Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
Į pradžią RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428) 79 600,
Faks. (8 428) 51 604
El.paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2014 m. lapkričio 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 5347713
Šiandien: 71
Dabar: 18
Prenumerata  
   Š. m. lapkričio 27 d. 10.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. šaukiamas Raseinių rajono savivaldybės 7 - ojo šaukimo tarybos 69-asis posėdis. /Darbotvarkė/
 
Komitetų posėdžiai:

   Š. m. lapkričio 24 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Biudžeto ir ekonomikos komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. lapkričio 25 d. 14.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Ūkio plėtros komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. lapkričio 25 d. 15.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Švietimo, kultūros ir sporto komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
  
   Š. m. lapkričio 26 d. 15.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
 

  
   Š. m. lapkričio 27 d. 9.00 val. rajono Savivaldybės III a. mažojoje salėje vyks Eismo saugumo komisijos posėdis. /Darbotvarkė/
 

Naujienos
 
   2014-11-21  Vyko mokymai

   Rajono savivaldybėje vyko mokymai tema „Valstybės tarnautojų tarnybinės veiklos vertinimas. Darbo kokybės vertinimas“, kuriuose be Raseinių rajono savivaldybės darbuotojų dalyvavo Jonavos ir Kaišiadorių savivaldybių darbuotojai. Mokymai vykdomi pagal Europos Sąjungos finansuojamą projektą „Birštono ir Jonavos, Kaišiadorių, Kėdainių, Prienų, Raseinių rajonų savivaldybių institucijų ir įstaigų darbuotojų kvalifikacijos tobulinimas“.

Plačiau
 
   2014-11-21  Nelaimė viena nevaikšto

   Šią seną tiesą patvirtintų ir Raseinių rajono Gylių kaimo gyventojas Antanas Birvydas, kurio sodybon artėjant vidurnakčiui atplasnojo raudonas gaidys, kuris „sulesė“ jo ūkinį pastatą su visu jame buvusiu turtu. Sudegė malkinė, daržinė, nudegė tvarto, garažo ir sandėliuko stogai, išdegė garažo ir tvarto medinės perdangos, sudegė apie toną šieno, trys tonos durpių briketų, apie 15 kub. metrų malkų, sudegė garaže buvęs automobilis „Mazda 626“, grandininis medžio pjūklas, žoliapjovė, automobilio padangos bei daug kitų įvairių ūkio reikmenų…

Plačiau
 
   2014-11-21  „Raseinių melioracija“ turi naujus šeimininkus

     Apie liūdną klestėjusios „Raseinių melioracijos“ likimą labai daug rašyta.

Plačiau
 
   2014-11-21  Pradedamas Raseinių rajono savivaldybės plėtros iki 2020 metų strateginio plano atnaujinimo procesas
 
   2014-11-20  Dalyvavo edukacinėje programoje „Duonos kelias“

   Pašešuviškiai vykdydami projektą „Pašešuvio kaimo bendruomenės veiklos ir bendruomeniškumo stiprinimas“, lapkričio 15 d. važiavo į Pakruojo rajoną Degėsių kaimo bendruomenę, kur vyko edukacinė programa „Duonos kelias“. Ankstyvą šeštadienio rytą prasidėjo ilgai laukta visų pašešuviškių kelionė. Kad kelionė neprailgtų ir būtų saugi, buvo išrinkti keli už atskiras sritis (sporto, sveikatos, žaidimų, fiziologinių poreikių, muzikos) atsakingi asmenys, kurie rūpestingai jas vykdė ir rūpinosi visais keleiviais. Džiugu, kad kelionėje dalyvavo ir Nemakščių seniūnas Remigijus Laugalis, kuris džiugino savo muzika ir dainomis. Pakelės aikštelėje atlikta linksma mankšta išjudino dar šiek tiek prisnūdusius ir mieguistus pašešuviškius.

Plačiau
 
   2014-11-19  Paminėjo Tolerancijos dieną

   VšĮ Raseinių socialinių paslaugų centro darbuotojos ir vaikai gražiai paminėjo Tarptautinę tolerancijos dieną. Plačiau apie tai skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2014-11-19  Įkurtuvės Vengerskuose

   Praėjusią savaitę Vengerskų kaimo bendruomenės žmonės nudirbę būtiniausius ūkio darbus, rinkosi į dar dažais kvepiančius bendruomenės namus. Bendruomenės centras įkurtas buvusios kaimo mokyklos pastate, kur anksčiau mokyklą lankė 15 -20 vaikučių, dirbo 2 mokytojos. Vienintelis kaimo židinys – bendruomenės namai. Bendruomenė kūrimas nebuvo lengvas. Visi skirtingai supranta, kam ji reikalinga. Labai gaila, kad kaimas tuštėja. Mažučiukus vaikus augina tik dvi šeimos.

Plačiau
 
   2014-11-19  Ariogalos gyventojai aptarė būsimą projektą

   2014 m. lapkričio 18 d. Ariogalos gyventojai rinkosi į susirinkimą. Jo metu Raseinių rajono savivaldybės meras Algimantas Mielinis, Savivaldybės administracijos direktorius Jonas Kurlavičius pristatė Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos 2014-2020 m. ES paramos priemonę, skirtą kompleksiškai atnaujinti 1-6 tūkst. gyventojų turinčių gyvenamųjų vietovių bendruomeninę infrastruktūrą.

Plačiau
 
   2014-11-19  Susitiko su VMI atstovais

   Rajono savivaldybėje lankėsi Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Mokestinės prievolės departamento direktorė Judita Stankienė, to paties departamento Rajono mokesčių mokėtojų skyriaus vedėja Irena Gasiūnienė ir Raseinių poskyrio vadovė Irena Linikienė, kurios kartu su administracijos direktoriumi Jonu Kurlavičiumi, jo pavaduotoju Alfredu Braukliu, mero pavaduotoja Gitana Rašimiene, Biudžeto ir finansų analizės skyriaus vedėja Dalia Andriuliene, Socialinės paramos skyriaus vedėja Loreta Laugaliene aptarė aktualiausius nūdienos klausimus, susijusius su mokestiniais reikalavimais.

Plačiau
 
   2014-11-19  Aktuali informacija apie eurą – kiekvienam raseiniškiui

   Lapkričio 24 d. Raseiniuose vyksiančiuose euro seminaruose gyventojai, miesto įmonių bei organizacijų atstovai galės tiesiogiai sužinoti jiems rūpimą praktinę informaciją apie eurą iš Ūkio ministerijos, Lietuvos banko, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos bei kitų institucijų atstovų.

Plačiau
 
   2014-11-18  Dumšiškių kaime – Paraseinio gatvė

   Atsižvelgiant į Paliepių seniūnijos prašymą dėl gatvių suteikimo, įvertinus Paraseinio kaimo gyventojų ir kaimų bendruomenės „Dumšiškiai“ bendruomenės tarybos narių sueigos protokolą, planinę medžiagą ir kt., vadovaujantis teisės aktais, Raseinių rajono savivaldybės tarybai teikiamas projektas „Dėl naujo gatvės pavadinimo Dumšiškių kaime suteikimo“. Tikimasi, kad Taryba šiam projektui pritars ir Dumšiškių kaime bus Paraseinio gatvė.

Plačiau
 
   2014-11-18  Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos inauguracijos šventė

   Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje ypatingos nuotaikos – organizuota gimnazijos inauguracijos šventė „Mažvydas mums nutiesė kelius“.

Plačiau
 
   2014-11-18  Rudens metu svarbu nepamiršti atšvaitų

   Berteškių kultūros namai buvo pilni šurmulio - juose vyko spalvinga rudens darbų užbaigimo šventė. Šventėje dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės meras Algimantas Mielinis, Savivaldybės administracijos direktorius Jonas Kurlavičius, Savivaldybės tarybos nariai Romaldas Zubiela, Diana Kaupaitienė, Antanas Kilčauskas, Betygalos seniūnas Stanislovas Totilas, Betygalos, Saugailių, Steponkaimio kaimo bendruomenių atstovai.

Plačiau
 
   2014-11-18  Autobusų stoties statyba juda

    Įbetonavus kapsulę su laišku ateities kartoms ir taip simboliškai paskelbus ilgai lauktą autobusų stoties statybos pradžią, administracijos direktorius Jonas Kurlavičius ir direktoriaus pavaduotojas Alfredas Brauklys apsilankė statybos aikštelėje ir domėjosi, kaip sekasi darbai.

Plačiau
 
   2014-11-18  Troliai Ariogaloje

   Jau vienuoliktąjį kartą Ariogalos gimnazija dalyvavo projekte „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“. Plačiau apie tai skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2014-11-17  Kariuomenė susitiko su visuomene

   Šeštadienį į turgų atvykę žmonės buvo nustebinti netikėto reginio: kariai, šarvuočiai, ginklai... Tačiau baimės niekam nebuvo, nes vyko draugiškas kariuomenės ir raseiniškių susitikimas. Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės kariai susitiko su visuomene. Susitikimas ypač patiko jaunimui, kuriems kariai leido įsiropšti į šarvuotį, pačiupinėti tikrą ginklą ir t.t.

Plačiau
 
   2014-11-17  Partizaninio karo laikų radinys – archyvas

   Ariogalos gimnazijos jaunieji  šauliai  organizavo talką. Buvo siekiama sutvarkyti miško teritoriją, archyvo vietą, toje vietoje planuojama pasatyti stendą su informacija ir iliustracijomis. 

Plačiau
 
   2014-11-17  Susitiko su premjeru ir ministre

   Savaitgalį Kelmės profesinio rengimo centre  vyko konferencija-apskritas stalas „Naujas ES finansinis laikotarpis žemės ūkyje – galimybė stiprėti ir įveikti naujus iššūkius“, kuriame dalyvavo Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, „Versli Lietuva“ vadovas Mantas Nocius, visų aplinkinių rajonų: Kelmės, Raseinių, Radviliškio, Šiaulių, Telšių, Šilalės, Tauragės savivaldybių vadovai bei žemės ūkio skyrių vedėjai, regionų ūkininkų ir jaunųjų ūkininkų sąjungų atstovai, žemės ūkio bendrovių vadovai.

Plačiau
 
   2014-11-17  Lapkričio 18-oji – Europos supratimo apie antibiotikus diena

   Kasmet lapkričio 18 d. minimos Europos supratimo apie antibiotikus dienos šūkis šiais metais - „Kiekvienas žmogus yra atsakingas už antibiotikų efektyvumo išsaugojimą“. Šios dienos tikslas – atkreipti dėmesį į teisingą antibiotikų vartojimą, įspėti, kad bakterijų atsparumas antibiotikams kelia globalią grėsmę visuomenės sveikatai.

Plačiau
 
   2014-10-28  Dėžutės elektronikos atliekoms

   Informuojame, kad rajono seniūnijose ir kaimų bendruomenėse yra gautos smulkių elektronikos atliekų rūšiavimo dėžutės. Gyventojai, įmonės, įstaigos jas gali pasiimti nemokamai. Ką daryti, kai dėžutė prisipildys, yra užrašyta ant kiekvienos dėžutės, t.y. atiduoti į vieną iš 1000-čio specialių konteinerių, kuriuos rasite adresu www.mesk-i-konteineri.lt Taip pat galima išsikviesti atliekų taksi (tel. 1806), arba pačiam nuvežti atliekas į supirktuvę. Ši visa informacija taip pat yra ant dėžutės.

Plačiau
 
   2014-08-26  Aštuoni žingsniai verslininkams pasirengti naudoti grynuosius eurus ir jais apsirūpinti

   Siūlomi aštuoni žingsniai, padėsiantys įmonėms iš anksto pasirengti naudoti grynuosius eurus ir jais apsirūpinti. Tai padės sėkmingai tęsti ūkinę komercinę veiklą nuo pirmosios euro įvedimo dienos.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2014-11-20  Dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų

   Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Raseinių skyrius informuoja apie numatomą rengti žemės sklypo (kadastrinis Nr. 7225/0004:7), esančio Raseinių r. sav., Šiluvos sen., Bedančių k., Miško g. 11 kaimo plėtros žemėtvarkos projektą (pridedama).

Plačiau
 
   2014-11-20  Dėl žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo pradžios ir planavimo tikslų

   Vadovaujantis Teritorijų planavimo įstatymo 31 straipsnio 4 dalies nuostatomis, skelbiame apie pradedamą rengti žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektą.

Plačiau
 
   2014-11-19  Viduklės gyventojai kviečiami į susirinkimą

   Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija pagal ES 2014-2020 m. priemonę, skirtą kompleksiškai atnaujinti 1-6 tūkst. gyventojų turinčių gyvenamųjų vietovių bendruomeninę infrastruktūrą, Viduklės miestelį išskyrė tiksline teritorija. Raseinių rajono savivaldybės administracija 2014 m. lapkričio 26 d. 17.30 val. kviečia Viduklės gyventojus į visuotinį susirinkimą.

Plačiau
 
   2014-11-19  Pakartotina informacija apie parengtą Viduklės miestelio teritorijos bendrojo plano projektą
 
   2014-11-19  Pakartotina informacija apie parengtą Nemakščių miestelio teritorijos bendrojo plano projektą
 
   2014-11-18  Vyksta apklausa

   Savivaldybės administracija kviečia rajono gyventojus dalyvauti apklausoje. Aktyviai dalyvaudami apklausoje ir atsakydami į anketoje pateiktus klausimus apie aptarnavimą, prašymų/skundų nagrinėjimą, padėsite Savivaldybės administracijai priimti sprendimus dėl asmenų aptarnavimo ir prašymų/skundų nagrinėjimo kokybės gerinimo.

Plačiau
 
   2014-11-18  Dėl žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo pradžios ir planavimo tikslų

   Vadovaujantis Teritorijų planavimo įstatymo 31 straipsnio 4 dalies nuostatomis, skelbiame apie pradedamą rengti žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektą.

Plačiau
 
   2014-11-18  Informuojame apie parengtą žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektą, esantį Raseinių r. sav., Ariogalos sen., Antvėjų k.

   Projekto rengimo tikslas – nuosavybės teise valdomo žemės sklypo (kad. Nr. 7218/0005:206) padalijimas suformuojant du atskirus  žemės sklypus.

Plačiau
 
   2014-11-18  Skelbiamas Raseinių Nepriklausomybės gynėjų aikštės sutvarkymo idėjos konkursas
 
   2014-11-18  Ariogalos gyventojai kviečiami į susirinkimą

   Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija pagal ES 2014-2020 m. priemonę, skirtą kompleksiškai atnaujinti 1-6 tūkst. gyventojų turinčių gyvenamųjų vietovių bendruomeninę infrastruktūrą, Ariogalos miestą išskyrė tiksline teritorija. Raseinių rajono savivaldybės administracija  2014 m. lapkričio 18 d. 17.30 val. kviečia Ariogalos gyventojus į visuotinį susirinkimą.

Plačiau
 
   2014-11-17  Infomacija apie parengtą žemės sklypo formavimo pertvarkymo projektą

   Informuojame, kad yra parengtas žemės sklypo, esančio Molinės g. 11A, Stonų k., Raseinių sen., Raseinių raj. sav., formavimo ir pertvarkymo projektas.

Plačiau
 
   2014-11-17  Skelbiamas 2015 m. prevencinių projektų finansavimo konkursas

   Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia 2015 metų visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektų konkursą.

Plačiau
 
   2014-11-17  Pakartotina informacija apie parengtą Raseinių rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano projektą

   Pakartotinai informuojame apie parengtus Raseinių rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano sprendinius. Projektas įgyvendinamas pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 4 prioriteto „Administracinių gebėjimų stiprinimas ir viešojo administravimo efektyvumo didinimas“ VP1-4.2-VRM-04-R priemonę „Teritorijų planavimas“ ir bendrai finansuojamas Raseinių rajono savivaldybės ir Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis.

Plačiau
 
   2014-11-17  Kvietimas į Euro seminarą Raseiniuose

   2015 metus pasitiksime su nauja Lietuvos valiuta euru. Kaip keisis raseiniškių gyvenimas? Kaip turi būti perskaičiuojamos kainos, atlyginimai, įmokos, pašalpos ir kita? Kas nutiks mūsų piniginėms ir pajamoms? Kaip prisijungti prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo ir gauti logotipą – ženklą „Perskaičiuota sąžiningai“?

Plačiau
 
   2014-11-16  Informacija dėl žemės sklypo matavimo

   A. Šilalienės įmonė atlieka Rimui Račiūnui ir Petronelei Račiūnienei Paliepių seniūnijoje, Dumšiškių kaime įregistruotų žemės sklypų Nr. 7265/0002:27 ir Nr. 7265/0002:126 kadastrinius matavimus.

Plačiau
 
   2014-11-11  Gerbiami Raseinių gyventojai,

   Kviečiame Jus į Kauno regione vykdomo projekto „Kauno regiono komunalinių atliekų tvarkymo sistemos plėtra“ vykdytojų susitikimą su interesų grupėmis.

Plačiau
 
   2014-11-11  Informacija apie parengtą žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektą

   Informuojame, kad rengiamas žemės sklypo, esančio Pienių g. 3, Raseinių m., formavimo ir pertvarkymo projektas.

Plačiau
 
   2014-11-06  Informacija apie parengtą žemės paėmimo visuomenės poreikiams projektą (dalį) Raseinių rajone

   Vadovaudamasi Visuomenės informavimo ir dalyvavimo teritorijų planavimo procese nuostatais, patvirtintais Lietuvos Respublikos Vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079, Žemės paėmimo visuomenės poreikiams projektų rengimo ir įgyvendinimo taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2005 m. rugpjūčio 25 d. nutarimu Nr. 924, Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (planavimo organizatorius) informuoja, kad Raseinių rajone, Šiluvos seniūnijoje parengtas žemės paėmimo visuomenės poreikiams (pėsčiųjų ir dviračių takui palei krašto kelio Nr. 148 Raseiniai–Tytuvėnai–Radviliškis ruožą nuo 19,90 iki 26,56 km įrengti) projektas (dalis) žemės sklypo, kurio kadastro Nr. 7273/0004:109, atžvilgiu.

Plačiau
 
   2014-10-30  Skelbiamas 2015 metų savivaldybės aplinkosaugos priemonių ir aplinkosaugos švietimo projektų konkursas

   Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia 2015 metų savivaldybės aplinkosaugos priemonių ir aplinkosaugos švietimo projektų, finansuojamų iš rajono Savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšų, konkursą.

Plačiau
 
   2014-10-30  Teikiamos paraiškos medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencinių priemonių diegimui Raseinių rajono savivaldybėje

   Informuojame, kad vadovaudamasis Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2011 m. spalio 26 d. sprendimu Nr. (1.1)TS-215 „Dėl medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencinių priemonių diegimo rajone bei kartografinės ir kitos medžiagos įsigijimo priemonių finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, kiekvienas miško (žemės) sklypo, kuriame medžioklė neuždrausta, savininkas, valdytojas ar naudotojas, numatęs diegti miške (žemės) sklype medžiojamųjų gyvūnų daromos žalos prevencines priemones, iki š. m. gruodžio 1 d. gali pateikti paraišką ir gauti finansavimą šioms priemonėms 2015 m. įgyvendinti.

Plačiau
 
   2014-10-01  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2014 metų spalio-gruodžio mėnesiais grafikas
 
   2014-08-25  Nemokamo litų keitimo į eurus vietos

   Grynieji litai į eurus bus keičiami nemokamai: bankuose, pašte ir kai kuriose kredito unijose.

Plačiau
 
   2014-08-18  Kvietimas prisijungti prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo!

   Raseinių rajono savivaldybė kviečia verslo atstovus, partnerius bei dar neprisijungusias savivaldybei pavaldžias įstaigas ir įmones prisijungti prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo. Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo tikslas - kuriant abipusiu pasitikėjimu grindžiamą aplinką, apsaugoti Lietuvos vartotojų interesus, įvedant eurą, ir užtikrinti sąžiningą paslaugų ir prekių kainų perskaičiavimą.

Plačiau
 
   2014-02-17  Šilumos terapija žiemą - pirtis

   Mūsų protėviai sveikatą stiprindavo ir jos sutrikimus gydydavo tuo, ką rasdavo gamtoje, aplink save ir tam turėjo puikią priemonę - tradicinę pirtį.

Plačiau
 
   2014-01-27  Specifinių atliekų surinkimas bus vykdomas momentinėse priėmimo aikštelėse

   Vykdydama LR Atliekų tvarkymo valstybinę strategiją ir vadovaudamasi rajono Savivaldybės tarybos 2008 m. kovo 27 d. sprendimu Nr. (1.1)TS-125 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo taisyklių patvirtinimo", rajono Savivaldybės administracija parinko 71 momentinę priėmimo aikštelę rajone. Šios aikštelės  skirtos specifinių atliekų iš komunalinių atliekų srauto (didžiųjų, pavojingų buities, buityje susidarančios elektros ir elektroninės įrangos, statybos ir griovimo atliekų) surinkimui.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
Algimantas Mielinis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

 
 
 
 

Nuorodos


 

 


 
 
 


 
 

 
 
 
 
 
 
 
© 2012 Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.