Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. gegužės 25 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8475438
Šiandien: 1785
Dabar: 9
Prenumerata

 
 
Naujienos
Miesto seniūnijos padėkos popietė

   Nuslopus šventiniam šurmuliui, Raseinių miesto seniūnija penktadienį, prieš pat Trijų karalių šventę, sukvietė darbuotojus, seniūnaičius, visuomenininkus, savo aplinką puošiančius ir puoselėjančius seniūnijos gyventojus į padėkos popietę. Su 2018-ųjų metų pradžia visus pasveikino ir siektinais tikslais pasidalijo naujasis miesto seniūnijos seniūnas Artūras Milašauskas. Susitelkimo, bendrystės, lūkesčių išsipildymo linkėjo Savivaldybės meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, administracijos direktoriaus funkcijas atliekantis Darius Ulickas.

   Savivaldybės ir seniūnijos vadovai įteikė padėkos dovanėles šių metų kalėdinių papuošimų konkurso laureatams. Tarpušvenčiu šventiškai pasipuošusias miesto sodybas apžiūrėjusiai seniūnijos komisijai buvo sunku paskirti vietas, nes Kalėdų laikotarpiu kasmet mieste vis daugiau namų nušvinta įvairiaspalvėmis liepsnelėmis ir džiugina kiekvieną širdį. Seniūnija nuoširdžiai dėkoja visiems, įžiebusiems bent nedidelę girliandą ar mažytį žiburėlį lange, o apdovanojimus gavo net 20 miesto sodybų šeimininkai: net trys Pušyno gatvės gyventojai – Reda Laurynaitė, Reda ir Saulius Baniai, Kristina ir Erikas Dabkai, Medelyno gatvėje įvertinimo sulaukė Silvos ir Romualdo Morkevičių bei Astos ir Algirdo Ragaliauskų sodybos, Lelijų gatvėje spindėjo Jovitos ir Gyčio Bulotų, Akacijų gatvėje – Odetos ir Arvydo Knopkų sodybos. Žaliojoje gatvėje akį patraukė Vaidos ir Egidijaus Plučių sodyba, o Vilniaus gatvėje neįmanoma nepastebėti įvairiaspalvėmis girliandomis tviskančios Broniaus Valinčiaus ir Ritos Savickienės sodybos. Šventinę nuotaiką spindinčiais papuošimais mieste kūrė Bažnyčios gatvėje gyvenantys Danutė ir Kęstutis Bartkai, Rytų gatvės gyventojai Diana ir Vidas Reklaičiai, L. Giros gatvėje – Ramutė ir Algirdas Butkai. Šventėms kasmet gražiai pasiruošia daugelis Partizanų gatvės gyventojų, o šiemet dovanėlės atiteko Zitai ir Vytautui Volskiams, Pranui ir Danutei Jukilaičiams, Evelinai ir Rimui Budriams. Komisija įvertino Vyšnių gatvėje gyvenančių Irmos ir Lino Kveselių, Bagdoniškės gatvėje – Tamaros ir Stasio Levanų, Ramonų gatvėje – Onos ir Petro Kazbarų bei Vilmos ir Gintauto Žimailų, Ateities gatvėje – Aurikos ir Artūro Andriejaičių kalėdines fantazijas.

   Iš ugdymo įstaigų gražiausiai ir gausiausiai kalėdiniais karpiniais savo langus papuošė Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla, o lopšelis-darželis ,,Liepaitė" išsiskyrė ne tik karpinių puošnumu, bet ir Valstybės 100-mečiui papuošta aplinka. Už dovanotą gražuolę miesto eglę, puošusią Žemaičio aikštę per šventes, padėkota Kaulakių gyventojai Teresei Andzelienei.

   Šventinės popietės metu padėkos dovanėlių sulaukė ir vasarą vykusio konkurso „Gražinkime savo aplinką“ dalyviai, padėkota Socialinės paramos skyrimo komisijos nariams, nuolat talkinantiems UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ darbuotojams, seniūnaičiams.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.