Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
Į pradžią RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428) 79 600,
Faks. (8 428) 51 604
El.paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2016 m. balandžio 29 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 6598546
Šiandien: 628
Dabar: 24
Prenumerata


   Š. m. balandžio 29 d. 14.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kontrolės komiteto posėdis. /Darbotvarkė/


Brangios Mamos,

   Jūsų meilė sau nieko neprašo-ji viską atiduoda kitiems ir padaro laimingą. Šalia Jūsų laimingi šypsosi ne tik vaikai, bet ir kiti šalia Jūsų ir su Jumis šiandien esantys. Ačiū už širdies šilumą, kantrybę ir ištvermę.

   Nuoširdžiai sveikiname Motinos dienos proga ir linkime stiprios sveikatos, laimės, vaikų dėmesio, negęstančios vilties ir kuo daugiau besišypsančių artimųjų. 

 

Savivaldybės meras Algirdas Gricius

 Administracijos direktoriaus pavaduotojas,
 
atliekantis direktoriaus funkcijas Jonas Kurlavičius

 

Naujienos
 
   2016-04-28  Mokinių savivaldos lyderiai dalyvavo projekto „Sportas-integracijos priemonė“ veiklose

   Kartu su Kekavos savivaldybės sporto agentūra 2015 m. pabaigoje Raseinių rajono savivaldybės administracija pateikė projekto paraišką Erasmus+ programai. Projektas laimėjo finansavimą ir Raseinių rajono savivaldybės administracija partnerio teisėmis dalyvavo projekto veiklose. Raseinių rajono savivaldybės atstovų dalyvavimui projekto veiklose buvo skirta apie 4500 eurų. Projekto veiklose dalyvavo Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos mokinių savivaldos prezidentė Kamilė Paulauskaitė, Ariogalos gimnazijos mokinių savivaldos prezidentė Patricija Stašinskytė, Šiluvos gimnazijos mokinių tarybos narė Viktorija Rekstytė, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokinių tarybos narė Simona Piatkutė ir projekto koordinatorė bei grupės vadovė Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė.

Plačiau
 
   2016-04-27  Civilinės saugos pratybos Ariogalos gimnazijoje

   Balandžio 26 d. Raseinių r. Ariogalos gimnazijoje vyko civilinės saugos mokomosios pratybos – „Gaisras mokykloje“.

Plačiau
 
   2016-04-27  Berno Zenehundų veislės šunų paroda globos namuose

   Blinstrubiškių socialinės globos namuose lankėsi veislyno „Kalnų šuo“ savininkas Irmantas Tarnauskas, kartu su keturkojais draugais – Berno Zenenhundais. Gausiai susirinkusiems globos namų gyventojams bei darbuotojams veislyno šeimininkas papasakojo, kad šie šunys yra labai inteligentiški, linksmi, labai mylintys vaikus, lengvai dresuojami, sargūs, bet ne per agresyvūs, draugiški. Susirinkusieji galėjo keturkojus draugus paglostyti, su jais nusifotografuoti. Veislyno savininkas pademonstravo puikius savo šunų gebėjimus bei dresūrą. Susirinkusieji liko sužavėti šiais nuostabiais šunimis.

Plačiau
 
   2016-04-27  Medicinos darbuotojų diena

   Balandžio 27-oji - Medicinos darbuotojų diena. Minint šią dieną į Raseinių rajono savivaldybę susirinko asmens sveikatos priežiūros įstaigų vadovai bei medicinos darbuotojai, Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto, tarybos nariai ir administracijos darbuotojai.

Plačiau
 
   2016-04-26  Pristatoma nauja psichologinė linija

   Projekte „Nebūk naivus kelyje“ startuoja psichologinės pagalbos nukentėjusiems kelyje ir aukų artimiesiems organizavimas. Šioje programoje žmonės, vienaip arba kitaip nukentėję pasirinkus neatsakingą keliavimo būdą, sulauks tiek psichologinės, tiek dvasinės pagalbos, kuri dažną kartą yra aukoms labai svarbi.

Plačiau
 
   2016-04-26  Akcija „DAROM 2016“

   Šių metų balandžio 22 dieną Raseinių rajono savivaldybės administracijos darbuotojai prisijungė prie visuotinės kasmetinės akcijos „DAROM 2016“. Rytų gatvėje vietoj senų medžių atsodino ąžuoliukus, sutvarkė Garažų gatvėje tekančio Vilkupio upelio pakrantes ir šalia garažų kvartalo esantį vandens telkinį.

Plačiau
 
   2016-04-25  Meno mokyklos „Svajoklio“ teatrui įteikta „Aukso paukštė“

   Balandžio 22 d. Raseinių kultūros centre Raseinių meno mokyklos mokomajam teatrui „Svajoklis“ buvo įteikta Aukso paukštė. Tai Lietuvos Liaudies kultūros centro ir Pasaulio lietuvių dainų šventės fondo metų nominacija geriausiems mėgėjų meno kolektyvams ir jų vadovams. Apdovanojimą įteikė Lietuvos liaudies kultūros centro Teatro poskyrio vedėja Irena Maciulevičienė. Teatrui taip pat įteiktas Kultūros ministerijos diplomas, Raseinių rajono savivaldybės mero padėka už aukštus meninius pasiekimus ir Raseinių krašto garsinimą. Su apdovanojimu teatrą pasveikino Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas Jonas Kurlavičius, Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė. LR Seimo narių Edmundo Jonylos ir Gintauto Mikolaičio padėkas įteikė bei „Svajoklio“ kolektyvą ir jo vadovus šiltai pasveikino Savivaldybės tarybos narys Linas Bielskis ir Stefanija Nevardauskienė, Raseinių kultūros centro laikinai einantis direktoriaus pareigas Justas Dargevičius, direktoriaus pavaduotoja kultūrai Inga Šatkauskienė, Raseinių rajono švietimo centro direktorė Silva Morkevičienė, Meno mokyklos kolektyvas, Kelmės Mažojo teatro kolektyvas, Raseinių kultūros centro mėgėjų teatras ir, žinoma, draugai, gerbėjai, tėveliai.

Plačiau
 
   2016-04-25  Noras gyventi kitaip

   Pabandykime užkalbėti molį, kad būtų tvirtas paukštelio lizdas. Į beržo pumpurus įklampinkim dulkes, kad voratinkliai paskęstų žalumoje. Gležnam želmenėliui pabandykim įkvėpti žiedą… Nors ir sunkiai, bet skverbiasi į Lietuvą pavasaris su gamtos virsmu. Balandžio 23-iąją, šv. Jurgio dieną, oras pasitaikė kiek gerėlesnis.

Plačiau
 
   2016-04-25  Akcija „Darom“ Bliūdžių kaimo bendruomenėje

  Balandžio 23 dieną per Lietuvą nuvilnijo jau tradicine tapusi aplinkos tvarkymo akcija „Darom 2016“. Tad neabejingi šiai akcijai Bliūdžių kaimo bendruomenės nariai rinkosi prie bendruomenės namų, pasiruošę padirbėti ir taip prisidėti prie šios gražios iniciatyvos. Mums pavyko nuveikti nemažai darbų: bendruomenės namų teritorijoje sodinome pušis, rinkome pakelėse primėtytas šiukšles, susitvarkėme malkas, kurios šildys mūsų patalpas renginių metu šaltuoju metų laikotarpiu.

Plačiau
 
   2016-04-25  Mirklių kaimo bendruomenėje vyko visuotinė akcija „Darom 2016“

   Kaip ir visoje Lietuvoje, taip ir Mirklių bendruomenėje balandžio 23 d. 10.00 val. aplinkos tvarkymo akcijoje ,,Darom 2016“ nežiūrint ir į blogą orą dalyvavo nemažas būrys. Visus talkininkus pasveikino Raseinių seniūnas Jonas Elzbergas ir pirmininkė Gražina Andraitienė. Kaip ir kiekvienais metais buvo tvarkomas Mirklių piliakalnis ir Prabaudos pušynas, pakelės. Mirklių bendruomenė šiemet vėl dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse 2016“, todėl prieš talką buvo priminta kaip saugiai elgtis tvarkant gatvę, kelius, kaip rūpintis eismo saugumu Prabaudos pušyne. Visiems talkininkams buvo išdalinta atšvaitų, kuriuos dovanoja Lietuvos automobilių kelių direkcija. O Raseinių seniūnas Rolandas Klusas talkininkams davė pirštinių, maišų. Po darbų pasivaišinome karšta arbata, kava ir seniūno Jono Elzbergo atvežtais sumuštinukais. Dėkojame visiems už dalyvavimą ir prisidėjimą prie šios gražios akcijos.

Plačiau
 
   2016-04-25  Antroji saugaus eismo giraitė pasodinta Radviliškio rajone

   Balandžio 22 d. Lietuvos kaimo bendruomenių, dalyvavusių konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“, atstovai, susirinko į Pakiršinį (Baisogalos seniūnija) pasodinti antrąją Lietuvoje Saugaus eismo giraitę. Raseinių rajoną atstovavo Kaulakių, Žaiginio, Berteškių, Betygalos kaimo bendruomenių atstovai, Raseinių rajono vietos veiklos grupės „Raseinių krašto bendrija“ pirmininkas Vincas Blinstrubas, Raseinių seniūnijos seniūnas Rolandas Klusas. Susirinkusiuosius į gražią akciją pasveikino Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Lietuvos automobilių kelių direkcijos Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vedėja Eglė Nemanytė, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Guoda Burokienė, Baisogalos seniūnas Romas Kalvaitis. Tokia giraitė – antra Lietuvoje. Pirmoji pasodinta pernai Gruzdiškėse, Raseinių rajone, šalia regioninio kelio Raseiniai - Baisogala, minint penktąją konkurso „Eismo saugumas bendruomenėse“ sukaktį. Apie 30 Lietuvos kaimo bendruomenių atstovų iš 15 rajonų pasodino 60 ąžuolų, skirtų kiekvienai Lietuvos savivaldybei. Ateityje čia bus gražus ąžuolynas, kaskart primenantis, kad svarbiausias dalykas yra kiekvieno žmogaus saugumas.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2016-04-21  Vyks Krašto apsaugos savanorių pajėgų pratybos

   Š. m. gegužės 3-5 d. Raseinių rajono savivaldybės ribose vyks Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės karinės pratybos. Pagal pratybų scenarijų numatytas karių ir civilių bendradarbiavimas galimai įvestos karo padėties metu. Pratybų metų kariai naudos tik garsą imituojančius šovinius.

Plačiau
 
   2016-04-21  Vyks karių pratybos

   Raseinių rajono miškuose balandžio 25-29 d. vyks Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono Štabo kuopos Žvalgybos būrio ir Vokietijos Federacinės Respublikos žvalgybos karių bendros pratybos. Pratybų metų kariai vengs apgyvendintų vietovių ir kontakto su civiliais. Kariai naudos garsą imituojančius šovinius bei skraidančius žvalgybinius nepilotuojamus aparatus.

Plačiau
 
   2016-04-20  Paskelbtas kitos paskirties žemės sklypo nuomos aukcionas

   Paskelbtas kitos paskirties žemės sklypo nuomos aukcionas Raseinių r. sav., Šiluvos mstl. (kadastro Nr. 7273/0002:9).

Plačiau
 
   2016-04-19  Vyriausybės kanceliarija skelbia konkursą projekto „Moksleiviai į Vyriausybę“ logotipui sukurti

   Jame kviečiame dalyvauti mokinius iš visos Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų ir lietuviškų mokyklų užsienyje. Pirmų trijų vietų nugalėtojus apdovanosime specialiais Ministro Pirmininko prizais, juos taip pat pakviesime apsilankyti Vyriausybės rūmuose. Pirmosios vietos nugalėtojo logotipas taps oficialiu projekto logotipu.

Plačiau
 
   2016-04-14  Skelbiamas Raseinių rajono savivaldybės švietimo įstaigų vaikų vasaros užimtumo projektų rėmimo konkursas

   Skatindama neformaliojo švietimo veiklos įvairovę ir siekdama sudaryti sąlygas vaikų turiningai edukacinei veiklai ir užimtumui vasaros poilsio metu Raseinių rajono savivaldybės administracijos švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyrius kviečia teikti paraiškas Raseinių rajono savivaldybės švietimo įstaigų vaikų vasaros užimtumo projektams finansuoti.

Plačiau
 
   2016-04-06  Informacija apie numatomą priimti Tarybos spendimo projektą

   Raseinių rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyrius parengė ir teiks Savivaldybės tarybai tvirtinti sprendimo projektą „Dėl Raseinių rajono savivaldybės vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano keitimo“.

Plačiau
 
   2016-04-05  Kviečia dalyvauti CERN Europos branduolinių tyrimų centro parodoje
 
   2016-04-03  Ruoškimės Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui!

   Pasitinkant 2018 m., Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmetį, Raseinių krašto istorijos muziejus kreipiasi į rajono gyventojus, institucijas ir organizacijas: prašom atverti savo archyvus su dokumentiniu paveldu, liudijančiu Lietuvos valstybės kūrimą ir stiprinimą nuo XIX a. pab. iki 2000 metų. Norėdami išsaugoti ir apibendrinti muziejaus darbuotojai surastą medžiagą suskaitmenins (nufotografuos, nuskenuos, aprašys, įtrauks į duomenų bazes), jeigu neprieštarausite – paviešinsime spaudoje ir kultūros paveldo portaluose. Tai puiki proga iš naujo peržiūrėti ir į dienos šviesą iškelti asmeniniuose ir instituciniuose fonduose saugomas nuotraukas, rankraščius, laiškus ir kitus dokumentus, liudijančius nepriklausomos Lietuvos kūrimą, jos valstybingumo įtvirtinimą, Atgimimą, tuo metu šalies miestuose ir miesteliuose vykusius pokyčius bei jiems didžiausią įtaką dariusius asmenis.

Plačiau
 
   2016-04-01  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2016 metų balandžio - birželio mėnesiais grafikas
 
   2016-03-30  Kviečiame į respublikinę konferenciją „Marcelijus Martinaitis: pilietis ir kūrėjas epochų sankirtoje“
 
   2016-03-17  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų technikos apžiūrų grafikas
 
   2016-03-03  Kvietimas teikti paraiškas Europos verslininkystės skatinimo apdovanojimų nacionalinei atrankai

   Šiemet jau dešimtą kartą Europos Komisija vykdo atranką Europos skatinimo apdovanojimams, kuriais įvertinamos viešojo ir privačiojo sektorių partnerystės iniciatyvos, skatinančios verslumą, palankių verslo sąlygų kūrimo politiką, galinčios įkvėpti būsimus verslininkus.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 
 


 
 

 
 
 
 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.