Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
Į pradžią RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428) 79 600,
Faks. (8 428) 51 604
El.paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2015 m. sausio 31 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 5550151
Šiandien: 842
Dabar: 21
Prenumerata


   

Naujienos
 
   2015-01-30  Baigėsi konkursas „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“

   Lietuvos automobilių kelių direkcija kartu su Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga sausio 29 d. pakvietė konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse 2014“ prizininkus į baigiamąjį renginį, kuris vyko Šakių rajone, Zanavykų muziejuje. Penktus metus skaičiuojančio konkurso pagrindinis tikslas – šviesti bendruomenių narius saugaus eismo klausimais siekiant mažinti nukentėjusiųjų keliuose skaičių. Buvo siekiama skatinti bendruomenių narius saugiai elgtis kelyje, viešinti informaciją apie bendruomenėse vykdomą saugaus eismo veiklą, išaiškinti aktyviausias, saugaus eismo srityje kūrybingiausias bendruomenes. Konkurse iš viso dalyvavo 146 bendruomenės. Respublikos bendruomenės, įgyvendindamos saugaus eismo projektus, 2014 metais surengė 325 (2013 m. – 255) įvairius renginius (šventes, koncertus, varžytuves, paskaitas, pėsčiųjų ir dviratininkų žygius, įvairias kitas saugaus eismo akcijas). Suaktyvėjo saugaus eismo projektų viešinimas įvairiose žiniasklaidos priemonėse, sukurta atskira šiam projektui skirta interneto svetainė (http://www.eismosaugumasbendruomenese.lt).

Plačiau
 
   2015-01-29  Raseinių Turizmo informacijos centras – „Adventur 2015“

   Sausio 23-25 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ šurmuliavo tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2015“. Parodoje lankytojų laukė daugiau kaip 200 dalyvių iš 19 pasaulio šalių, tarp jų – ir Raseinių krašto istorijos muziejaus Turizmo informacijos centro darbuotojos.

Plačiau
 
   2015-01-29  Įvyko 72-asis rajono tarybos posėdis

    Įvyko Raseinių rajono savivaldybės 7-ojo šaukimo tarybos 72-asis posėdis, kuriame apsvarstyta 18 pagrindinės ir 2 papildomos darbotvarkės klausimai. Visa posėdžio medžiaga »»»

Plačiau
 
   2015-01-27  Vyksta strateginio plano priemonių svarstymai

   2015 m. sausio 26 ir 27 dienomis nuo 10 val. Raseinių rajono savivaldybės administracijos II a. didžiojoje salėje vyksta atnaujinamo Raseinių rajono savivaldybės plėtros iki 2020 metų strateginio plano priemonių svarstymai. Priemonės svarstomos pagal grafiką, kuris sudarytas atsižvelgiant į plėtros plano prioritetus bei atitinkamas savivaldybės kuruojamas sritis. Džiugu, kad svarstymuose aktyviai dalyvauja ne tik atitinkamų sričių specialistai, bet ir Savivaldybės socialiniai, ekonominiai partneriai, seniūnijų seniūnai.

Plačiau
 
   2015-01-27  Po vienu stogu – dvejos įkurtuvės

   Retai kada taip nutinka, tačiau būtent į tokią šventę buvo pakviesti rajono vadovai: meras Algimantas Mielinis, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, administracijos direktorius Jonas Kurlavičius, direktoriaus pavaduotojas Alfredas Brauklys, Ekonomikos ir ūkio departamento direktorė Indrė Antanaitienė, Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė ir kt. Atvyko Seimo narys Gintautas Mikolaitis, visų kitų Raseinių krašte išrinktų Seimo narių padėjėjai. Po vienu stogu įkurtuves šventė lopšelio- darželio „Saulutė“ ir Meno mokykla, čia įkurtos antrosios buveinės.

Plačiau
 
   2015-01-27  Lankėsi žemės ūkio ministrė

   Rajone lankėsi žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė. Susitikti su ja prisirinko pilna salė raseiniškių, kurie kėlė nemažai aktualių klausimų. Susitikime dalyvavo rajono mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Alfredas Brauklys, būrys rajono tarybos narių ir kt.

Plačiau
 
   2015-01-26  Atsiskaitė policija

   Kultūros centre Raseinių rajono policijos komisariatas pristatė savo nuveiktų darbų ataskaitą, dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės meras Algimantas Mielinis, Seimo narys Gintautas Mikolaitis, daug rajono tarybos narių, seniūnų ir kt. Juk tokios viešos ataskaitos vienas iš tikslų ir buvo grįžtamasis ryšys. Pareigūnams svarbu, ką gyventojai mano apie darbą, koks bendruomenės pasitikėjimas policija ir kt.

Plačiau
 
   2015-01-26  Atsisveikinome su Jonu Vidmantu Leščinsku

   Šiandien į paskutinę kelionę palydėtas ilgametis Raseinių ligoninės gydytojas, Chirurgijos skyriaus vedėjas, buvęs Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Vidmantas Leščinskas. Paskutinę pagarbą atiduoti velioniui bei pareikšti užuojautos jo artimiesiems atvyko ir rajono vadovai: meras Algimantas Mielinis, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, administracijos direktorius Jonas Kurlavičius, jo pavaduotojas Alfredas Brauklys ir kt.

Plačiau
 
   2015-01-26  Startavo nauja iniciatyva „Sąžiningumo mokyklų tinklas“

   Gruodžio mėnesį su nacionaline akcija už sąžiningumą mokyklose startavo nauja iniciatyva „Sąžiningumo mokyklų tinklas“, į kurią kartu su kitomis respublikos mokyklomis įsijungė ir Raseinių Šaltinio progimnazija. Iniciatyvos tikslas - suteikti Lietuvos mokykloms, puoselėjančioms sąžiningumo ir skaidrumo vertybes kasdieniame mokinių gyvenime, galimybę lengviau planuoti ir įgyvendinti sąžiningumo iniciatyvas, surasti bendraminčius bei dalintis geraisiais pavyzdžiais.

Plačiau
 
   2015-01-26  Ketinama keisti gatvės pavadinimą

   Artimiausiame Raseinių rajono savivaldybės tarybos posėdyje vietos gyventojų pageidavimu numatoma priimti Tarybos sprendimą (spendimo projektą) dėl gatvės pavadinimo pakeitimo Paliepių seniūnijos, Dumšiškių kaime. Vietoj Dumšiškių kaime esamos įregistruotos Paraseinio gatvės pageidaujama Pievų gatvės.

Plačiau
 
   2015-01-26  Viduklės gimnazistai dalyvavo etnokultūrinėje konferencijoje

    Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos IIab klasių mokiniai dalyvavo dešimtojoje etnokultūrinėje šalies mokinių konferencijoje „Mitinis poetinis žmogaus, gyvūnų ir augalų pasaulis“. Apie tai skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-01-26  Artėja pavasario darbai, džiaugsmai ir rūpesčiai

   Į tokio pavadinimo popietę Raseinių rajono sodininkų bendrijų susivienijimo „Sodai‘‘ valdyba pakvietė visų 8 Raseiniuose esančių sodininkų bendrijų pirmininkus, buhalterius, valdybos narius ir kitus aktyvius sodininkus.

Plačiau
 
   2015-01-20  Nacionalinė krepšinio lyga – Raseiniuose

   Raseinių rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos nacionalinės krepšinio lygos direktorius Giedrius Grybauskas, kuris kartu su rajono vadovais – meru Algimantu Mieliniu, mero pavaduotoja Gitana Rašimiene, administracijos direktoriumi Jonu Kurlavičiumi, jo pavaduotoju Alfredu Braukliu – aptarė krepšinio finalinio ketverto varžybų, kurios numatomos balandžio 17-19 dienomis Raseiniuose, klausimus. Svečias pažadėjo, kad tai bus graži sporto šventė ne tik krepšinio mylėtojams. Meras A.Mielinis pažadėjo pagal išgales šį renginį paremti, o taip pat pasidžiaugė, kad jau esame „įtraukti“ sporto komplekso Raseiniuose finansavimui. Svečias palinkėjo kuo greitesnio šio sumanymo išsipildymo.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2015-01-27  Informacija dėl žemės sklypo matavimo

   A. Šilalienės įmonė atlieka Vidai Simonavičienei Kalnujų seniūnijoje, Dobrasčio kaime įregistruoto žemės sklypo Nr. 7223/0003:264 kadastrinius matavimus.

Plačiau
 
   2015-01-27  Informuojame apie pradedamą rengti Ariogalos miesto centrinės dalies detalųjį planą ir strateginio pasekmių aplinkai vertinimo procedūras
 
   2015-01-27  Informuojame, kad pradedamas rengti, žemės sklypo Šermukšnių g. 15, Raseinių m., formavimo ir pertvarkymo projektas

   Projekto rengimo pagrindas – Raseinių r. savivaldybės administracijos direktoriaus 2014- 10-14 įsakymas Nr. A1-937 „Dėl žemės sklypo Šermukšnių g. 15, Raseinių m., formavimo ir pertvarkymo projekto rengimo organizavimo“.

Plačiau
 
   2015-01-21  Informacija dėl žemės sklypo matavimo

   Raimundo Špoko individuali įmonė atlieka Valdo Antanavičiaus ir Romenos Antanavičienės nuosavybės teise valdomo žemės sklypo (kadastrinis Nr.7280/0004:174), esančio Smiltynės k., Viduklės sen., Raseinių r. sav., kadastrinius matavimus, kurių metu bus pažymėta sklypų skiriamoji riba.

Plačiau
 
   2015-01-20  Kviečiame teikti pasiūlymus dėl numatomos maudyklų stebėsenos Raseinių rajone

   Šiuo metu mūsų rajone yra keturios maudyklos, kuriose yra atliekami vandens tyrimai. Tai – Dubysos upės Dainų ir Lakštingalų slėniai, Sujainių ir Prabaudos tvenkiniai. Iki sausio 31 d. laukiame pasiūlymų, nusiskundimų, pastabų dėl numatomų stebėti maudyklų sąrašo pakeitimo, naujų maudyklų įtraukimo, esamų maudyklų pašalinimo.

Plačiau
 
   2015-01-09  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrius informuoja
Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2015 m. sausio-vasario mėn. Plačiau
 
   2015-01-08  Kviečiame teikti kandidatus Raseinių garbės piliečio vardui suteikti

   Raseinių garbės piliečio vardo suteikimo komisija kviečia nevyriausybines organizacijas, seniūnijas, įmones, įstaigas, rajono Savivaldybės tarybos narius teikti siūlymus suteikti asmeniui Garbės piliečio vardą. Siūlymus, biografiją, asmens veiklą patvirtinančią dokumentinę medžiagą reikia pateikti iki 2015 m. vasario 2 d. el. p. gitana.rasimiene@raseiniai.lt

Plačiau
 
   2015-01-06  Konkursas „Žiemos džiaugsmai“

   Pasidžiaukim žiemos nuotaika ir fotografuokime.
   Žiema kasmet ateina ir išeina, dažniausiai tada, kai pati to nori. Visai nepaiso kalendorių mėnesių - užsimano pasninga...užsimano išsileidžia į balą. Bet mes jos vis tiek laukiam.

Plačiau
 
   2014-12-29  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2015 metų sausio - kovo mėnesiais grafikas
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
Algimantas Mielinis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

 
 
 
 

Nuorodos


 
 

 


 
 
 


 
 

 
 
 
 
 
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.