Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
Į pradžią RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428) 79 600,
Faks. (8 428) 51 604
El.paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2015 m. lapkričio 28 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 6273037
Šiandien: 2388
Dabar: 9
Prenumerata


   Š. m. gruodžio 15 d. 10.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. šaukiamas Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 12-asis posėdis.
   Š. m. gruodžio 29 d. 10.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. šaukiamas Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 13-asis posėdis.

Naujienos
 
   2015-11-27  Sargelių bibliotekėlė

   Prie Sargelių bendruomenės centro patalpų Papušynyje iškilmingai buvo atidaryta bibliotekėlė ir ta proga vyko Sargelių vaikų dienos centro šventė. Apie tai skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-11-26  Įvyko 11-asis Tarybos posėdis

   Įvyko Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo 11-asis posėdis, kuriame išnagrinėta 40 pagrindinės darbotvarkės sprendimų projektų. Papildomos darbotvarkės nebuvo.

Plačiau
 
   2015-11-26  Ministerijos žaliadienis Raseiniuose

   Vakar iki pat vėlumos Raseinių rajone užtruko Aplinkos ministerijos „žaliadienis“, kurį į mūsų rajoną atvežė aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, viceministrai Linas Jonauskas ir Algirdas Genevičius ir ministerijos specialistų komanda. Pirmiausiai jie aplankė Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos moksleivius, dar priešpiet susitiko su rajono Savivaldybės ir jos įmonių vadovais, Tarybos nariais, administracijos atstovais, popiet aplankė medžio apdirbimo įmonę „Julisa“, esančią Viduklėje ir Viduklės girininkijoje susitiko su miškininkais. Vakare aktualius klausimus aptarė su bendruomene. Gyventojai išsakė savo nuomonę  įvairiais su aplinkosauga susijusiais klausimais.

Plačiau
 
   2015-11-26  Keičiasi eismas Dubysos ir Stonų gatvių sankryžoje

   Pastaruoju metu buvo sulaukiama daug pastabų dėl eismo organizavimo Dubysos ir Stonų gatvių sankryžoje. Šį klausimą labai atsakingai išnagrinėjo rajono savivaldybės Eismo saugumo komisijos nariai. Komisija, kuriai vadovauja Tarybos narys Gytis Šulinkas, vienbalsiai pritarė siūlymui nuo 2016-01-01 pakeisti kelio ženklus Stonų ir Dubysos gatvių sankryžoje: kelio ženklą „Stop“ Nr. 204 perkelti iš Stonų gatvės į Dubysos gatvę (atvažiuojant nuo Vilniaus g. pusės) ir perkelti kelio ženklą „Stop“ Nr. 204 iš Stonų gatvės į Dubysos gatvę (atvažiuojant nuo Vytauto Didžiojo g. pusės). Stonų gatvėje pastatyti kelio ženklus, nurodančius pagrindinį kelią  Nr. 201.

Plačiau
 
   2015-11-25  Rajone vieši aplinkos ministras

   Šiandien rajone vieši aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas su savo komanda. Pirmiausiai svečiai apsilankė Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje, kur susitiko su pradinių klasių moksleiviais, paliko jiems dovanėlių. Vėliau, trumpai pabendravę su rajono vadovais mero  Algirdo Griciaus kabinete, susitiko su Savivaldybės darbuotojais, Tarybos nariais, aplinkosaugininkais, Dubysos regioninio parko darbuotojais.

Plačiau
 
   2015-11-25  Apie nesaugios aplinkos prevenciją

   Rajono meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė su institucijų atstovais, kurie susiduria su nesaugia aplinka, aptarė, kaip užtikrinti saugumo priemones, dirbant su socialinės rizikos asmenimis.

Plačiau
 
   2015-11-25  Turiningai praleista popietė

   Nemakščių bendruomenės neformali jaunimo grupė susitiko su bendraminčiais iš Gruzdiškės. Apie tai plačiau skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-11-24  Betygalos seniūnija išsirinko seniūnaičius
 
   2015-11-24  Tarėsi dėl sporto komplekso statybos

   Rajono meras Algirdas Gricius, dalyvaujant administracijos direktoriui Algimantui Mieliniui, jo pavaduotojui Jonui Kurlavičiui, Ekonomikos ir ūkio plėtros departamento direktorei Indrei Antanaitienei, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjui Armandui Mockui bei atsakingiems skyrių specialistams, susitiko su „Sporto komplekso Raseinių mieste statyba“ galimybių studijos ir projektinių pasiūlymų rengėjais iš UAB „Tiksli forma“ ir drauge aptarė siūlomus sprendinius bei galimą alternatyvią sporto komplekso statybos vietą.

Plačiau
 
   2015-11-24  Pagojukų seniūnija išsirinko seniūnaičius
 
   2015-11-24  Aptarė kapinių sprendinius

   Savivaldybėje su projektuotojais iš UAB „Atamis“ aptarti projekto „Naujų kapinių įrengimas Dumšiškių kaime, Raseinių r.” techninio projekto sprendiniai. Aptarime dalyvavo ir rajono meras Algirdas Gricius.

Plačiau
 
   2015-11-23  Merą aplankė mokinukai

   Rajono savivaldybėje lankėsi Šaltinio progimnazijos trečiokėliai, lydimi mokytojos Liubos Vaigauskienės. Mokinukai ne tik saldainiais pas merą Algirdą Gricių vaišinosi, bet ir Tarybos posėdį surengė, kuriame išsakė nemažai minčių rajono tvarkymo, puoselėjimo klausimais. Meras paprašė pageidavimus išdėstyti raštu, į kuriuos būtinai bus atsižvelgta.

Plačiau
 
   2015-11-23  Jubiliatų šventė

   Blinstrubiškių socialinės globos namuose vyko tradicinė jubiliatų šventė. Apie ją plačiau skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-11-23  Šalies mokinių etnokultūros projektų konkurse – vidukliškiai antri!

   Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokiniai su projekto vadove vyko į Šalies mokinių etnokultūros projekto „Tautos dvasios beieškant“ baigiamąją šventę Vilniuje. Apie tai skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-11-23  Nemakščiai išsirinko seniūnaičius

   Lapkričio 17 – 18 dienomis Nemakščių seniūnijoje buvo renkami seniūnaičiai. Seniūnaičiais išrinkti: Lijana Jodeikienė (Aukštkelių seniūnaitija), Saulius Luša (Pašešuvio seniūnaitija), Genovaitė Samušienė (Užkalnių seniūnaitija), Angelė Zubrickienė (Balčių seniūnaitija), Reda Mickuvienė (Nemakščių miestelio šiaurinės dalies seniūnaitija) ir Žydrūnas Vitkauskas (Nemakščių miestelio pietinės dalies seniūnaitija).

Plačiau
 
   2015-11-23  Lietuvos viltis

   Ariogalos gimnazijoje vyko stovykla „Mes- Lietuvos viltis.“ Apie ją plačiau skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-11-23  Betygalos Maironio gimnazijos triūsą vainikavo šventė

   Betygalos Maironio gimnazijoje įvyko gimnazijos inauguracijos šventė. Tai – išskirtinė šventė, nes vyraujant bendrai mokyklų tinklo retėjimo, moksleivių skaičiaus mažėjimo tendencijai, betygališkiai, bendromis mokyklos, visos bendruomenės pastangomis, rajono mero pavaduotojos Gitanos Rašimienės rūpesčiu, gebėjo tapti gimnazija. Ją pasveikinti ir atskubėjo gražus būrys svečių, buvusių mokyklos auklėtinių, rajono mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė.

Plačiau
 
   2015-11-23  Komunalininkai šventė jubiliejų

   UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ praeitą savaitgalį gražiai paminėjo savo veiklos nepriklausomoj Lietuvoj 25-metį. Jų pasveikinti ir padėkoti už nuveiktus darbus atvyko daug svečių, tarp kurių buvo ir rajono meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, administracijos direktorius Algimantas Mielinis, jo pavaduotojas Jonas Kurlavičius. Šventės dalyvius linksmino liaudiškos muzikos kapela „Daumantų muzikantai“.

Plačiau
 
   2015-11-23  Muziejus šventė 40- metį

   Penktadienį muziejus paminėjo 40-ąjį savo gimtadienį. Tokio gražaus jubiliejaus proga pasveikinti mažo, bet didelius kalnus verčiančio kolektyvo sugužėjo didelis būrys svečių, tarp kurių buvo ir rajono vadovai: meras Algirdas Gricius, jo pavaduotoja Gitana Rašimienė, administracijos direktorius Algimantas Mielinis, jo pavaduotojas Jonas Kurlavičius, būrys Seimo, rajono Tarybos narių, įstaigų vadovai, bičiuliai, bendraminčiai – visi, kuriems brangi Raseinių krašto istorija ir jos rytdiena. Muziejininkų pasveikinti atvyko netgi ministrė Algimanta Pabedinskienė.

Plačiau
 
   2015-11-23  Viešėjo socialinės apsaugos ir darbo ministrė

   Penktadienį Raseiniuose viešėjo socialinės apsaugos ir darbo ministrė Algimanta Pabedinskienė. Drauge su rajono meru Algirdu Griciumi, administracijos direktoriumi Algimantu Mieliniu, jo pavaduotoju Jonu Kurlavičiumi, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Regina Klevinskiene ir Socialinės paramos skyriaus vedėja Loreta Laugaliene ministrė pirmiausiai apsilankė Raseinių Šaltinio progimnazijoje.

Plačiau
 
   2015-11-20  Raskilai – 5-eri

   Tautinių šokių kolektyvas Raskila, vadovaujamas Mildos Urniežienės, vakar atšventė savo 5-ąjį gimtadienį. Į jubiliejinį vakarą prigužėjo pilnutėlė Kultūros centro salė, ir visi linkėjo kolektyvui ilgo ir gražaus klestėjimo, sulaukti daug jubiliejų. Kolektyvo pasveikinti atvyko ir rajono meras Algirdas Gricius bei mero pavaduotoja Gitana Rašimienė.

Plačiau
 
   2015-11-17  Investicijų projektas skirtas Raseinių miesto viešųjų erdvių ir gyvenamųjų vietų patrauklumo didinimui

   Raseinių rajono savivaldybės administracija rengia investicinį projektą „Raseinių m. V. Kudirkos kvartalo viešųjų erdvių ir gyvenamųjų vietų patrauklumo didinimas“.  Šis projektas įtrauktas į Kauno regiono integruotą teritorijų vystymosi programą, planuojamas projekto biudžetas apie – 570.000,00 Eur Europos Sąjungos, Lietuvos Respublikos ir Savivaldybės biudžeto lėšų.

Plačiau
 
   2015-11-17  Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!

   2015 m. lapkričio 30 d. Raseinių rajono savivaldybėje, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama  gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkama:

Plačiau
 
   2015-11-13  Mažoji medinė architektūra – išsaugota praeitis

   Žemaičių žemė gali didžiuotis išskirtiniais mažosios medinės architektūros statiniais – kryžiais ir koplytėlėmis. Laukuose, miškuose, šalikelėse, sodybose ir kitur statyti kryžiai ir koplytėlės yra kaip padėkos ženklas Dievui už atsiųstą malonę: kūdikio gimimą, sveikatą, gerą derlių, brangaus žmogaus atminimui ir kt. Kita intencija – tikėjimas, kad sakralumo aplinkai suteikiantys statiniai apsaugos sodybas ir jų gyventojus nuo nelaimių, padės keliaujantiems. Pakelėse, nelaimingų atsitikimų vietose, net sovietmečiu, buvo statomi kryžiai ar paminklai. Jau keli dešimtmečiai, kai atgimė tradicija pasistatyti kryžių ar koplytėlę savo sodyboje.

Plačiau
 
   2015-11-11  Užbaigtas paskutinis 2007-2013 m. Europos Sąjungos finansavimo periodo projektas

   Raseinių rajono savivaldybės administracija sėkmingai įvykdė paskutinį Europos Sąjungos Socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą „Raseinių rajono savivaldybės teritorijų planavimo dokumentų rengimas“, finansuojamą pagal 2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 4 prioriteto „Administracinių gebėjimų stiprinimas ir viešojo administravimo efektyvumo didinimas“ įgyvendinimo priemonę VP-4.2-VRM-04-R „Teritorijų planavimas“.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2015-11-27  Kvietimas tapti „Mes rūšiuojam“ Ambasadoriumi

   Kviečiame aktyvius, veiklius bendruomenių gyventojus tapti aplinkosauginio projekto „Mes rūšiuojam“  ambasadoriais ir kartu kurti atsakingą, aplinką tausojančią visuomenę!

Plačiau
 
   2015-11-27  Kvietimas

   Kviečiame transporto priemonių techninę priežiūrą ir remontą vykdančius asmenis (autoservisus) prisijungti prie vienintelio Lietuvoje aplinkosauginio projekto, skirto autoservisams, „Mes rūšiuojam Autoservise“.

Plačiau
 
   2015-11-27  Specialia apsipirkimo akcija gyventojai kviečiami palaikyti vietos smulkųjį verslą

   Lapkričio 27–29 d. šalies gyventojai kviečiami dalyvauti akcijoje „Kiekvienas gali būti didelis“ ir palaikyti vietos smulkiųjų verslininkų iniciatyvas bei taip prisidėti prie savo regiono ekonomikos augimo. Gyventojai kviečiami apsilankyti ir įsigyti bent vieną reikalingą prekę iš akcijoje dalyvaujančių smulkiųjų šalies prekybininkų ar gamintojų, o pastarieji įsipareigoja akcijos dienomis pirkėjams pasiūlyti įdomių pasiūlymų ar nuolaidų. Tai bus ketvirtoji, paskutinė apsipirkimo-palaikymo akcija šiais metais.

Plačiau
 
   2015-11-24  Informacija dėl žemės sklypo matavimo

   A. Šilalienės įmonė atlieka Gretai Stašinskei, Algirdui Liudvikui Virvilui, Liucijai Birutei Paulikienei, Audronei Bružienei, Danutei Vaičiūnienei ir Vytautui Virvilui Šiluvos seniūnijoje, Vilkiškių kaime įregistruoto žemės sklypo Nr. 7273/0007:64 kadastrinius matavimus. 

Plačiau
 
   2015-11-23  2016 m. Raseinių rajono savivaldybės sveikatos programos projektų finansavimo konkursas

   Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia 2016 metų visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektų konkursą.

Plačiau
 
   2015-11-23  Patvirtintas žemės sklypo Raseinių r. sav., Raseinių m., Vilniaus g. 163 formavimo ir pertvarkymo projektas

   Informuojame, kad Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2015 m. lapkričio 23 d. įsakymu Nr.A1-1009, patvirtintas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektas, adresu Raseinių r. sav., Raseinių m., Vilniaus g. 163. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto tikslas – pertvarkyti žemės sklypus. Projekto uždaviniai - padalinti į du ar daugiau žemės sklypų. Planavimo iniciatoriai – Ingrida Karabinienė ir Valdas Karabinas. Rengėjas – UAB „Raseinių projektas“. Su įsakymu ir projektu galima susipažinti žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (www.zpdris.lt).

Plačiau
 
   2015-11-18  Maisto produktų iš ES intervencinių maisto atsargų dalinimo gruodžio mėnesio grafikas
 
   2015-11-17  Patvirtintas žemės sklypo Raseinių r. sav., Ariogalos m., Darbininkų g. 9 formavimo ir pertvarkymo projektas

   Informuojame, kad Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2015 m. lapkričio 13 d. įsakymu Nr.A1-973, patvirtintas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektas, adresu Raseinių r. sav., Ariogalos m., Darbininkų g. 9. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto tikslas – formuoti naujus valstybinės žemės sklypus. Planavimo iniciatorė – Stanislava Rimkienė. Rengėjas – UAB „Raseinių projektas“. Su įsakymu ir projektu galima susipažinti žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (www.zpdris.lt).

Plačiau
 
   2015-11-16  Kalnujų seniūnija rinks seniūnaičius

   Savivaldybės administracijos direktorius, vadovaudamasis teisės aktais, nustatė Kalnujų seniūnijos seniūnaičių rinkimų datą, laiką ir vietą: gruodžio 18 d. 15.00 val. Kalnujų seniūnijos salėje – Kalnujų seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; gruodžio 18 d. 14.00 val. Pašaltuonio bendruomenės „Šaltuona“ patalpose – Pašaltuonio seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; gruodžio 18 d. 12.00 val. Vengerskų bendruomenės patalpose – Vengerskų seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; gruodžio 18 d. 11.00 val. Bliūdžių bendruomenės patalpose – Bliūdžių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai.

Plačiau
 
   2015-11-11  Raseinių miestas rinks seniūnaičius

    Savivaldybės administracijos direktorius, vadovaudamasis teisės aktais, nustatė Raseinių miesto seniūnijos seniūnaičių rinkimų datą, laiką ir vietą. Gruodžio 16 d. Raseinių miesto seniūnijos patalpose vyks: 9.00- 11 val. Sodų seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; 11.00- 13.00 val. – Bagdoniškės seniūnaičio rinkimai; 13.00- 14.00 val. – Vilkupio seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; 14.00 - 15.00 val. V.Grybo seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; 15.00- 16.00 val. – Vytauto Didžiojo seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; 16.00 - 17.00 val. – Turgaus seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai. Gruodžio 18 d. Raseinių miesto seniūnijos patalpose – 9.00- 10.30 val. – Medelyno seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; 10.30 -12.00 val. – Šaltinio seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; 13.00 -14.00 val. – Gedimino seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; 14.00 - 15.00 val. – Ginučių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai.

Plačiau
 
   2015-11-11  Girkalnio seniūnija rinks seniūnaičius

   Savivaldybės administracijos direktorius, vadovaudamasis teisės aktais, nustatė Girkalnio seniūnijos seniūnaičių rinkimų datą, laiką ir vietą: gruodžio 14 d. 16.00 -17.00 val. Girkalnio seniūnijos salėje – Girkalnio seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; gruodžio 14 d. 17.00 – 18.00 val. Girkalnio seniūnijos salėje – Dvareliškių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; gruodžio 15 d. 14.00 – 15.00 val. Pramedžiavos kaimų bendruomenės patalpose – Pramedžiavos seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; gruodžio 15 d. 15.00 – 16.00 val. Pramedžiavos kaimų bendruomenės patalpose – Ražaitėlių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; gruodžio 15 d. 16.30 – 17.30 val. kaimų bendruomenės ,,Biliūnai“ patalpose –Biliūnų seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai.

Plačiau
 
   2015-11-09  Viduklės seniūnija rinks seniūnaičius

   Savivaldybės administracijos direktorius, vadovaudamasis teisės aktais, nustatė Viduklės seniūnijos seniūnaičių rinkimų datą, laiką ir vietą: gruodžio 7 d. 15.00 val. Mažosios Viduklės kaimų bendruomenės namuose – Virgainių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; gruodžio 7 d. 17.30 val. Viduklės seniūnijos salėje – Viduklės Ataugos seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; gruodžio 8 d. 17.30 val. Viduklės seniūnijos salėje – Viduklės Centro seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; gruodžio 9 d. 15.00 val. Paupio mokyklos-daugiafunkcio centro patalpose – Paupio seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; gruodžio 9 d. 17.30 val. Viduklės seniūnijos salėje – Viduklės Žemaičio seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; gruodžio 10 d. 16 val. prie Šienlaukio parduotuvės esančiose patalpose – Šienlaukio seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai, gruodžio 15 d. 18.00 val. Gylių kaimo bendruomenės namų salėje – Gylių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai.

Plačiau
 
   2015-11-09  Paliepių seniūnija rinks seniūnaičius

   Savivaldybės administracijos direktorius, vadovaudamasis teisės aktais, nustatė Paliepių seniūnijos seniūnaičių rinkimų datą, laiką ir vietą: gruodžio 10 d. 17.15 – 18.00 val. Gervinės kaimo bendruomenės salėje – Gervinės seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; gruodžio 11 d. 17.15 – 18.00 val. VO „Slabada“ bendruomenės salėje – Slabados seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai.

Plačiau
 
   2015-11-06  Ariogalos miestas rinks seniūnaičius

   Savivaldybės administracijos direktorius, vadovaudamasis teisės aktais, nustatė Ariogalos miesto seniūnijos seniūnaičių rinkimų datą, laiką ir vietą: gruodžio 7 d. 17.30 val. Ariogalos gimnazijos Pradinio ugdymo skyriaus salėje – Melioratorių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimus; gruodžio 7 d. 18.30 val. Raseinių r. Ariogalos lopšelio- darželio salėje – Verdėlupio seniūnaitijos seniūnaičio rinkimus; gruodžio 8 d. 17.30 val. Ariogalos m. seniūnijos salėje – Mokyklos seniūnaitijos seniūnaičio rinkimus; gruodžio 8 d. 18.30 val. Ariogalos m. seniūnijos salėje –Dubysos seniūnaitijos seniūnaičio rinkimus; gruodžio 9 d. 17.30 val. Ariogalos m. seniūnijos salėje – Pramonės seniūnaitijos seniūnaičio rinkimus; gruodžio 9 d. 18.00 val. Ariogalos m. seniūnijos salėje – Darbininkų seniūnaitijos seniūnaičio rinkimus; gruodžio 9 d. 18.30 val. Ariogalos m. seniūnijos salėje – Šiaurinės seniūnaitijos seniūnaičio rinkimus.

Plačiau
 
   2015-10-29  Sprendimas dėl detaliojo plano rengimo pradžios ir planavimo tikslųSprendimas dėl detaliojo plano rengimo pradžios ir planavimo tikslų
 
   2015-10-26  Ariogalos seniūnijoje rinks seniūnaičius

   Savivaldybės administracijos direktorius, vadovaudamasis teisės aktais, nustatė Ariogalos seniūnijos seniūnaičių rinkimų datą, laiką ir vietą: lapkričio 24 d. 16.00 val. Butkiškės kaimo bendruomenės patalpose – Butkiškės seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; lapkričio 25 d. 16.00 val. Gėluvos kaimo bendruomenės patalpose – Gėluvos seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; lapkričio 26 d. 16.00 val. Milašaičių kaimo bendruomenės salėje – Milašaičių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; lapkričio 27 d. 15.00 val. Paliepių kaimo bendruomenės patalpose – Paliepių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; gruodžio 1 d. 16.00 val. Grajauskų kaimo bendruomenės namų salėje – Grajauskų seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; gruodžio 2 d. 16.00 val. Didžiulių kaimo bendruomenės namų salėje – Didžiulių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; gruodžio 3 d. 16.00 val. Plikių kaimo bendruomenės namų salėje – Plikių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; gruodžio 4 d. 15.00 val. Verėduvos kaimo bendruomenės namuose – Verėduvos seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai; gruodžio 7 d. 16.00 val. Kilupių kaimo bendruomenės namuose – Kilupių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai.

Plačiau
 
   2015-10-13  Dalyvaukite apklausoje

   Raseinių rajono savivaldybės administracija iki š. m. gruodžio 1 d. vykdo apklausą, kurios tikslas yra išsiaiškinti Raseinių rajono savivaldybės administracijos lankytojų požiūrį į asmenų aptarnavimą ir jų prašymų/skundų nagrinėjimą administracijoje.

Plačiau
 
   2015-09-18  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2015 metų spalio - gruodžio mėnesiais grafikas
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 


 
 
 


 
 

 
 
 
 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.