Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. balandžio 24 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Kaimo bendruomenių atstovai keliauja

   Raseinių rajono kaimo bendruomenės džiaugiasi, kad kasmet jų savanoriškai veiklai pritaria ir ją skatina Raseinių rajono savivaldybės vadovai, Savivaldybės tarybos Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto nariai.

   Šiais metais, gavę dalinį finansavimą iš Savivaldybės Kaimo plėtros programos, organizavome gerosios patirties pasidalijimo išvyką į Latviją, Švediją, o rugsėjo pradžioje buvo suorganizuota vienos dienos išvyką į Punską (Lenkijos r.). Malonu, kad į kelionę anksti ryte su geriausiais palinkėjimais išlydėjo Savivaldybės meras Algirdas Gricius. Kaimo bendruomenių nariai pirmiausiai nuvyko pas lietuvį Petrą Lukoševičių, kuris šalia Punsko yra įsikūręs jotvingių - prūsų gyvenvietę - muziejų po atviru dangumi. Vėliau lankėme Vygriuose esantį XVII-XVIII a. kamaldulių vienuolyną, plaukėme garsiuoju Augustavo kanalu. Smagu, kad bendra kelionė suteikė galimybių skirtingų kaimo bendruomenių atstovams pabendrauti, padiskutuoti įvairiomis temomis. Įgyta patirtis bus reikalinga dar aktyviau ir išradingiau organizuojant kaimo bendruomenių veiklą.

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.