Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. gegužės 20 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Pilietiškumo pamoka

    Gegužės 8 d., Europos egzamino išvakarėse, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko netradicinė pilietiškumo pamoka. Ją vedė Europos komisijos Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranskevičius. 7-IV klasių gimnazistai pasikartojo Europos istoriją, diskutavo, kas yra Europa kiekvienam.

   Šiandieninė mokinių karta yra gimusi ES, jiems Sąjungos priimti nutarimai yra tapę savaime suprantamais dalykais, todėl būtina priminti, kad tai, kuo šiandien galime visi naudotis, yra ES indėlis į mūsų gyvenimą. Dėkojame ponui Arnoldui Pranckevičiui už labai įdomią pilietiškumo pamoką, už dėmesį kiekvienam vaikui, už gerą žodį socialiniame tinkle facebook: „Viduklė! Koks nuostabus atradimas. Paskutinė mano pravesta Europos pamoka Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje Raseinių rajone prieš rytoj visoje Lietuvoje vyksiantį Europos egzaminą. Be galo šviesi bendruomenė, pilietiška mokykla ir labai pozityvūs ir žingeidūs gimnazistai. O kokios jaukios erdvės ir kokia šiluma! Pats miestelis įkurtas dar 1253 metais, pirma mokykla paminėta 1512 metais, tad nepėsti vidukliškiai! O gimnazija pernai, valstybės atkūrimo šimtmečio proga, pateko tarp dešimties pilietiškiausių mokyklų Lietuvoje ir dovanų gavo Gedimino pilyje metus plevėsavusią vėliavą.“

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.