Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. liepos 19 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8599547
Šiandien: 1434
Dabar: 23
Prenumerata

 
 
Naujienos
Rajoninis konkursas „Žynys“

   Kovo 8 dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko rajoninis pradinių klasių mokinių konkursas ,,Žynys“. Į jį susirinko daugiausiai žinių turintys 3-4 klasių mokiniai iš 6 rajono mokyklų: Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos ir Šaltinio progimnazijos, Raseinių rajono Gylių mokyklos - daugiafunkcio centro, Šiluvos, Nemakščių Martyno Mažvydo ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijų. Po trumpo mokinių prisistatymo laukė 7 turų užduotys, kur teko prisiminti žinias ne tik iš Lietuvos istorijos, pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos, matematikos, dailės, muzikos, bet ir būti visapusiškai besidominčiam, skaitančiam, žingeidžiam ir įžvalgiam. Netruko prabėgti valanda įtempto darbo, visos užduotys buvo įveiktos, ir buvo galima atsikvėpti.

   Kol komisija skaičiavo taškus, konkurso dalyviai aptarė, kas jiems buvo įdomiausia, sunkiausia, rašė pasiūlymus. Dauguma ,,žyniukų“ teigė, kad jiems šis konkursas patiko, užduotys buvo įdomios. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Jonaitienė padėkojo mokiniams už dalyvavimą, jų mokytojoms už paruošimą konkursui ir pasidžiaugė, kad mokinių žinios išties puikios, ypač pagyrė trečiokus, kurie labai nedideliu taškų skirtumu atsiliko nuo ketvirtokų. Švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Saulė Sitavičienė įteikė diplomus ir prizus konkurso nugalėtojams: tarp 4 klasių mokinių I vietą laimėjo Jonas Keparutis, Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokinys, II vietą – Nojus Karpinas, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokinys, III vietą – Austėja Palubinskytė iš Šiluvos gimnazijos; tarp 3 klasių mokinių I vieta atiteko Šaltinio progimnazijos mokinei Deimantei Jokubauskytei, II vieta – Barborai Šaltytei ir III vieta – Oskarui Laukšui, mokiniams iš Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos.

   „Žynio“ konkursą jau keletą metų organizuoja kaimyninių Viduklės Simono Stanevičiaus ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijų pradinių klasių mokytojos metodininkės Edita Lukošienė, Raigeda Buzienė, Silva Vitauskienė ir Virginija Ralienė.

 

 

Silva Vitauskienė

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.