mirklių piliakalnio į Prabaudos pušyną. Bendruomenės narius, kaimynus pasitiko Mirklių kaimo bendruomenės kapela (vadovas Konstantinas Kružikas) su dainomis Lietuvai „100 gerų darbų“.

Plačiau
 
   2018-04-24  Už aktyvumą projekte – Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijai kvietimas į Briuselį!

   2018 m. balandžio 10-11 d. Europos Parlamente Briuselyje vyko projekto MEPA (Mokyklos – Europos Parlamento Ambasadorės) dalyvių seminaras. Į jį buvo pakviesti mokytojai iš visų 28 Europos Sąjungos valstybių narių. Lietuvai seminare atstovavo mokytojai iš Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės, Kėdainių „Šviesiosios“, Vilniaus r. Rūkainių, Zarasų „Ąžuolo“ ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijų. Džiaugiamės, kad mūsų gimnazija buvo pripažinta aktyvi projekto dalyvė ir gavo pakvietimą dalyvauti seminare Briuselyje.

Plačiau
 
   2018-04-24  Vyks kariuomenės pratybos

   Š. m. balandžio 28-29 dienomis Raseinių r. Blinstrubiškių miške vyks Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės karių pratybos. Mokymų metu judės ginkluoti kariai, bus naudojami imitaciniai šaudmenys. Kariai laikysis priešgaisrinių ir gamtos apsaugos taisyklių, kelių eismo taisyklių ir civilių gyventojų kasdienė veikla nebus trikdoma.

Plačiau
 
   2018-04-24  Susitikimas su žurnalistu Andriumi Tapinu

   Artėjant Europos egzaminui gegužės 9-ąją dieną, net 17 įdomių asmenybių svečiuosis mokyklose ir organizacijose, kur praves Europos pamoką būsimiems egzamino dalyviams.

Plačiau
 
   2018-04-23  Savivaldybės vadovai atsakė į žurnalistų klausimus

   Šiandien Savivaldybėje vyko kassavaitinė spaudos konferencija, kurioje Savivaldybės vadovai rajono žiniasklaidos atstovus supažindino su aktualiausiais nūdienos įvykiais, atsakė į pateiktus klausimus.

Plačiau
 
   2018-04-23  Talka – buvusioje gaisravietėje

   Paliepių seniūnijoje Sujainių kaime akcijoje „Darom“ dalyvavo 35 gyventojai. Talka vyko nuo gaisro nukentėjusios šeimos kieme: iš namo buvo išnešti visi sudegę baldai, kilimai, jie buvo sukrauti į traktorių ir išvežti į sąvartyną. Gaisro metu sudegusių namų apyvokos daiktų, statybinių medžiagų likučiai buvo išrūšiuoti, sudėti į maišus bei didmaišius, sukrauti į antrą traktorių ir išvežti į sąvartyną.

Plačiau
 
   2018-04-23  Tarptautinis maldos susitikimas Šiluvoje

   Balandžio 28 d. Šiluvoje vyks tarptautinis maldos susitikimas „Meldžiamės už taiką“, į kurį atvyksta delegacija iš Medžiugorjės (Bosnija ir Hercogovina). Ši vieta išgarsėjo 1981 m. birželio 24 d., kai šešiems kroatų vaikams apsireiškė Švč. Mergelė Marija. Nuo šio momento – tai viena iš labiausiai piligrimų lankomų vietų pasaulyje. Be to, į renginį atvyks piligrimų iš Latvijos, Baltarusijos bei visos Lietuvos.

Plačiau
 
   2018-04-23  „Darom 2018“ Kalnujuose

   Balandžio 21-oji pavasario švaros akcijos „Darom“ saulėtą, gražią dieną visi – ir jauni, ir pagyvenę gyventojai – pakilia nuotaika rinkosi į Kalnujų seniūnijos teritorijoje pasirinktus švarinimosi taškus.

Plačiau
 
   2018-04-23  Akcija „Darom“ Ramonuose

   Kasmet pavasarį Lietuvoje organizuojama aplinkos švarinimo akcija „Darom“. Ramonų kaimo bendruomenė visada įsijungia į šią akciją, nes žiemai praslinkus, akis bado bundančią gamtą teršiančios atliekos, besimėtantys tušti buteliai, pakuotės, užsilikę pernykščiai lapai. Todėl, kas su grėbliu, kas su maišu, kas su kastuvu ar kauptuku balandžio 21 dienos rytą rinkosi prie bendruomenės namų.

Plačiau
 
   2018-04-23  Raseinių džiazas

   Kasdienybė savo reglamentuota rutina tarsi panardina mus į tam tikrą transo būseną – iliuzinę nirvaną, kuri savo menamomis ribomis uždaro mus į riboto pažinumo erdvę. O ne!- vieningu balsu teigia daugybė oponentų. Pažvelkite aplink – ryškios spalvos ir stiprios emocijos, puikios galimybės, mes esame laisvi ir galime rinktis. Gal kažkaip panašiai galvoja ir auksinės žuvelės, nardydamos savo prabangiame akvariume tarp plastikinių koralų. Jos juk nežino, kad tai viso labo stiklinė dėžė, pripildyta vandens, o pasaulis prasideda (ar baigiasi?) už trapaus stiklo sienos.

Plačiau
 
   2018-04-23  Mero komanda sutvarkė poilsiavietę

   Savivaldybės mero tarnyba šeštadienį įsijungė į visuotinę talką „Darom“ - sutvarkė poilsiavietę prie Dubysos. Tos tarnybos viso labo – tik penki žmonės: meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė ir sekretoriato vedėja Violeta Mielinienė su savo pavaldinėmis, todėl į talką Savivaldybės vadovai pasikvietė ir savo sutuoktinius: meras savo žmoną Dalią, o vicemerė – vyrą Arvydą.

Plačiau
 
   2018-04-23  Sėkmė respublikiniame konkurse „Lietuvos paukščiai 2018“

   Šiemet ir vėl buvo organizuotas respublikinis pradinių klasių piešinių ir nuotraukų konkursas „Lietuvos paukščiai 2018“ . Konkurso organizatoriai kvietė vaikus domėtis Lietuvos paukščiais, pažvelgti į juos menininkų akimis. Konkurso tikslas - siekti, kad vaikai, tėvai ir pedagogai kuo daugiau sužinotų apie Lietuvoje gyvenančius paukščius.

Plačiau
 
   2018-04-23  Gaivinamas būsimasis Šimtmečio parkas

   Balandžio 21-ąją, tradicinėje švaros akcijoje „Darom" aktyviai dalyvavo Savivaldybės administracijos darbuotojai, vadovaujami direktoriaus Remigijaus Ačo, keli Tarybos nariai, UAB „Raseinių šilumos tinklai" kolektyvo atstovai. Buvo kviečiami visi Raseinių miesto gyventojai, bet jų atėjo nedaug.

Plačiau
 
   2018-04-23  Ruošiamasi modernizuoti Ariogalos darželį

   Iškilus nesklandumams dėl projekto „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo prieinamumo didinimas Raseinių rajone (Ariogalos lopšelyje-darželyje)“, į Savivaldybės merą Algirdą Gricių kreipėsi techninio projekto rengėjas UAB „Atamis“ subrangovas UAB „Proidėja“ vadovas Andrius Žemkauskas ir Savivaldybės administracijos atsakingieji specialistai.

Plačiau
 
   2018-04-23  Gintaro kaimų bendruomenė pasitiki pirmininke

   Prabėgo dar vieni metai ir Gintaro kaimų bendruomenė sukvietė savo narius į visuotinį ataskaitinį rinkiminį susirinkimą. Jame buvo pristatytos ir patvirtintos veiklos bei finansinė ataskaitos, bet pagrindinė tema – bendruomenės pirmininko rinkimai.

Plačiau
 
   2018-04-23  Darbo grupė spręs pastatų likimą

   Savivaldybės mero potvarkiu kovo 30 d. sudaryta darbo grupė, kuriai pavesta iki š. m. gegužės 2 d. išanalizuoti vietos tarp Turgaus g. 20 ir 22, Šiluvos mstl. istorinius faktus, nustatyti pastatų vertes ir teikti išvadas bei rekomendacijas dėl tolesnio pastatų naudojimo. 1996 m. greta pastatytas paminklas byloja, kad šiuose pastatuose 1944-1945 m. buvo kalinami, kankinami, žudomi ir iš čia tremiami į gulagus Lietuvos pasipriešinimo okupantams dalyviai. Pastatai pripažinti bešeimininkiais ir yra prastos būklės, todėl vicemerės Gitanos Rašimienės vadovaujama darbo grupė, išanalizavusi faktus spręs, ar pastatus privatizuoti, ar griauti, ar, saugant istorinę atmintį, suremontuoti.

Plačiau
 
   2018-04-20  Nemakščių seniūnija rengiasi naujam statusui

   Dirbančiųjų už socialines pašalpas jėgomis kapitališkai suremontuotas pastatas pagerino jų sąlygas. Galimybės bus dar didesnės, kai seniūnija taps biudžetine įstaiga.

Plačiau
 
   2018-04-20  Gerosios patirties dalybos Tauragėje

   Kaimyninių savivaldybių seniūnų sueigoje dalyvavo šio rajono vadovai, Lietuvos savivaldybių seniūnų asociacijos (LSSA) vadovai, Kelmės, Kėdainių, Raseinių ir Tauragės rajonų savivaldybių administracijų direktoriai bei seniūnai.

Plačiau
 
   2018-04-20  Gatvių apšvietime siūlomos radikalios permainos

   Savivaldybėje buvo pristatytas projektas „Gatvių apšvietimo modernizavimas Raseinių rajone. Viešoji ir privati partnerystė“.

Plačiau
 
   2018-04-20  Raseinių priešgaisrinės saugos tarnyba tęsia bendradarbiavimą su lenkais

   Raseinių priešgaisrinės saugos tarnyba kartu su Grudeko savivaldybe (Lenkija) pradėjo įgyvendinti antrą bendrą projektą „Lietuvos-Lenkijos priešgaisrinės apsaugos paslaugų gerinimas stiprinant ugniagesių kompetencijas“, kurio tikslas – sustiprinti ugniagesių kompetencijas, gerinant priešgaisrinės apsaugos teikimą Lietuvos – Lenkijos pasienyje.

Plačiau
 
   2018-04-20  Užkalnių moteris užbūrė vilnos vėlimas

   Praėjusį šeštadienį Užkalnių kaimo moterys aktyviai rinkosi į kaimo bendruomenės salę, vedamos noro išmokti velti vilną. Labai džiugu, kad kartu su mamomis ir močiutėmis mokyme dalyvavo ir auganti jaunoji karta.

Plačiau
 
   2018-04-19  Pristatytas projektas „Gatvių apšvietimo modernizavimas Raseinių rajone“

   Vakar Savivaldybės didžiojoje salėje vyko viešosios ir privačios partnerystės projekto „Gatvių apšvietimo modernizavimas Raseinių rajone“ pristatymas, kuriame dalyvavo Savivaldybės vadovai, Tarybos nariai, administracijos specialistai. Projektą prastatė rengėjas – „Triniti“ advokatas Vytautas Kalmatavičius. Pasak pranešėjo, iš 2017 m. rajono Savivaldybei pateiktų apšvietimo modernizavimo alternatyvų buvo pasirinktas optimalus variantas.

Plačiau
 
   2018-04-19  Kviečiame registruotis į projekto „Europe goes local“ II etapą

   Kviečiame registruotis į projekto „Europe goes local“ II etapo mokymus, kurie Raseiniuose vyks 2018 m. gegužės 17–19 d. (Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje ir Raseinių rajono savivaldybėje). Šie mokymai skirti tiems, kurie nori tapti savivaldybėje veiksiančios komandos dalimi, išgryninti egzistuojančius poreikius darbo su jaunimu srityje, dėlioti veiksmų planą ir stiprinti kompetencijas.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2018-04-24  VGTPT kviečia registruotis psichologus, norinčius padėti apklausti vaikus baudžiamajame procese

   Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba vykdo psichologų, norinčių dalyvauti vaikų ar kitų pažeidžiamų asmenų apklausose baudžiamajame procese, registravimą.

Plačiau
 
   2018-04-23  Susitikimas su Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovu

   Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka laimėjo atrankos konkursą susitikti su Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovu Arnoldu Pranckevičiumi.  Netgi jei neplanuojate laikyti gegužės 9 d. Europos egzamino – į šį  susitikimą verta ateiti. Nes tai įdomus, komunikabilus ir daug patirties turintis žmogus.

Plačiau
 
   2018-04-18  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2018-04-09  Kelionių žaidimas ŠIMTMEČIO REGIONAS

   Švęsdami Lietuvos atkūrimo šimtmetį, pažinkime savo krašto istoriją keliaudami! Kauno regiono plėtros agentūra kviečia apsilankyti Birštono kurorte, Jonavos, Kaišiadorių, Kauno, Kėdainių, Prienų ir Raseinių rajonuose – kur keliautojų laukia 21 Šimtmečio objektas, liudijantis Lietuvos kūrimosi istoriją ir kovas už laisvę!

Plačiau
 
   2018-04-06  Projekto „Atrask ES Lietuvoje“ nuostatai

Projekto „Atrask ES Lietuvoje“ nuostatai

   Projektas „Atrask ES Lietuvoje“ vykdomas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę Nr. 12.0.1-CPVA-K-204 „Komunikacija apie ES investicijas“. Projektą koordinuoja VšĮ „Problemų sprendimo centras“.

Plačiau
 
   2018-03-21  Lietuvos Respublikos vyriausybės narių gyventojų priėmimo vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2018 metų balandžio–birželio mėnesiais grafikas
 
   2018-02-28  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2018 metais Raseinių rajone grafikas
 
   2018-02-26  Gyventojų fizinį aktyvumą skatinanti akcija

   Savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti akcijoje „Eik, judėk – tik netingėk!“, kurios tikslas – skatinti Raseinių rajono gyventojų fizinį aktyvumą – kasdien nueiti po 10 000 žingsnių. Akcija vyks nuo šių metų kovo 1 d. iki birželio 1 d.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.