Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. liepos 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8604885
Šiandien: 629
Dabar: 27
Prenumerata

 
 
Naujienos
 
   2018-07-20  Seniūnų sueigoje – aktualūs šiandienos klausimai

   Tradicinėje rajono seniūnų sueigoje dalyvavo Savivaldybės meras Algirdas Gricius, administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas, specialistai, įstaigų vadovai. Buvo svarstyti net keli klausimai.

Plačiau
 
   2018-07-20  Atšaukta savivaldybės lygio ekstremalioji situacija

  Nuo šių metų liepos 20 d. Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu atšaukta ekstremalioji situacija, kuri buvo paskelbta dėl afrikinio kiaulių maro Girkalnio, Ariogalos, Ariogalos miesto, Kalnujų, Raseinių, Raseinių miesto ir Paliepių seniūnijose.

Plačiau
 
   2018-07-19  Gatvių rekonstrukcija tik įsibėgėja

   Savivaldybės administracija, atsižvelgdama į 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 6 prioriteto „Darnaus transporto ir pagrindinių tinklų infrastruktūros plėtra“ 06.2.1-TID-R-511 priemonės „Vietinių kelių vystymas“ projektų finansavimo sąlygų aprašą bei į Raseinių rajonui skirtus ES lėšų limitus, planuoja Raseinių mieste rekonstruoti šias gatves ar jų atkarpas: V. Kudirkos g. (nuo sankryžos su Jaunimo g. iki sankryžos su Bažnyčios g., Kosmonautų g. ir Sodų g.), Partizanų g. (nuo sankryžos su Tiesos g. iki sankryžos su Jurbarko g.), Turgaus g. (nuo sankryžos su Maironio g. iki sankryžos su Algirdo g.), Algirdo g. (nuo sankryžos su Maironio g. iki sankryžos su Sodų g., Pušyno g. ir Kalno g.), Žemaičių g. (nuo sankryžos su Maironio g. iki sankryžos su Aguonų g.) ir Aguonų g. (nuo sankryžos su V. Grybo g. iki sankryžos su Bagdoniškės g.).

Plačiau
 
   2018-07-19  Būkime saugūs kelyje

   Žaiginio bendruomenė „Bitupis“ dalyvauja projekte „Eismo saugumas bendruomenėse 2018“. Projekto metu planuojame suorganizuoti 5 saugaus eismo renginius. Pirmojo renginio metu svečiavomės Lyduvėnų miestelyje vykusioje šv. Petro ir Povilo atlaidų šventėje, kurios metu bendruomenės kolektyvas atliko meninę programą, o pirmininkas Arūnas Birvinskas priminė, kad būtina laikytis saugaus eismo taisyklių kelyje ir padovanojo šventės dalyviams šviesą atspindinčių priemonių(pakabukų, liemenių, ant rankų ir kojų užsegamų atšvaitų).

Plačiau
 
   2018-07-19  Išrinkti geriausi metų ūkininkai

   Jau tapo gražia tradicija kiekvienais metais išrinkti geriausius rajono ūkininkus. Raseinių rajono konkurso „Metų ūkis 2018“ vertinimo komisija, sudaryta iš Lietuvos ūkininkų sąjungos, Savivaldybės administracijos, Lietuvos žemės ūkio rūmų ir Lietuvos žemės ūkio konsultavimo tarnybos atstovų, liepos 13 ir 17 d. lankėsi rajono ūkiuose, siekdama nustatyti geriausią ir didžiausią pažangą per pastaruosius metus padariusį ūkininko ūkį.

Plačiau
 
   2018-07-18  Posėdžiavo sportininkų ir menininkų skatinimo komisija

   Vakar vyko Raseinių rajono skatinimo premijų už pasiektus aukštus rezultatus sporto ir meno srityse skyrimo komisijos posėdis, kuriame dalyvavo komisijos pirmininkė vicemerė Gitana Rašimienė ir komisijos nariai - Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausieji specialistai Asta Pagarauskaitė ir Jonas Tamošaitis, Raseinių kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotojas mokinių sportui Egidijus Šubinas.

Plačiau
 
   2018-07-17  Pradinukai bus dar saugesni
   AB „Lietuvos draudimas“ jau devynioliktus metus tęsia gražią akciją „Apsaugok mane" - visam rugsėjo mėnesiui apdraudžia mūsų rajono ir visos Lietuvos moksleivius nuo nelaimingų atsitikimų kelyje, jei nelaimė vaikų patykotų kertant gatvę, pakeliui į mokyklą ar grįžtant iš jos. Šiandien pas Savivaldybės merą Algirdą Gricių viešėjusi „Lietuvos draudimo“ atstovė supažindino su naujove – šiemet bendrovė nusprendė dar labiau pasirūpinti mūsų mažųjų saugumu ir rajono 1-4 klasių mokinukams dovanos šviesą atspindinčias liemenes. Plačiau
 
   2018-07-17  Nuaidėjo šlagerių šventė „Skinsiu raudoną rožę“

   Liepos 8 dieną prie Sujainių tvenkinio nuvilnijo VI respublikinė šlagerių šventė „Skinsiu raudoną rožę“. Įvairialypis renginys pritraukė gausų būrį dalyvių ir žiūrovų, netrūko pramogų. Prie Sujainių tvenkinio renginio svečių laukė Sujainių bibliotekos „Muzikos ir meno skaitykla“ bei idėjų kupina bibliotekininkė Danelija Laurinavičiūtė.

Plačiau
 
   2018-07-17  Savivaldybės atstovams yra svarbi gyventojų nuomonė

   Geranoriškai bendraujant su gyventojais galima pasiekti objektyvaus vertinimo priimant naudingus sprendimus.

   Pirmadienio vakare Ariogaloje administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Armandas Mockus bei Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Egidijus Alijauskas pristatė į kultūros centrą susirinkusiems žmonėms projektą „Purvės parko tarp Taurupio, Žemaičių, Gėlių ir D. Rudzinsko gatvių viešosios infrastruktūros įrengimas (nauja statyba)“. Šis projektas didelių pakeitimų nereikalauja. Atsižvelgiant į gyventojų pastabas, planuojama kreiptis į projektuotojus dėl vieno papildomo tako padengimo asfalto danga.

Plačiau
 
   2018-07-17  Rajono abiturientams įteikti brandos atestatai

   Praėjusią savaitę mūsų rajone su mokyklos suolu atsisveikino 350 abiturientų – jiems įteikti brandos atestatai.

Plačiau
 
   2018-07-05  Kaip rasti teritorinių padalinių kontaktus

   Nuo liepos 1-osios visi Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybėse esantys Vaiko teisių apsaugos skyriai tapo pavaldūs centrinei vaiko teisių apsaugos institucijai – Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai. Kartu keitėsi ir kai kurių padalinių adresai, telefonai, atsinaujino bei pasipildė darbuotojų komanda.

Plačiau
 
   2018-06-26  Pritraukiant investuotojus, kviečiami dalyvauti ir Raseinių rajono savivaldybės gyventojai

   Raseinių rajono savivaldybės meras ir rajono Savivaldybės  administracija kartu su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ įgyvendinant projektą, skirtą investicijų pritraukimui skatinti, parengė rinkodaros priemonę „Raseinių rajonas – būsima jūsų investicijų vieta“ lietuvių ir anglų k., pristatančią savivaldybės ekonominį potencialą verslo plėtrai ir skatinimui (www.raseiniai.lt, skyrelyje VERSLININKAMS/INVESTUOTOJAMS).

Plačiau
 
   2018-06-25  Kol nėra Tarybos sprendimo apie naujas komitetų sudėtis, darbą tęsia esami komitetai ir jų pirmininkai

   Savivaldybės administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas gavo Tarybos narių, komitetų pirmininkų – Vaido Kuzmarskio (Ūkio ir informacinės visuomenės plėtros komitetas), Romaldo Zubielos (Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komitetas), Valdemaro Jaciko (Biudžeto ir socialinio ekonominio vystymo komitetas) ir Stepono Naciaus (Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komitetas) – raštą, kuriame jie neigia kaltinimus, publikuotus www.raseiniai.lt, kad jie sužlugdė šių metų birželio 21 d. vykusį 53-ąjį Tarybos posėdį. Jų teigimu, posėdį sužlugdė valdančioji dauguma ir jos vadovas, meras Algirdas Gricius.

Plačiau
 
   2018-05-22  Priimk skaitymo iššūkį!

   Įrodyk sau ir savo draugams, kad vasarą gali perskaityti daugiau nei kelias knygas. Priimk skaitymo iššūkį ir laimėk puikių prizų! Kaip tai padaryti? Birželio 1 d. startuoja žaismingos varžytuvės, kuriose dalyvauti kviečiami ne tik didžiųjų miestų, bet ir rajonų, miestelių bei kaimų skaitytojai. „Skaitymo iššūkis“ – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kurio tikslas – per vasarą perskaityti 5 skirtingas knygas. Plačiau apie šį projektą:

Plačiau
 
   2017-12-11  „Kartu vienoje šviesoje...“

   Sniegu pasipuošusį Advento laukimo rytmetį Neįgaliųjų dienos užimtumo centre susitiko diabetu sergančių žmonių bendrija ir Šiluvos gimnazijos bei Raseinių meno mokyklos Šiluvos skyriaus mokiniai. Skambėjo vokalinė muzika, ją atliko solistai Beatričė Mažeikaitė ir Lukas Baltrušaitis, mokinių choras ,,Šiloja“. Mintimis, pamąstymais apie vieną gražiausių laiką gamtoje ir žmogaus gyvenime dalijosi muzikos mokytoja Jolita Oržekauskaitė. Fortepijoninės muzikos atlikėjais tapo Rimantė Mitkevičiūtė, Lukas Baltrušaitis, Gabija Masiulytė, Kamilė Petrauskaitė, Juventa Navickaitė, Erika Laurinaitytė, Agnė Petrauskaitė.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2018-07-13  Duobių remonto asfaltbetonio dangoje kalendorinis darbų atlikimo grafikas
 
   2018-07-02  Raseinių rajono Nemakščių sen. Kryžkalnio k.v. melioracijos griovių Gėgžnas, g-2, Nr. 1, Nr. 3, G-2-2, G-8 remontas

   Vykdant Raseinių rajono 2018 m. melioracijos darbų programa parengtas Raseinių rajono Nemakščių sen. Kryžkalnio k.v. melioracijos griovių Gėgžnas, G-2, Nr. 1, Nr. 3, G-2-2, G-8 remonto projektas. Bendras nagrinėjamų griovių ir jų intakų ilgis 8,370 km. Grioviai nuveda vandenį nuo sausintų plotų aukščiau minėtuose kaimuose.

Plačiau
 
   2018-06-22  Lietuvos Respublikos vyriausybės narių gyventojų priėmimo vyriausybės priimamajame 2018 metų liepos–rugsėjo mėnesiais grafikas
 
   2018-04-09  Kelionių žaidimas ŠIMTMEČIO REGIONAS

   Švęsdami Lietuvos atkūrimo šimtmetį, pažinkime savo krašto istoriją keliaudami! Kauno regiono plėtros agentūra kviečia apsilankyti Birštono kurorte, Jonavos, Kaišiadorių, Kauno, Kėdainių, Prienų ir Raseinių rajonuose – kur keliautojų laukia 21 Šimtmečio objektas, liudijantis Lietuvos kūrimosi istoriją ir kovas už laisvę!

Plačiau
 
   2018-02-28  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2018 metais Raseinių rajone grafikas
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.