Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. gruodžio 12 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 

 
     Rajono Savivaldybės tarybos 59-asis posėdis įvyks š. m. gruodžio 13 d. /Darbotvarkė/, o 60-asis posėdis įvyks š. m. gruodžio 27 d. 

    Raseinių rajono savivaldybės tarybos Biudžeto ir socialinio ekonominio vystymo komitetas įvyks 2018 m. gruodžio 12 d. 16 val. /Darbotvarkė/
 

   Teisės aktų projektai »»» 

Naujienos
 
   2018-12-11  Ką Savivaldybės administracijoje veikia R. Ačas?

   Šiandien, gruodžio 11 d., Remigijus Ačas atvyko į Raseinių rajono savivaldybę ir užėmė administracijos direktoriaus kabinetą, laikydamas, kad jis šiuos veiksmus atlieka pagrįstai. Niekas neginčija, kad R. Ačas teismo sprendimu yra grąžintas į administracijos direktoriaus pareigas, tačiau faktas yra tas, kad kyšininkavimu įtariamas R. Ačas Savivaldybės mero potvarkiu yra nušalintas nuo pareigų ir šiuo metu neturi teisės vykdyt administracijos direktoriaus funkcijų.

Plačiau
 
   2018-12-11  VMI primena: nepamirškite deklaruoti nekilnojamojo turto

   Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Kauno AVMI) primena, kad gyventojai, kuriems nuosavybės teise priklauso nekilnojamasis turtas (NT), savo verte viršijantis 220 000 Eur, šio mokesčio deklaraciją už 2018 m. VMI turi pateikti ir mokestį sumokėti iki šių metų gruodžio 17 d.

Plačiau
 
   2018-12-11  Kalėdinis šurmulys Raseiniuose

   Taip jau šiemet sutapo, kad Raseinių rajono kultūros centro darbuotojams organizuojant Kalėdinių renginių ciklą, sumanyta jį pavadinti „Kalėdinis šurmulys Raseiniuose“. Tačiau šurmulys prasidėjo daug anksčiau, kai dar tik kalėdinė eglutė buvo pradėta puošti. Šurmuliavo maži ir dideli, laukdami tos dienos, kada bus įžiebta mūsų miesto puošmena.

Plačiau
 
   2018-12-11  Patvirtintas Raseinių rajono savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2019 m. projektams finansuoti skirtų lėšų paskirstymas

   Informuojamame, kad Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. gruodžio 10 d. įsakymu Nr. A1 – 1169 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2019 m. projektams finansuoti skirtų lėšų paskirstymo“ pavirtintas Raseinių rajono savivaldybės socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje 2019 m. projektams finansuoti skirtų lėšų paskirstymas:

Plačiau
 
   2018-12-11  Parsinešk Kalėdas į savo namus

   Valstybinių miškų urėdijos miškininkai jau dešimtąjį kartą kviečia į Kalėdinę akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu dovanojamos eglių šakos. Miškininkai ragina prisidėti prie gamtos išsaugojimo ir kviečia ateiti parsinešti dovanojamą kalėdinę eglės šaką.

Plačiau
 
   2018-12-11  Kviečiame teikti pasiūlymus dėl vaikų dienos centrų tinklo plėtros

   Socialinės apsaugos ir darbo ministerija atsiuntė kvietimą savivaldybėms pateikti projektinį pasiūlymą pagal Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2018 m. rugpjūčio 31 d. įsakymu Nr. A1-457 patvirtintą 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ priemonę Nr. 08.1.1-CPVA-V*427 „Institucinės globos pertvarka: investicijos į infrastruktūrą“ projektų finansavimo sąlygų aprašą Nr. 1 „Bendruomeninių vaikų globos namų ir vaikų dienos centrų tinklo plėtra“ (toliau – Priemonė), pagal kurią projektai atrenkami valstybės projektų planavimo būdu.

Plačiau
 
   2018-12-10  Savanorystė Lietuvoje: ko reikia, kad savanoris būtų gerbiamas?

   Gruodžio 7 d. Seimo narės Guoda Burokienė, Vida Ačienė ir Aušrinė Norkienė pakvietė kaimo ir miesto bendruomenių, kitų NVO atstovus į diskusiją „Savanorystė Lietuvoje: ko reikia, kad savanoris būtų gerbiamas?“

Plačiau
 
   2018-12-10  Adventinė popietė Gruzdiškėje

   Pirmąjį advento sekmadienį, gruodžio 2 d., į jaukią adventinę popietę susirinko Gruzdiškės ir apylinkių gyventojai. Adventinę popietę pradėjome ramiu pasisveikinimu ir eilėmis. Juk tik nuo mūsų pačių priklauso, kiek gerumo priimsime, kiek gerumo atiduosime ir ar gera bus mums patiems bei aplinkiniams gyventi.

Plačiau
 
   2018-12-10  Tadas - specialiojo prizo laimėtojas

   Penkioliktus metus iš eilės Raseinių rajono Šiluvos gimnazijoje organizuojamas respublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Angelo žinia“. Jo – iniciatoriai Šiluvos gimnazijos dailės mokytojai - Rima ir Algirdas Bingeliai.

Plačiau
 
   2018-12-07  Savivaldybei prireikė daugybės pastangų dėl Vilniaus gatvės rekonstrukcijos

   2017 m. balandžio 11 d. Raseinių rajono savivaldybės administracija ir VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra pasirašė projekto „Raseinių m. centrinės dalies patrauklumo didinimas (rekonstruojant Vilniaus g. ir modernizuojant vietos bendruomenei svarbias viešąsias erdves“ finansavimo sutartį Nr.07.1.1-CPVA-R-905-21-0006. Pagal šią finansavimo sutartį visų veiklų (Vilniaus g., Nepriklausomybės gynėjų aikštės, autobusų stoties prieigų ir Prabaudos rekreacinės zonos) atnaujinimas turi būti užbaigtas iki 2019 m. lapkričio 30 d.

Plačiau
 
   2018-12-07  Girkalnio seniūnijoje kol kas išrinktas 1 seniūnaitis

   Vadovaujantis Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. sausio 26 d. sprendimu Nr. TS – 18 „Dėl seniūnaičių rinkimo ir atšaukimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, Girkalnio seniūnijos Biliūnų seniūnaitijos gyventojai šių metų gruodžio 6 d. vykusiame susirinkime atviru balsavimu išrinko seniūnaitį – Kazimierą Vaitkevičių.

Plačiau
 
   2018-12-07  Metinė konferencija „Visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa. Nuveikti darbai ir iššūkiai“

   Šiandien Raseinių rajono savivaldybės bendruomenės sveikatos taryba sukvietė visus į metinę konferenciją „Visuomenės sveikatos rėmimo specialioji programa. Nuveikti darbai ir iššūkiai“. Savivaldybės didžiojoje salėje susirinkusiems konferencijos dalyviams nuotaikingą mankštą pravedė Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“ mažieji „Smalsučių“ grupės sveikuoliai su auklėtojomis.

Plačiau
 
   2018-12-07  Prisiminimų popietė „Mes nesame žmonės be šaknų“
  Kiek būta mūsų kaltės, Nežinau, - ar tikrai jos būta? Mes gyvenome tokiu metu, kai niekas tikrai negalėjo žinoti nei savo kaltės, nei kitų... Plačiau
 
   2018-12-07  Kalnujuose įrengiama laisvalaikio zona

 

   Kalnujų miestelyje šalia buvusios mokyklos, kurios pastatas šiuo metu yra atiduotas Raseinių rajono kultūros centro Kalnujų padaliniui, nuo lapkričio vidurio iki gruodžio pradžios darbai virte virė. Raseinių rajono savivaldybės administracija, gavusi Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ finansavimą, pradėjo įgyvendinti projektą „Kalnujų miestelio viešosios erdvės atnaujinimas ir pritaikymas visuomenės poreikiams“.

Plačiau
 
   2018-12-06  Kviečiame į parodą „Adventinis vainikas“

   Raseinių specialiojoje mokykloje (Kalnų g. 15A, Raseiniai) 2018 m. gruodžio 6 d. atidaroma Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų specialiųjų ugdymo(si) poreikių turinčių mokinių kūrybinių darbų paroda ,,Adventinis vainikas“, kurios tikslas – ugdyti mokinių kūrybinį aktyvumą bei meninę raišką, skatinti kurti, kūrybiškai taikyti įvairias meninės raiškos medžiagas ir formas. Paroda veiks iki šv. Kalėdų.

Plačiau
 
   2018-12-06  Savivaldybėje – mobilizacijos mokymai

   Raseinių AJE salėje vyko mobilizacijos mokymų paskaita, kurioje dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės administracijos darbuotojai, seniūnai, Raseinių rajono policijos komisariato, Raseinių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Raseinių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos bei kitų institucijų, įstaigų ir įmonių vadovai ir atstovai. Mokymus organizavo Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus vyriausiasis specialistas Albinas Stakauskas.

Plačiau
 
   2018-12-06  Kilus streikui nebūtų galimybių užtikrinti ugdymo procesą

   Atsižvelgiant į gruodžio 5 d. gautą Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio raštą „Dėl mokymosi proceso užtikrinimo“, šiandien Savivaldybės vadovai susitiko su rajono ugdymo įstaigų vadovais aptarti esamą situaciją. Ministro Pirmininko rašte pažymima: „Tęsiantis mokytojų streikui dalyje Lietuvos savivaldybių, didelį susirūpinimą kelia sutrikdytas mokymosi procesas, laikinai prarastos galimybės mokytis ir mokiniams įgyti žinių, tėvams permetama našta savarankiškai organizuoti mokymosi procesą.“ Kreipdamasis į Savivaldybės merą ir Tarybos narius, švietimo įstaigų vadovus, S. Skvernelis kviečia bendradarbiauti, plėtoti dialogą ir ieškoti sprendimų, kad vaikams būtų suteiktas kokybiškas mokymas ir organizuotas vaikų ugdymas streike dalyvaujančiose mokyklose.

Plačiau
 
   2018-12-06  Įgyvendinamas projektas „Raseinių miesto gatvių patrauklumo didinimas“

   Raseinių miesto vietos veiklos grupė įgyvendina projektą pagal 2018 m. nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Įgyvendinamas projektas „Raseinių miesto gatvių patrauklumo didinimas“.

Plačiau
 
   2018-12-05  Rinkimų ar rinkiminis?

   Ateinančiais 2019-aisiais metais vyks savivaldybių tarybų, Respublikos Prezidento ir Europos Parlamento rinkimai. Kokie su rinkimais susiję dalykai mūsų laukia? Iš pradžių, aišku, pažadai, debatai, tik jokiu būdu ne priešrinkiminiai, o rinkimų pažadai, pažadai, duoti prieš rinkimus, debatai prieš rinkimus. Bus parengtos rinkimų programos, organizuotos rinkimų kampanijos, vyks arši rinkimų kova, o rinkimų apygardos balsus skaičiuos rinkimų komisija.

Plačiau
 
   2018-12-05  Viešoje erdvėje paskleista klaidinanti informacija apie „teisėtą administracijos vadovą“

   2018 m. lapkričio 22 d. Regionų apygardos administracinis teismas priėmė sprendimą, kuriuo nurodė buvusį Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktorių Remigijų Ačą skubos tvarka grąžinti į darbą.

Plačiau
 
   2018-12-04  Apsvarstytos dar trys Strateginio veiklos plano programos

   Šiandien darbą tęsė Nuolatinė strateginio planavimo darbo grupė, kuri apsvarstė Raseinių rajono savivaldybės 2019 -2021 m. strateginio veiklos plano tris programas: Švietimo ir ugdymo proceso užtikrinimo (Nr. 02), Kūno kultūros ir sporto (Nr. 04) ir Kultūros renginių organizavimo ir kultūros veiklos (Nr. 05), kurias pristatė šių programų koordinatorė Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė.

Plačiau
 
   2018-12-04  Kūno kultūros ir sporto centras atgims pavasario pabaigoje

  

    Pastaraisiais metais rajono sportininkai pasiekė nemažai laimėjimų Lietuvos ir tarptautinėse varžybose. Pasak specialistų, rezultatai būtų dar geresni, jei Raseinių kūno kultūros ir sporto centras atitiktų šiuolaikinius reikalavimus ir užtikrintų kokybiškų paslaugų teikimą. Tai skatintų daugiau vaikų ir jaunimo ugdyti saviraišką, aktyviai leisti laisvalaikį, o talentingiausi sportininkai galėtų siekti didesnio meistriškumo ir dar labiau garsintų gimtą kraštą.

Plačiau
 
   2018-12-03  Savivaldybėje lankėsi lyčių lygybės ekspertės

   Lapkričio 30 d. Raseinių rajono savivaldybės administracijoje lankėsi lyčių lygybės ekspertės Deimantė Unikaitė ir Audronė Kisielienė iš Lietuvos moterų lobistinės organizacijos.

Plačiau
 
   2018-11-29  Įprasminkime Kalėdų džiaugsmą

   Didėjantis miesto šurmulys, vitrinose aidinčios tradicinės kalėdinės dainos ir giesmės, – ženklas visiems, – artėja visų laukiamos Kalėdos. Galbūt, kai kam jos siejasi su dovanų pirkimo karštlige ar šventinio stalo paruošimu, svečių laukimu, svajonių išsipildymu. Gera švęsti Kalėdas, kai esi laukiamas, tačiau ar visi esame laukiami? O kaip vaikai.....vaikai, gyvenantys globos namuose. Jie turi svajonę – turėti šeimą.

Plačiau
 
   2018-11-28  Viduklės gimnazistų sėkmė respublikiniame konkurse

   Jau keletą metų Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokiniai, vadovaujami istorijos mokytojos metodininkės Gintarės Tytmonienės ir socialinės pedagogės metodininkės Romenos Antanavičienės, dalyvauja šalies mokinių kraštotyriniame konkurse „Tautos dvasios beieškant“. Šiais metais komanda parengė projektą „Piliakalnio budinimas senosios baltų dvasios beieškant“. Šis darbas pelnė trečiąją vietą.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2018-11-30  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2018-11-28  Informacija apie teritorijų planavimą

   Informuojame, kad pradedamas rengti Raseinių rajono savivaldybės paviršinių (lietaus) nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialusis planas (toliau – Specialusis planas).

Plačiau
 
   2018-11-20  Artėja Viduklės seniūnijos seniūnaičių rinkimai

   Vadovaujantis Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. lapkričio 19 d. įsakymu Nr. A1-1092 „Dėl seniūnaičių rinkimų Viduklės seniūnijoje“, 2018 m. gruodžio 10 d. nuo 8.00 val. iki 17.30 val. Viduklės seniūnijos salėje įvyks Ataugos seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai gyventojų apklausos būdu. Seniūnaitiją sudaro Viduklės mstl., Ataugos g., Gamyklos g., Kęstučio g. 1-7; 2-36, Paparčių g., Raseinių g., Sporto g., Šilo g., Šilaupės g., Numgalių k., Smiltynės k.

Plačiau
 
   2018-11-19  Artėja Viduklės seniūnijos seniūnaičių rinkimai

   Vadovaujantis Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. lapkričio 19 d. įsakymu Nr. A1-1092 „Dėl seniūnaičių rinkimų Viduklės seniūnijoje“, 2018 m. gruodžio 10 d.  nuo 8.00 val. iki 17.30 val. Viduklės seniūnijos salėje įvyks Ataugos seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai gyventojų apklausos būdu. Seniūnaitiją sudaro Viduklės mstl., Ataugos g., Gamyklos g., Kęstučio g. 1-7; 2-36, Paparčių g., Raseinių g., Sporto g., Šilo g., Šilaupės g., Numgalių k., Smiltynės k.

Plačiau
 
   2018-11-15  Kalnujų seniūnijos gyventojų žiniai

   Vadovaujantis Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. sausio 26 d. sprendimu TS-18 „ Dėl seniūnaičių rinkimo ir atšaukimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, Kalnujų seniūnijos seniūnaitijose atviru balsavimu bus renkami seniūnaičiai. Susirinkimus organizuoja Kalnujų seniūnija.

Plačiau
 
   2018-11-15  Skelbiamas 2019 m. sveikatos projektų konkursas

   Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia 2019 m. sveikatos projektų, finansuojamų Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, konkursą. Paraiškas finansinei paramai gauti gali teikti biudžetinės, viešosios įstaigos, asociacijos, nevyriausybinės organizacijos ir kiti juridiniai asmenys. Projektų sveikatinimo priemonės turi būti skirtos Raseinių rajono gyventojams.

Plačiau
 
   2018-11-12  Informacija apie parengtą Raseinių rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimą

   Raseinių rajono savivaldybės taryba 2018 m. spalio 25 d. sprendimu Nr.TS-335 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo patvirtinimo“ patvirtino Raseinių rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialųjį planą. Su specialiuoju planu galima susipažinti Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje – TPDRIS. Teritorijų planavimo dokumento NR.S-RJ-72-16-443.

Plačiau
 
   2018-11-09  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų ir higienos prekių iš Europos Sąjungos intervencinių maisto ir higienos atsargų dalinimo grafikas 2018 m. gruodžio mėn.

Plačiau
 
   2018-09-24  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2018 metų spalio–gruodžio mėnesiais grafikas
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.