Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. balandžio 24 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Jubiliejinė Raseinių miesto šventė artėja

   Rajono seniūnų sueigoje dalyvavę Savivaldybės administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas, direktoriaus pavaduotojas Gytis Šulinskas su seniūnais, Raseinių rajono kultūros centro atstovais ir rajono įmonių vadovais aptarė rugsėjo 22 d. vyksiančios Raseinių miesto 765 m. jubiliejaus šventės „Rudens bendrystės sodas 2018“ organizacinius klausimus, o iš karto po seniūnų sueigos vyko vicemerės Gitanos Rašimienės vadovaujamos darbo grupės pasitarimas šventės organizaciniais klausimais.

   Raseinių rajono kultūros centras yra parengęs turiningą ir įdomią šventės programą, į kurią įsijungs rajono įstaigos, organizacijos. Visos seniūnijos jau rengiasi šiam miesto jubiliejui, stengiasi, kad jų kiemeliuose apsilankę svečiai būtų pavaišinti rudens gėrybėmis ir turėtų ką pamatyti. Kad šventė vyktų sklandžiai teiktų malonumą visiems, darbo grupės nariai aptarė ne tik šventės scenarijų, bet ir ūkinius klausimus: kiemelių išsidėstymą, bendros tvarkos ir švaros palaikymą, saugaus eismo užtikrinimą ir kt.

   Šventės išvakarėse, rugsėjo 21 d., Maironio parko amfiteatre vyks muzikinės mitologinės dramos „Gentis“ premjera. Rugsėjo 22-ąją Jubiliejinė šventė prasidės 10 val. Nepriklausomybės gynėjų aikštėje. Iš jos skambant Lietuvos kariuomenės oro pajėgų orkestro maršams šventės eisena žygiuos miesto gatvėmis. 11 val. Žemaičio aikštėje – šventės atidarymas ir konkurso – apžiūros „Gražinkime savo aplinką“, „Metų ūkis“ nugalėtojų apdovanojimai. Po to vyks nuotaikingi meno mėgėjų pasirodymai, skambės įvairių žanrų muzika, startuos orientacinių dviračių varžybų ir šventinio bėgimo dalyviai, vyks prekybininkų mugė, mamyčių turgelis, mažiesiems atsivers žaidimų kiemelis, o 21 val. miestas pražys fejerverkų spalvomis.

   Šventės režisierės, Raseinių rajono kultūros centro režisierės Laimonos Liauškienės teigimu, šventė šurmuliuos visoje miesto centrinėje dalyje, todėl tikimasi, kad joje apsilankys daug žmonių.

   Plačiau apie šventės renginius sužinosite sekdami naujienas Raseinių rajono savivaldybės svetainėje.

 

 

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.