Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. lapkričio 20 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
 
Naujienos
Aptarta priešgaisrinės saugos situacija rajone

   Šiandien Savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, administracijos direktorius Edmundas Jonyla, direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė ir Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus vyriausiasis specialistas Albinas Stakauskas su Raseinių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininku Giedriumi Stoniu bei Raseinių priešgaisrinės saugos tarnybos direktoriumi Robertu Sitavičiumi aptarė priešgaisrinės saugos situaciją rajone.

  Buvo aptartos pavojingiausios gaisringumo atveju vietos rajone, privažiavimo prie vandens telkinių ir kitos priešgaisrinės saugos problemos.

   Savivaldybės vadovai teiravosi, kokiu inventoriumi yra aprūpinti ugniagesiai, ko labiausiai stinga, kad jie galėtų saugiai ir tinkamai atlikti savo pareigas gaisro atveju. Bus ieškoma galimybių aprūpinti ugniagesius modernesnėmis saugos priemonėmis.

  

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.