Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. lapkričio 16 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Nedelsdami kreipkitės dėl paramos moksleivių reikmėms ir maitinimo

   Mažesnes pajamas gaunančios šeimos raginamos nedelsti ir kreiptis į Savivaldybę dėl 57 eurų paramos mokinio reikmėms ir nemokamo maitinimo, kad vaikai mokinio reikmenimis būtų aprūpinti iki rugsėjo 1-osios, o nemokamas maitinimas būtų skiriamas nuo mokslo metų pradžios. Raseinių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius prašymus dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti priima nuo liepos 1 d. iki spalio 5 d., o dėl nemokamo maitinimo galima kreiptis visus mokslo metus, pablogėjus šeimos finansinei situacijai. Mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti, jeigu vidutinės pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės kaip pusantro valstybės remiamų pajamų dydžio (183 eurai).

   Jei mokinys patiria socialinę riziką arba auga šeimoje, patiriančioje socialinę riziką, mokinio reikmenų rinkiniai kiekvienam mokiniui sudaromi pagal jo individualius poreikius, atsižvelgiant į mokinių skaičių šeimoje ir jų jau turimus mokinio reikmenis. Ir dėl nemokamo maitinimo, ir dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti vienas iš mokinio tėvų, pilnamečių šeimos narių ar pats pilnametis mokinys gali kreiptis į gyvenamosios vietos seniūniją, o Raseinių miesto gyventojai – į Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (Vytauto Didžiojo g. 17, Raseiniai). Prie prašymo-paraiškos reikia pridėti šeimos narių pažymas apie pajamas, gautas per tris praėjusius mėnesius iki kreipimosi dėl socialinės paramos mokiniams, arba kreipimosi mėnesio pajamas, jei kreipimosi mėnesį, palyginti su trimis praėjusiais mėnesiais, pasikeitė šeimos pajamų šaltinis ar šeiminė padėtis. Jeigu kreipimosi dėl socialinės paramos mokiniams metu šeima gauna piniginę socialinę paramą nepasiturintiems gyventojams (socialinę pašalpą ar būsto šildymo, geriamojo ar karšto vandens išlaidų kompensacijas), pateikiamas laisvos formos prašymas ir pažymų apie šeimos gaunamas pajamas pateikti nereikia.

   Tel. pasiteirauti: (8 428) 79 582, (8 428) 79 581

Raseinių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.