Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
Į pradžią RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428) 79 600,
Faks. (8 428) 51 604
El.paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2015 m. rugsėjo 1 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 6103393
Šiandien: 798
Dabar: 119
Prenumerata
Naujienos
 
   2015-08-31  Atsisveikinom su vasara

   Steponkaimio bendruomenė rūpinasi savo bendruomenės narių, o ypatingai vaikų saugumu. Jau ketvirti metai rašo ir įgyvendina eismo saugumo projektus. Todėl ir atsisveikinimo su vasara vaikams skirtame renginyje skyrė ypatingą dėmesį eismo saugumui, nes po atostogų visi atsipalaidavę, primiršę, kaip saugiai elgtis keliuose.

Plačiau
 
   2015-08-31  Lanko rajono mokyklas

   Rajono mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė lanko rajono mokyklas ir domisi, kaip jos pasiruošusios naujiems mokslo metams. Visose aplankytose mokyklose jau vyrauja šventinė nuotaika, o Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje pedagogų kolektyvas jau rikiavosi ir bendrai šventinei nuotraukai.

Plačiau
 
   2015-08-31  Kviečiame į Konstitucijos egzaminą

   Jau devintus metus iš eilės Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija kartu su egzamino globėja Lietuvos Respublikos Prezidente Dalia Grybauskaite ir partneriais – DELFI ir LRT, visus Lietuvos piliečius kviečia laikyti Konstitucijos egzaminą 2015. Jis yra organizuojamas atskiroms tikslinėms dalyvių grupėms: moksleiviams, studentams, teisinį išsilavinimą turintiems asmenims, likusiems piliečiams ir nuteistiesiems asmenims.

Plačiau
 
   2015-08-31  Meras viešėjo Mlavoje

   Savaitgalį rajono meras Algirdas Gricius Mlavos (Lenkija) burmistro Slavomiro Kovalevskio kvietimu viešėjo Mlavoje, kur dalyvavo Mlavos mūšio atminimo renginiuose, su burmistru bei kitais Mlavos savivaldybės atsakingais darbuotojais aptarė abiejų savivaldybių – Mlavos ir Raseinių – tolesnio bendradarbiavimo klausimus.

Plačiau
 
   2015-08-27  Tarybos posėdis. Antroji dalis – rimtoji

   Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 8-ojo posėdžio antroji dalis prasidėjo Danutės Janukienės paskyrimu Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos direktore. Be šio klausimo Taryba apsvarstė dar 34 pagrindinės darbotvarkės ir 1 papildomos darbotvarkės klausimus. Daugiausiai diskusijų, kaip ir buvo galima tikėtis, kilo svarstant 34-ąjį darbotvarkės klausimą „Dėl Raseinių rajono savivaldybės administracijos struktūros patvirtinimo“, tačiau galop sprendimo projektui pritarta.

Plačiau
 
   2015-08-27  Tarybos posėdis. Pirmoji dalis- džiaugsmingoji

   Šiandien vykstąs 8-ojo šaukimo 8-asis tarybos posėdis prasidėjo džiaugsminga akimirka – buvo gražiai pagerbti rajono abiturientai- šimtukininkai: Rytis Pranckūnas iš Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos, kurio žinios buvo įvertintos net trim šimtukais (mokytojai: Daiva Naujokaitienė, Irma Mickutė ir Nerijus Varpučinskis), jo moksladraugiai Mantvydas Urniežius (mokytojai Rūta Jankauskienė ir Nerijus Varpučinskis), Greta Budraitytė (Jurga Bulotienė), Kamilė Jovaišaitė (mokytoja Rūta Jankauskienė), Justina Naujokaitytė (mokytoja Daiva Naujokaitienė), Ignas Skavydas (mokytoja Rūta Jankauskienė), Vaiva Gudžiūnaitė (mokytoja Irena Kubilienė), Julija Račaitė (mokytoja Vergina Strelkauskienė), Lukas Jonyla (mokytojas Nerijus Varpučinskis), o taip pat Greta Bytautaitė iš Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos (mokytoja Jurgita Parnarauskienė), Matas Rimidis iš Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos (mokytoja Rasa Danauskienė) ir Aida Nacevičiūtė iš Ariogalos gimnazijos (mokytoja Ramunė Stoškienė).

Plačiau
 
   2015-08-27  Nėra „aš"- yra „mes“

   Nemakščių bendruomenės santalkos Neformali jaunimo grupė, vykdydama Raseinių rajono jaunimo pilietinių ir socialinių iniciatyvų projektą „NĖRA „AŠ“ – YRA „MES“, rinkosi į Nemakščių bendruomenės namus pagelbėti bendruomenės pirmininkei. Apie tai plačiau- www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-08-27  Kraštiečių šventė

   Labai graži šventė vyko Akstinuose. Apie ją plačiau skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-08-26  Gera švarioje aplinkoje

   Nemakščių bendruomenės santalka, vykdydama Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerijos 2015 metų Žemės ūkio, maisto ūkio ir kaimo plėtros skatinimo programos priemonės ,,Parama kaimo bendruomenėms“ projektą „Nemakščių bendruomenės santalkos ir kaimo gyventojų bendruomeniškumo skatinimas“ ir Raseinių rajono savivaldybės aplinkos apsaugos projektą „Graži gamta ir tvarkinga aplinka - tai mūsų namai“, suorganizavo po Nemakščių pušyną žygį „Kaip gera mums švarioje aplinkoje pabūti“ ir išbandė sporto įrangą (įsigytą ŽŪM projekto dėka) – daugiafunkcinio žaidimų stalo, teniso stalo su raketėmis rinkinį. Apie tai plačiau skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-08-26  Pasmirdo Raseiniai

   Nuo vakar Raseiniuose bei jų apylinkėse tvyro bjauri smarvė. Dėl to į Savivaldybės administracijos direktorių Algimantą Mielinį kreipėsi raseiniškiai. Direktoriaus pavaduotojas Jonas Kurlavičius nuvyko į Lietuvos ir Norvegijos uždarosios akcinės bendrovės „NORVELITA“ laukus, kur jie tręšia savo laukus. Smarvė sklinda iš ten. Toliau padėtį aiškinsis specialistai.

Plačiau
 
   2015-08-26  Sprendė keliuko problemas

   Rajono administracijos direktoriaus pavaduotojas Jonas Kurlavičius lankėsi Sujainiuose ir aiškinosi kelio į pažintinį taką atsiradimo galimybes.

Plačiau
 
   2015-08-26  Kamuolys perskrido Raseinius

   Šiandien akcijos „Kamuolio skrydis, suvienijęs Lietuvą”, perskrido Raseinius. Krepšinio kamuolį į tolimesnę kelionę pametėjo rajono meras Algirdas Gricius.

Plačiau
 
   2015-08-26  Atestavo mokyklų vadovus

   Įvyko rajono vadovų ir jų pavaduotojų ugdymui atestacijos komisijos posėdis, kuriam pirmininkavo Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė.

Plačiau
 
   2015-02-03  Skolininkai nuo prievolės neišsisuks

   Raseinių rajono savivaldybės administracijos specialistai šiuo metu dar kartą siuntinėja skolininkams priminimus apie prievolę sumokėti valstybinės žemės mokestį. Šių metų sausio 1-os dienos duomenimis fiziniai asmenys buvo skolingi 56,14 tūkst. eurų, juridiniai – 23,53 tūkst. eurų. Savivaldybė ragina skolas padengti nedelsiant ir taip išvengti papildomų išlaidų, susijusių su skolos išieškojimu, nes skolas sumokėti bet kokiu atveju teks. Kai ieškiniai pasieks teismą, skolininkams teks sumokėti ne tik pačią skolą, bet ir už antstolių darbą, padengti bylinėjimosi išlaidas.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2015-08-13  Smulkiosios įmonės kviečiamos dalyvauti verslo palaikymo projekte
 
   2015-06-26  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2015 metų liepos - rugsėjo mėnesiais grafikas
 
   2015-05-19  Kviečia į konkursą

   Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas skelbia psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos konkursą „Prevencijos simbolis“. Konkursas išrinks simbolį , susijusį su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija, kuris didintų visuomenės sąmoningumą ir atskleistų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos svarbą bei skatintų visuomenę nevartoti kvaišalų bei rinktis sveiką gyvenimo būdą. Konkurse gali dalyvauti bet kurio amžiaus asmenys. Simbolis gali būti piešinys, instaliacija, skulptūra ir kt. Konkursui pateikiamus simbolius reikia siųsti (nufotografuotus ir nuskenuotus) elektroniniu paštu: konkursas@ntakd.lt iki spalio 30 d.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 


 
 
 


 
 

 
 
 
 
 
 
  


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.