Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. balandžio 24 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Svečiai pamatė Raseinių krašto gyvenimą

   Rugsėjo 11-ąją po tarpusavio bendradarbiavimo sutarties pasirašymo su Raseinių rajono savivaldybe Portugalijos Ourem savivaldybės meras Luis Miguel Albuquerque, jo patarėjas Nelson Pereira, Ourem-Fatima verslo asociacijos prezidentas Domingos Neves ir projektų vadovė Isabel Machado tęsė pažintį su mūsų kraštu.

   Lydimi Raseinių rajono savivaldybės ir VšĮ „Atrask Raseinius“ atstovų, svečiai pirmiausia apsilankė Nemakščiuose, kur įdėmiai apžiūrėjo technikos muziejaus ekspoziciją – šio krašto istorijos liudininkę. Iki šio vizito portugalai net neįsivaizdavo, kaip atrodė praeities Lietuva, todėl jiems buvo įdomus kiekvienas eksponatas. Lydėjusių asmenų komentarai svečiams taip pat padėjo sužinojo daug įdomių dalykų. Ypač didelį įspūdį visiems paliko muziejaus įkūrėjo Leono Tamulevičiaus sukonstruota savaeigė aštuonratė važiuoklė, kuria buvo surengta ekskursija Nemakščių miestelio gatvėmis. Po ekskursijos svečiai sėdo prie pietų stalo ir taip pat pirmą kartą vaišinosi gardžiais ir sočiais žemaitiškais valgiais.

   Išvykusi iš Nemakščių, Portugalijos delegacija apsilankė UAB „Danspin“, kur juos sutiko Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius ir šios įmonės vadovas Rosvaldas Kunickas. Direktorius išsamiai papasakojo apie modernios įmonės veiklą ir perspektyvą, atsakė į svečių klausimus. Jie domėjosi daugeliu dalykų: gaminamos produkcijos asortimentu, jos paklausa įvairiose šalyse, žmonių darbo ir poilsio sąlygomis, kaip įmonė prisideda prie rajono gyvenimo ir t.t. Po to svečiams buvo suteikta galimybė pasivaikščioti po įmonę ir savo akimis pamatyti, kaip dirba žmonės, gaminantys paklausią produkciją.

   „Tai ką pamatėme ir patyrėme jūsų krašte mums paliko didelį įspūdį. Visos delegacijos vardu dar sykį dėkojame už šiltą, nuoširdų priėmimą ir draugiškumą. Tikimės vėl greitai pasimatyti – pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Raseinių rajono savivaldybe įpareigoja dažniau susitikti, keistis informacija, patirtimi ne tik religinio bei piligriminio turizmo srityje, bet ir bendradarbiauti ekonomikos, kultūros, meno, sporto ir kitose srityse. Kviečiame raseiniškius apsilankyti Fatimoje – unikalioje, turtingoje kultūrine ir religine istorija vietovėje“, – prieš išvykdamas į namus, pabrėžė Ourem savivaldybės meras Luis Miguel Albuquerque.

 

 

Daugiau nuotraukų https://www.facebook.com/pg/Raseiniurajonosavivaldybe/photos/?tab=album&album_id=513476765746811

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.