Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
Į pradžią RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428) 79 600,
Faks. (8 428) 51 604
El.paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2015 m. gegužės 29 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 5884277
Šiandien: 115
Dabar: 18
Prenumerata


 

    
   Š. m. birželio 4 d. 10.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. numatomas Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 5-asis posėdis. /Darbotvarkė/
 
   Komitetų posėdžiai: 
 
   Š. m. birželio 2 d. 14.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Biudžeto ir socialinio ekonominio vystymo komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
 

Naujienos
 
   2015-05-28  Informacija apie parengtus Raseinių rajono šilumos ūkio specialiojo plano atnaujinimo sprendinius
 
   2015-05-28  Lietuvos ir Lenkijos istorija

   Mūsų rajono TAU studentų norą giliau susipažinti su Lietuvos ir Lenkijos istorija pavyko įgyvendinti.
   Pilnutėlis autobusas rajono senjorų aplankė Punską, Seinus, Augustavą. Ten gyvenanti lietuvaitė Nastutė Sidarienė supažindinto su anksčiau Lietuvai, o dabar Lenkijai praklausančia teritorija, praeities ir dabarties tose vietovėse aktualijomis. Buvome prie A.Baranausko paminklo, vienuolyne, Punsko ir Seinų bažnyčiose ir kitur. Kartu su kunigu lietuviu Mariumi Talučiu giedojome Lietuvos himną.

Plačiau
 
   2015-05-28  Švietimiečiai aptarė aktualius klausimus

   Švietimo įstaigų vadovų pasitarime, kuriame  dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorius Algimantas Mielinis ir direktoriaus pavaduotojas Jonas Kurlavičius,  buvo aptarti aktualūs klausimai, susiję su šildymo  ir elektros ūkio sistemų priežiūra,  ir kiti  aktualūs švietimo įstaigų vadovams klausimai.

Plačiau
 
   2015-05-28  Aidi paskutinis skambutis

   Šiandien mokyklose aidi paskutinis skambutis. Abiturientai tradiciškai rinkosi ir į Žemaičio aikštę, kur jų pasveikinti ir palinkėti puikių egzaminų bei viso sėkmingo skrydžio atėjo Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius, Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikienė, jaunimo reikalų koordinatorius Darius Morkus.

Plačiau
 
   2015-05-28  Pristatė GIS

   Jau keletą mėnesių rajono Savivaldybėje buvo diegiama geografinė informacinė sistema (GIS), kuo rūpinosi UAB „HNIT-BALTIC“. Šiandien Savivaldybėje įvyko šios veikimo principų bei panaudojimo galimybių pristatymas, kurio dalyvius pasveikino meras Algirdas Gricius. 

Plačiau
 
   2015-05-28  Tikrino maudyklas ir paplūdimius

   Darbo grupė, kuriai vadovauja mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, kartu su kitais šios grupės nariais: administracijos direktoriaus pavaduotoju Jonu Kurlavičiumi, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiąja specialiste (ekologe) Vilma Kundrotiene, Savivaldybės  gydytoja Viktorija Škudzinskaite, vadovaudamiesi šių metų kovo 26 d. sprendimu ,,Dėl Raseinių rajono savivaldybės maudyklų įteisinimo“ ir vykdydama mero gegužės 20 d. potvarkį ,,Dėl rajono Savivaldybės paplūdimių būklės įvertinimo darbo grupės sudėties patvirtinimo“, įvertino Dubysos upės Daugodų k. (Raseinių seniūnija), Sujainių tvenkinio Sujainių gyvenvietės (Paliepių seniūnija), Prabaudos tvenkinio, Norgėlų kaimo (Raseinių miesto seniūnija), Dubysos upės Dainų slėnio (Ariogalos miesto seniūnija) ir Dubysos upės Verdėlupio seniūnaitijos (Ariogalos miesto seniūnija) paplūdimių būklę, pasiruošimą maudymosi sezonui, paplūdimiuose esančių statinių būklę.

Plačiau
 
   2015-05-28  Atliekas rūšiuoji - apie ateitį galvoji

   Nemakščių bendruomenės santalkos kieme vyko jaunimui skirta popietė – viktorina „Atliekas rūšiuoji - apie ateitį galvoji”, kurią vykdė pagal laimėtą Savivaldybės lėšomis finansuojamą aplinkos apsaugos projektą „Graži gamta ir tvarkinga aplinka - tai mūsų namai“. Apie tai plačiau skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-05-28  Moterų vokalinio ansamblio debiutas

   Nemakščių bendruomenės santalkos vadovė Lina Mejerienė džiaugiasi vokalinio moterų ansamblio bei solistės Rūtos Visockytės debiutu rajono scenoje. Apie tai skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-05-27  Nemakštiškiai priėmė krikštą

   Nemakščių bendruomenės santalkos pirmininkė Lina Mejerienė pasakoja apie jų bendruomenės namuose vykusias gatvių ir kaimų komendantų krikštynos bei pirmąjį bendrą posėdį. Apie tai skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-05-27  Įvyko 4-asis Tarybos posėdis

   Įvyko 4–asis 8-ojo šaukimo rajono tarybos posėdis, kuriame išnagrinėti trys darbotvarkės klausimai: dėl rajono savivaldybės atliekų tvarkymo 2014–20120 metais plano patvirtinimo, dėl nekilnojamojo turto mokesčio tarifo 2016 m. nustatymo ir dėl 2016 m. žemės mokesčio tarifų bei lengvatų nustatymo. Sprendimai šiais klausimais teisės aktų numatyta tvarka privalėjo būti priimti iki birželio 1 dienos, todėl Raseinių rajono savivaldybės tarybos nariai ir rinkosi šių sprendimų priėmimui. Kitas posėdis yra šaukiamas kitą savaitę, birželio 4 d.

Plačiau
 
   2015-05-27  Šventė Maironio tėviškėje

   Skirmantiškės kaimo bendruomenės tarybos narė Vaida Dapkuvienė www.musuraseiniai.info pasakoja apie gražią šventę Maironio tėviškėje.

Plačiau
 
   2015-05-27  Kalnujai sėkmingai įgyvendina programą

   Liudas Špiegis, Kalnujų seniūnijos vietos bendruomenių tarybos pirmininkas, pasakoja apie Vietos bendruomenių savivaldos programą, sėkmingai įgyvendinamą Kalnujų seniūnijos teritorijoje. Apie tai skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-05-27  Anžiliškiai kelyje bus saugūs

   Virginija Šadauskienė, Anžilių kaimo bendruomenės pirmininkė pasakoja apie bendruomenės dėmesį saugiam eismui. Apie tai skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-05-27  Vyks konkursas-apžiūra „Gražinkime savo aplinką“

   Kaip ir kasmet Raseinių rajono savivaldybė rengia konkursą-apžiūrą „Gražinkime savo aplinką“. 2015 m. gegužės 26 d. mero A.Griciaus potvarkiu yra patvirtinti konkurso nuostatai ir sudaryta vertinimo grupė, kuriai vadovauja rajono Savivaldybės mero pavaduotoja Gitana Rašimienė. Vertinimo grupę sudaro rajono Savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Vilmantas Bacys ir to paties skyriaus vyriausioji specialistė Loreta Sirvidienė, Savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus vyriausioji specialistė Nijolė Petrošiūtė ir UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ apželdinimo specialistė Danutė Anulienė.

Plačiau
 
   2015-05-27  Tarptautinių projektų maratonas tęsiasi
 
   2015-05-27  Restauruotas istorinius virsmus išgyvenęs koplytstulpis

   Po restauravimo į buvimo vietą sugrąžintas koplytstulpis Godlaukyje. Naujais langeliais į sodybos kiemą žvelgia šešiakampė koplytėlė, atnaujinti šventieji, XX a. 3 dešimtmetyje išdrožti šiluviškio knygnešio, dievdirbio Kazimiero Roseno.

Plačiau
 
   2015-05-26  Informacija apie Raseinių rajono šilumos ūkio specialiojo plano atnaujinimo strateginio pasekmių aplinkai vertinimo atrankos išvadą ir koncepciją
 
   2015-05-26  Kaimų bendruomenių sąjungos tarybos posėdis

   Įvyko pirmasis naujai išrinktos rajono kaimų bendruomenių sąjungos tarybos posėdis, kuriame dalyvavo ir Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius ir mero pavaduotoja Gitana Rašimienė. Meras itin akcentavo glaudų Savivaldybės bendradarbiavimą su kaimų bendruomenėmis, pažadėjo paramą, kiek tai leis galimybės, palinkėjo entuziazmo, išmanumo, stiprybės, nes kaimų bendruomenių vadovams dažnai tenka ir apkalbas iškęsti, ir niekuo nepagrįstą pavydą. Meras taip pat paragino bendruomenių vadovus savo darbe atkreipti dėmesį į verslumą.

Plačiau
 
   2015-05-26  Aptarti strategijos klausimai

   Savivaldybės administracijos Didžiojoje salėje vyko Strateginės plėtros komisijos ir Nuolatinės strateginio planavimo darbo grupės posėdis, kuriame buvo pristatyta 2014 metų Raseinių rajono savivaldybės plėtros iki 2020 m. strateginio planavimo įgyvendinimo ataskaita. Posėdyje dalyvavo rajono meras Algirdas Gricius, Savivaldybės administracijos direktorius Algimantas Mielinis, skyrių vedėjai, specialistai ir Raseinių rajono savivaldybės tarybos nariai.

Plačiau
 
   2015-05-25  Viešėjo sveikatos apsaugos ministrė

   Rajone Seimo narių Edmundo Jonylos, Gintauto Mikolaičio ir Savivaldybės kvietimu lankėsi sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė. Ministrė aplankė Ariogalos pirminės sveikatos priežiūros centrą, susitiko su medikais Raseinių ligoninėje, aktualiausius klausimus aptarė su rajono vadovais: meru Algirdu Griciumi, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, administracijos direktoriumi Algimantu Mieliniu, jo pavaduotoju Jonu Kurlavičiumi. Seimo narys E.Jonyla sakė, kad ministrės vizito pageidavo patys medikai, norėję savo problemas parodyti vietoje. Dalį klausimų medikai ministrei buvo pateikę raštu, į kuriuos jie raštu gavo ir išsamius atsakymus.

Plačiau
 
   2015-05-25  Domantas Pranckūnas – tarp respublikos jaunųjų fortepijono lyderių

   Kauno valstybinėje filharmonijoje įvyko II respublikinis konkursas „Jaunieji fortepijono lyderiai 2015“, kuriame dalyvavo Raseinių meno mokyklos mokinys Domantas Pranckūnas (mokytoja ekspertė dr. Jūratė Daugėlienė). Ryškiausi 43 Kauno krašto fortepijono mokytojų draugijai priklausančių muzikos (meno) mokyklų jaunieji pianistai varžėsi aštuoniose amžiaus kategorijose. Pirmenybė dalyvauti konkurse buvo teikiama mokiniams, turintiems daugiau laimėjimų respublikiniuose bei tarptautiniuose konkursuose. Tarp atrinktųjų – Domantas, kuris VII šio konkurso kategorijoje iškovojo laureato vardą (I vieta).

Plačiau
 
   2015-05-21  Skelbiamas konkursas dėl Raseinių hipodromo valdymo ir naudojimo koncesijos suteikimo
 
   2015-05-18  Dviračių žygis „Minam į gamtą!“

   Gegužės 30 dieną, šeštadienį, Raseinių krašto istorijos Turizmo informacijos centras (RKIM TIC) kviečia aktyviai dalyvauti dviračių žygyje! Kalendorinės vasaros pradžia – puikus laikas skirti daugiau dėmesio aktyviam laisvalaikiui. Dviračių žygio dalyviai startuos Raseiniuose, iš kurių judės Dubysos link, kur Padubysio poilsiavietėje dviratininkus sutiks Dubysos regioninio parko kolektyvas. Gamtininkai palydės Padubysio miško pažintiniu taku, supažindins su augalija, medžiais, gyvūnija, piliakalnių legendomis. Pasivaikščioję toliau pajudėsime Šiluvos link, po pietų – Lyduvėnų link.

Plačiau
 
   2015-05-07  Keičiasi gyventojų prašymų priėmimo vieta

   Informuojame, kad gyventojų prašymai ir pasiūlymai Savivaldybėje (V.Kudirkos g. 5, Raseiniai) nuo šiol bus priimami II aukšte esančiame Priimamajame (už stiklinių durų, priešais Didžiąją salę). Prašymai taip pat bus priimami ir po darbo valandų - antradieniais ir trečiadieniais iki 18.00 val.

Plačiau
 
   2015-04-21  Vyksta traktorių, žemės ūkio technikos apžiūra

   Vadovaudamasis LR teisės aktais, rajono Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Vilmantas Bacys vasario 27 d. patvirtino traktorių, savaeigių važiuoklių, traktorinių priekabų, kelių tiesimo mašinų ir kitos žemės ūkio technikos 2015 metų techninės apžiūros grafiką. Nors šis grafikas ne kartą viešai buvo skelbtas, darkart jį primename.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2015-05-28  Informacija dėl žemės sklypo matavimo

   A. Šilalienės įmonė atlieka Algimantui Gudžiūnui Raseinių seniūnijoje, Norgėlų kaime įregistruoto žemės sklypo Nr. 7240/0001:105 kadastrinius matavimus.

Plačiau
 
   2015-05-19  Nemakščių bendruomenės santalka kviečia dalyvauti eilėraščių kūrimo konkurse

   Žmogaus ryšį su gamta, kuris didele dalimi sąlygoja ir žmogaus sveikatą, daug nulemia aplinka, kurioje auga vaikas, kurioje gyvename mes. Ir nereikia čia nei kokių teorijų, nei ypatingų priemonių. Sveikata yra sutelkta gamtoje, t. y. žemėje, vandenyje, ore, ir kiekvienas turi galimybę šiomis dovanomis naudotis. Todėl turime kuo skubiau atsigręžti į gamtą ir ne skatinti augančiame žmoguje gebėjimus naudotis informacinėmis sistemomis, o ugdyti valią, protą, jėgą, meilę gamtai.

Plačiau
 
   2015-05-19  Kviečia į konkursą

   Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas skelbia psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos konkursą „Prevencijos simbolis“. Konkursas išrinks simbolį , susijusį su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija, kuris didintų visuomenės sąmoningumą ir atskleistų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos svarbą bei skatintų visuomenę nevartoti kvaišalų bei rinktis sveiką gyvenimo būdą. Konkurse gali dalyvauti bet kurio amžiaus asmenys. Simbolis gali būti piešinys, instaliacija, skulptūra ir kt. Konkursui pateikiamus simbolius reikia siųsti (nufotografuotus ir nuskenuotus) elektroniniu paštu: konkursas@ntakd.lt iki spalio 30 d.

Plačiau
 
   2015-05-18  Sodininkų bendrijų dėmesiui!

   Informuojame, kad 2015 m. kovo 26 d. Raseinių rajono savivaldybės taryba sprendimu Nr. TS-140 „Dėl 2015 metų specialiosios sodininkų bendrijų rėmimo programos patvirtinimo“ patvirtino 2015 metų specialiąją sodininkų bendrijų rėmimo programą (toliau – programa).

Plačiau
 
   2015-05-14  Paliepių seniūnaitijos rinks seniūnaičius

   Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalies 2 punktu, Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2009 m. gegužės 27 d. įsakymu Nr. (5.3)A1-373 patvirtintu Raseinių rajono savivaldybės seniūnaičių rinkimų tvarkos aprašu, administracijos direktorius Algimantas Mielinis nustatė Paliepių seniūnijos seniūnaičių rinkimų datą, laiką ir vietą: birželio 26 d. 17.15 – 18.00 val. kaimų bendruomenės „Anžiliai“ salėje (Anžilių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai); birželio 29 d. 17.15 – 18.00 val. Lakštučių kaimo bendruomenės salėje (Lakštučių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai); birželio 30 d. 17.15 – 18.00 val. Paliepių seniūnijos salėje (Sujainių seniūnaitijos seniūnaičio rinkimai).

Plačiau
 
   2015-05-12  Informacija dėl žemės sklypo matavimo

   2015 m. balandžio 14 d., Raimundo Špoko individualios įmonės matininkas R. Špokas atliko Onos Žalpienės nuosavybės teise valdomo žemės sklypo (kadastrinis Nr.7228/0004:60), esančio Petkūniškių k. 1, Pagojukų sen., Raseinių r. sav., kadastrinius matavimus, kurių metu buvo pažymėtos sklypo ribos. Gretimo žemės sklypo (kadastrinis Nr. 7228/0004:256) savininkę Janiną Knight ar jos įgaliotą asmenį kviečiame susipažinti su parengto žemės sklypo planu.

Plačiau
 
   2015-05-06  „Kino karavanas“: nemokami filmų seansai Raseiniuose

   Edukacinis Vilniaus tarptautinio kino festivalio „Kino pavasaris“ projektas „Kino karavanas“ gegužės 29 dieną lankysis Raseinių kultūros centre ir suteiks miesto gyventojams unikalią galimybę nemokamai pamatyti du puikius europietiškus filmus. 13 val. įvyks genialiojo prancūzų režisieriaus Jean-Pierre Jeunet filmo šeimai „Neįtikėtina jaunojo išradėjo kelionė“ seansas, o 17 val. bus rodomas šių metų festivalyje „Kino pavasaris“ daugybės publikos simpatijų susilaukęs Izraelio filmas „Šokantys arabai“.

Plačiau
 
   2015-05-04  Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2015 m. gegužės mėn.
 
   2015-04-30  Raseinių meno mokykla skelbia mokinių priėmimą į pirmąsias klases mokytis

   Mokoma bus fortepijono, smuiko, chorinio dainavimo, akordeono, trimito, saksofono, eufonijos, trombono, fleitos (priimami 7-14 metų vaikai) ir teatro (priimami 8-16 metų vaikai) dalykų.

Plačiau
 
   2015-03-25  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2015 metų balandžio - birželio mėnesiais grafikas
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 


 
 
 


 
 

 
 
 
 
 
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.