Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
Į pradžią RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428) 79 600,
Faks. (8 428) 51 604
El.paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2015 m. gegužės 25 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 5874588
Šiandien: 759
Dabar: 44
Prenumerata


 

   Š. m. birželio 4 d. 10.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. numatomas Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 4-asis posėdis. /Darbotvarkė/
 
   Komitetų posėdžiai:
   Š. m. gegužės 25 d. 15.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Ūkio ir informacinės visuomenės plėtros komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
 
   Š. m. gegužės 26 d. 15.30 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

Naujienos
 
   2015-05-25  Domantas Pranckūnas – tarp respublikos jaunųjų fortepijono lyderių

   Kauno valstybinėje filharmonijoje įvyko II respublikinis konkursas „Jaunieji fortepijono lyderiai 2015“, kuriame dalyvavo Raseinių meno mokyklos mokinys Domantas Pranckūnas (mokytoja ekspertė dr. Jūratė Daugėlienė). Ryškiausi 43 Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijai priklausančių muzikos (meno) mokyklų jaunieji pianistai varžėsi aštuoniose amžiaus kategorijose. Pirmenybė dalyvauti konkurse buvo teikiama mokiniams, turintiems daugiau laimėjimų respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose. Tarp atrinktųjų – Domantas, kuris VII šio konkurso kategorijoje iškovojo laureato vardą (I vieta).

Plačiau
 
   2015-05-22  Rajono logopedai ir specialieji pedagogai lankėsi Tauragės Šaltinio progimnazijoje

   2015 m. gegužės 19 d. Raseinių rajono logopedai ir specialieji pedagogai lankėsi Tauragės Šaltinio progimnazijoje. Edukacinės viešnagės tikslas - susipažinti su Tauragės Šaltinio progimnazijos švietimo pagalbos specialistais bei pasidalinti gerąja darbo patirtimi.

Plačiau
 
   2015-05-22  Posėdžiai bus transliuojami

   Rajono mero Algirdo Griciaus iniciatyva Tarybos komitetų posėdžiai nuo šiol bus transliuojami internete, jų įrašus bet kada bus galima iš naujo peržiūrėti. Meras mano, kad taip bus suteikiama daugiau viešumo, nebeliks vietos įvairioms interpretacijoms, o ir pačius politikus vers kalbėti, priiminėti sprendimus atsakingiau. Juk kartais pasitaiko, kad politikai pamiršta ką sakę ir netgi patys ima piktintis savo pačių priimtais sprendimais.

Plačiau
 
   2015-05-21  Aptarė projekto eigą

   Rajono meras Algirdas Gricius, administracijos direktoriaus pavaduotojas Jonas Kurlavičius, Ekonomikos ir ūkio departamento direktorė Indrė Antanaitienė, Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Romualdas Morkevičius kartu su UAB „Raseinių vandenys“ inžinieriumi Algirdu Kumpikevičiumi aptarė tolesnę nutraukto projekto su VITI eigą. Teismams priėmus „Raseinių vandenims“ keletą palankių sprendimų, ieškota naujų projekto įgyvendinimo galimybių.

Plačiau
 
   2015-05-21  Seime – apie VVG miestuose ir vietos plėtros strategijas

   Lietuvos Respublikos Seime vyko Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto bei Seimo Europos informacijos biuro „Europos savaitės 2015 m.“ diskusija „Vietos veiklos grupių miestuose steigimas(is) ir vietos plėtros strategijų rengimas“, kurioje dalyvavo ir mūsų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Jonas Kurlavičius, Ekonomikos ir ūkio departamento direktorė Indrė Antanaitienė ir Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Laima Dizerienė.

Plačiau
 
   2015-05-21  Dėl ugniagesių savanorių

   Meras Algirdas Gricius, dalyvaujant Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Raseinių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkui Giedriui Stoniui, Raseinių priešgaisrinės saugos tarnybos direktoriui Robertui Sitavičiui, Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus vyriausiajam specialistui Valdui Butrimui, aptarė Priešgaisrinės saugos įstatymo pakeitimų įgyvendinimo nuostatas, kuriomis reglamentuojama savanoriškos ugniagesių veikla savivaldybėje.

Plačiau
 
   2015-05-21  Sveikiname Betygalos Maironio gimnaziją

   Nuo 2015 metų gegužės 18 dienos Juridinių asmenų registre ir Švietimo ir mokslo institucijų registre yra registruoti Raseinių rajono Betygalos Maironio gimnazijos nuostatai, t.y. sudėlioti paskutiniai juridiniai taškai, įteisinant gimnazijos statusą. Tad Betygalos mokyklos abiturientai jau tikrai į gyvenimą išeis nešini Betygalos Maironio gimnazijos brandos atestatais.

Plačiau
 
   2015-05-21  Lankėsi Kretingoje

   Liūdna, bet šalyje daugėja protinę ar kitokią negalią turinčių žmonių, kuriems reikia valstybės pagalbos. Ieškodama optimaliausių tokios pagalbos galimybių mūsų rajone, rajono mero pavaduotoja Gitana Rašimienė drauge su Socialinės paramos skyriaus vedėja Loreta Laugaliene, Raseinių dienos centro „Vilties takas“ direktore Asta Stanaitiene, Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto pirmininke Aldona Ona Radčenko gerosios patirties pasisemti vyko į Kretingos dienos veiklos centrą, bei jo padalinį Salantuose. Centro direktorė Birutė Viskontienė mielai supažindino ne tik su centro veikla, bet ir paramos gavimo galimybėmis, su centro vykdoma projektine veika ir kt.

Plačiau
 
   2015-05-21  Susitiko su valstybės kontrolierėmis

   Meras Algirdas Gricius, dalyvaujant Kontrolės ir audito tarnybos kontrolierei Audronei Lukauskienei, administracijos direktoriaus pavaduotojui Jonui Kurlavičiui, Biudžeto ir finansų analizės skyriaus vedėjai Daliai Andriulienei, susitiko su valstybės kontrolierėmis. Valstybės kontrolierės pasidžiaugė, kad mūsų Savivaldybėje dirba tikrai aukštos kvalifikacijos specialistai, kad iš jų tikrinamų 22 savivaldybių esame prie pavyzdinių. Meras paprašė įvardinti mūsų silpnąsias vietas: „Už gerus žodžius – labai ačiū, bet juk nėra namų be dūmų. Kur mūsų silpnosios vietos?“ Tokių įvardinta nebuvo, bet kontrolierės prisipažino net nustebusios, kad jau gavo mūsų konsoliduotą finansinę ataskaitą, t. y. ji buvo paruošta anksčiau nei prašyta, kai tuo tarpu praeitais metais tokia ataskaita tik pirmą kartą buvo paruošta, nuo 2010 metų šis svarbus finansinis dokumentas nė nebuvo rengtas.

Plačiau
 
   2015-05-21  Penktadienis kitaip

   Betygalos Maironio gimnazijoje vyko mokinių tarybos organizuotas savaitgalis ,,Penktadienis kitaip“, kuriame dalyvavo 7-12 klasių mokiniai. Apie tai skaitykite plačiau www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-05-21  Gatvei suteiktas pavadinimas

    Gegužės 7 d. rajono taryba sprendimu Nr. TS-168 suteikė naują gatvės pavadinimą Raseinių seniūnijos Stonų kaime – Smilgų gatvės.

Plačiau
 
   2015-05-21  Apie vartotojų teises

   Lietuvoje vyksta Europos Komisijos (EK) inicijuota vartotojų švietimo kampanija, kurios metu bus siekiama padidinti vartotojų ir prekybininkų informuotumą apie Europos Sąjungos (ES) šalyse užtikrinamas teises vartotojams apsiperkant internetu ir kitose prekybos vietose. Plačiau apie tai – www.musuraseiniai.info

Plačiau
 
   2015-05-21  Skelbiamas konkursas dėl Raseinių hipodromo valdymo ir naudojimo koncesijos suteikimo
 
   2015-05-20  Šeimos šventė Pašešuvio kaimo bendruomenėje

   Tuo metu, kai Žemė išgyvena patį gražiausią – sodų žydėjimo – metą, minime tarptautinę šeimos dieną. Ta proga šių metų, gegužės 17 d. Pašešuvio kaimo bendruomenėje vyko Šeimos šventė. Nors oras buvo žvarbus, bet pašešuviškiams nesutrukdė gerai praleisti popietę.

Plačiau
 
   2015-05-20  Pasitarime – apie vandens telkinių būklę

   Savivaldybės administracijos direktorius A. Mielinis, direktoriaus pavaduotojas J. Kurlavičius, dalyvaujant Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Raseinių rajono agentūros vedėjui Gediminui Tamašauskiui, UAB „Raseinių vandenys“ atstovui Algirdui Kumpikevičiui, Viduklės seniūnijos seniūnei D. Ulinskienei, Raseinių miesto seniūnijos seniūnui J. Elzbergui, Ekonomikos ir ūkio departamento direktorei I. Antanaitienei, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiesiems specialistams (ekologams) V. Kundrotienei, G. Butkui, Savivaldybės gydytojai V. Škudžinskaitei, sukvietė pasitarimą dėl paviršinių vandens telkinių ekologinės būklės.

Plačiau
 
   2015-05-20  Raseinių mieste kuriasi VVG

   Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius pasveikino visus, atsiliepusius į kvietimą, ir atvykusius į susirinkimą dėl Raseinių miesto vietos veiklos grupės steigimo iniciavimo. Ekonomikos ir ūkio veiklos departamento direktorė Indrė Antanaitienė pristatė Raseinių miesto VVG steigimo tikslus, buvo aptartos galimos veiklos, bendradarbiavimo galimybės tarp potencialių steigėjų, kuriais gali būti tik Raseinių miesto teritorijoje veiklą vykdantys trijų šalių – bendruomeninių organizacijų ir (ar) kitų nevyriausybinių organizacijų, asocijuotų verslo struktūrų ir (ar) įmonių ir savivaldybės – partneriai. Iš pradžių buvo viltasi, kad tokios VVG veikloje galės dalyvauti ir Ariogala, tačiau išsiaiškinta, kad šis miestas neturi būtino gyventojų skaičiaus (gali dalyvauti miestai, turį ne mažiau 6 tūkst. gyventojų).

Plačiau
 
   2015-05-20  Aptarė parduodamus objektus

   Meras Algirdas Gricius kartu su kitais rajono vadovais – mero pavaduotoja Gitana Rašimiene, administracijos direktoriumi Algimantu Mieliniu, jo pavaduotoju Jonu Kurlavičiumi – ir Savivaldybės atsakingais specialistais aptarė numatomų parduoti Savivaldybei priklausančių objektų sąrašą. Meras mano, kad nereikalingus statinius būtina parduoti, kol juos dar kas nors perka, kol jie dar visai nesukiužo. Deja, sąraše yra ir tokių, kuriuos įsigyti prieš dešimtmetį ar net daugiau buvo norinčiųjų, o šiandien kažin ar jų beatsiras.

Plačiau
 
   2015-05-20  Išsamiai apie daugiabučių renovaciją

   Savivaldybės salėje vyko nemokamas seminaras apie daugiabučių namų renovaciją „Daugiabučių namų renovacija Lietuvoje 2015 metais – didžiausi iššūkiai ir galimybės“, kurio dalyvių pasveikinti atėjo ir Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius. Seminare lektoriai išsamiai supažindino, nuo ko reikėtų pradėti renovaciją, pristatė visą namų modernizavimo eigą. Specialistai atsakinėjo į susirinkusiųjų klausimus, pristatė statybinių darbų ypatumus, dažniausiai pasitaikančias klaidas. Imantis tokių darbų svarbūs yra ir kreditavimo klausimai, todėl į juos atsakyti buvo pakviestas kreditavimo institucijos atstovas.

Plačiau
 
   2015-05-19  Apie Kultūros centro renovaciją

   Pas merą Algirdą Gricių rinkosi visi rajono vadovai, Savivaldybės atsakingi darbuotojai, Kultūros centro projektuotojai ir visi drauge tarėsi, kaip, kasmet gaunant tik po keletą šimtų tūkstančių, renovuoti keliolikos milijonų vertės objektą, t.y. Kultūros centrą. Meras pasiūlė atlikti nedideles projekto korekcijas, pakoreguotąją dalį pritaikyti šiandienos darbui ir taip kasmet pamažėl irtis į priekį, nes būtų naivu tikėtis, kad milžiniškam projektui iškart būtų skirta tiek lėšų, kiek jų reikia.

Plačiau
 
   2015-05-19  Saugi kelionė į Rygą

   Gegužės 16 d. kaimų bendruomenė „Gruzdiškė“ išsiruošė aplankyti Latviją. Svarbi kelionės dalis buvo saugaus eismo taisyklių prisiminimas, patikrinimas. Jos metu buvo surengta klausimų apie saugų eismą kelyje viktorina. Kiekvienas keliauninkas, atsakęs teisingai į klausimą apie saugų eismą, gavo keliautojo bilietą. Visiems buvo įteiktos Lietuvos automobilių kelių direkcijos saugaus eismo kelyje dovanėlės - šviesą atspindintys žaisliukai, rankinės, atšvaitų juostelės.

Plačiau
 
   2015-05-19  Gerosios patirties išvyka į Latviją

   Raseinių seniūnijos kaimų bendruomenių pirmininkai, seniūnaičiai, konkurso „Grąžinkime savo aplinką“ nugalėtojai ir prizininkai, bendruomenių aktyvistai dalyvavo pažintinėje gerosios patirties išvykoje į Latviją. Apie tai skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-05-19  Pradėjo sezoną

   Raseinių krašto istorijos muziejaus Turizmo informacijos centras (RKIM TIC), skelbdamas kelionių sezono atidarymą RKIM, organizavo išvyką po kaimyninį Jurbarko kraštą. Apie tai – www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-05-19  Pasveikino su profesinės švente

   Raseinių krašto muziejuje apsilankė Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė drauge su Seimo nariu Dariumi Ulicku ir pasveikino darbuotojas profesinės šventės Tarptautinės muziejų dienos proga. Meras įrašė linkėjimus ypatingoje linkėjimo knygoje, padarytoje pagal Buriatijos tremtinio pavyzdį.

Plačiau
 
   2015-05-19  Lankėsi fotomenininkas Jonas Danauskas

   Pas rajono merą Algirdą Gricių lankėsi fotomenininkas Jonas Danauskas ir, dalyvaujant mero pavaduotojai Gitanai Rašimienei, Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorei Jolitai Jablonskienei, aptarė rajono reprezentacinio leidinio klausimus.

Plačiau
 
   2015-05-19  Aptarė situaciją dėl socialinės rizikos šeimų

   Šiųmetę gegužę itin „užderėjo“ iš nesaugios aplinkos paimtų vaikų – per tris savaites į vaikų globos įstaigą jų atvežta 17. Pasak Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėjos Reginos Klevinskienės, tokio atvejo dar nėra buvę. (Yra buvę, kad išsyk teko parsivežti 11 vaikų, bet jie tuokart buvo iš vienos šeimos.) Net 14 vaikų iš 17-kos turi labai rimtų sveikatos problemų, kai kuriems reikalinga netgi operacija. Paaiškėjo, kad medikų siuntimų tolesniam gydymui tėvai niekam nerodė ir patys vaikų sveikata nesirūpino. Todėl Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius, kartu su pavaduotoja Gitana Rašimiene, administracijos direktoriumi Algimantu Mieliniu, dalyvaujant atsakingiems administracijos darbuotojams, ir sukvietė į pasitarimą.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2015-05-21  Kviečiame į koncertą „Ateina muzika“
 
   2015-05-19  Nemakščių bendruomenės santalka kviečia dalyvauti eilėraščių kūrimo konkurse

   Žmogaus ryšį su gamta, kuris didele dalimi sąlygoja ir žmogaus sveikatą, daug nulemia aplinka, kurioje auga vaikas, kurioje gyvename mes. Ir nereikia čia nei kokių teorijų, nei ypatingų priemonių. Sveikata yra sutelkta gamtoje, t. y. žemėje, vandenyje, ore, ir kiekvienas turi galimybę šiomis dovanomis naudotis. Todėl turime kuo skubiau atsigręžti į gamtą ir ne skatinti augančiame žmoguje gebėjimus naudotis informacinėmis sistemomis, o ugdyti valią, protą, jėgą, meilę gamtai.

Plačiau
 
   2015-05-19  Kviečia į konkursą

   Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas skelbia psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos konkursą „Prevencijos simbolis“. Konkursas išrinks simbolį , susijusį su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija, kuris didintų visuomenės sąmoningumą ir atskleistų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos svarbą bei skatintų visuomenę nevartoti kvaišalų bei rinktis sveiką gyvenimo būdą. Konkurse gali dalyvauti bet kurio amžiaus asmenys. Simbolis gali būti piešinys, instaliacija, skulptūra ir kt. Konkursui pateikiamus simbolius reikia siųsti (nufotografuotus ir nuskenuotus) elektroniniu paštu: konkursas@ntakd.lt iki spalio 30 d.

Plačiau
 
   2015-05-18  Sodininkų bendrijų dėmesiui!

   Informuojame, kad 2015 m. kovo 26 d. Raseinių rajono savivaldybės taryba sprendimu Nr. TS-140 „Dėl 2015 metų specialiosios sodininkų bendrijų rėmimo programos patvirtinimo“ patvirtino 2015 metų specialiąją sodininkų bendrijų rėmimo programą (toliau – programa).

Plačiau
 
   2015-05-14  Paliepių seniūnaitijos rinks seniūnaičius

   Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalies 2 punktu, Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2009 m. gegužės 27 d. įsakymu Nr. (5.3)A1-373 patvirtintu Raseinių rajono savivaldybės seniūnaičių rinkimų tvarkos aprašu, administracijos direktorius Algimantas Mielinis nustatė Paliepių seniūnijos seniūnaičių rinkimų datą, laiką ir vietą: birželio 26 d. 17.15 – 18.00 val. kaimų bendruomenės „Anžiliai“ salėje (Anžilių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai); birželio 29 d. 17.15 – 18.00 val. Lakštučių kaimo bendruomenės salėje (Lakštučių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai); birželio 30 d. 17.15 – 18.00 val. Paliepių seniūnijos salėje (Sujainių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai).

Plačiau
 
   2015-05-12  Informacija dėl žemės sklypo matavimo

   2015 m. balandžio 14 d., Raimundo Špoko individualios įmonės matininkas R. Špokas atliko Onos Žalpienės nuosavybės teise valdomo žemės sklypo (kadastrinis Nr.7228/0004:60), esančio Petkūniškių k. 1, Pagojukų sen., Raseinių r. sav., kadastrinius matavimus, kurių metu buvo pažymėtos sklypo ribos. Gretimo žemės sklypo (kadastrinis Nr. 7228/0004:256) savininkę Janiną Knight ar jos įgaliotą asmenį kviečiame susipažinti su parengto žemės sklypo planu.

Plačiau
 
   2015-05-11  Informacija apie rengiamą žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektą

   Informuojame, kad rengiamas žemės sklypo, esančio, Raseinių m., formavimo ir pertvarkymo projektas.

Plačiau
 
   2015-05-06  „Kino karavanas“: nemokami filmų seansai Raseiniuose

   Edukacinis Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ projektas „Kino karavanas“ gegužės 29 dieną lankysis Raseinių kultūros centre ir suteiks miesto gyventojams unikalią galimybę nemokamai pamatyti du puikius europietiškus filmus. 13 val. įvyks genialiojo prancūzų režisieriaus Jean-Pierre Jeunet filmo šeimai „Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė“ seansas, o 17 val. bus rodomas šių metų festivalyje „Kino pavasaris“ daugybės publikos simpatijų susilaukęs Izraelio filmas „Šokantys arabai“.

Plačiau
 
   2015-05-04  Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2015 m. gegužės mėn.
 
   2015-04-30  Raseinių meno mokykla skelbia mokinių priėmimą į pirmąsias klases mokytis

   Mokoma bus fortepijono, smuiko, chorinio dainavimo, akordeono, trimito, saksofono, eufonijos, trombono, fleitos (priimami 7-14 metų vaikai) ir teatro (priimami 8-16 metų vaikai) dalykų.

Plačiau
 
   2015-03-25  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2015 metų balandžio - birželio mėnesiais grafikas
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 


 
 
 


 
 

 
 
 
 
 
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.