Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. vasario 22 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Vasario 16-osios renginių maratonas prasidėjo Nemakščiuose

   Nors iki Lietuvos valstybės atkūrimo dienos dar liko pora dienų, tačiau šią nuostabią šventę Raseinių krašto žmonės pradėjo švęsti jau šiandien. Pirmoji su džiugesiu širdyje tai padarė Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos bendruomenė savo nuostabiame renginyje „Po paukščio sparnu...“.

   Šventės metu skambėjo muzikos garsai, o dalyviai gerėjosi jaunųjų moksleivių šokiais ir pasirodymu. Mokyklos bendruomenės nariai ramiai ir jaukiai apmąstė, ką jiems reiškia vasario 16-oji.

   „Nemakščių gimnazijoje siekiame ugdyti mokinių istorinį pažinimą ir teigiamą požiūrį į tautines vertybes, meilę gimtajai kalbai, kuri buvo moderniosios Lietuvos kūrimosi pagrindas“,- teigia istorijos mokytoja metodininkė Ineta Stankuvienė.

   „Švenčiant vasario 16-ąją man be galo gera regėti nuoširdų mūsų vaikų rūpestį savo Tėvyne, jų nuoširdžią meilę. Esu įsitikinęs, kad Lietuva nuolat auga dėl kiekvieno jos piliečio darbų, o šalies ateitį lems jos vaikų apsisprendimas kurti ir gyventi savo Tėvynei ir Jos žmonėms“,- teigia Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.

   Vasario 16-osios minėjimo kulminacija bus operos solistų Kristinos Zmailaitės ir Edmundo Seiliaus koncertas, kuriame diriguos maestro Vytautas Lukočius. Koncerto metu bus įteikti prestižiniai „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimai.

   Vieta: Raseinių Šaltinio progimnazijos salė. Laikas: 11.30.

   Daugiau informacijos apie Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimo renginius rasite „Alio, Raseiniai“.

 

 

   

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.