Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
Į pradžią RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428) 79 600,
Faks. (8 428) 51 604
El.paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2015 m. liepos 31 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 6038885
Šiandien: 267
Dabar: 16
Prenumerata

 

  

Naujienos
 
   2015-07-30  Įvyko 7-asis posėdis

   Įvyko 7-asis 8-ojo šaukimo rajono tarybos posėdis, priėmęs sprendimus 11-koje pagrindinės darbotvarkės klausimų. Daugiausiai diskusijų sukėlė Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus vedėjo Rimanto Simonavičiaus pristatytas sprendimo projektas „Dėl prekybos alkoholiniais gėrimais ribojimo švenčių, masinių renginių, parodų, koncertų, teatro spektaklių, cirko ir kt. renginių metu“. Sprendimui su jo pataisymais, už kurių kiekvieną pasiūlymą balsuota atskirai, pritarta.

Plačiau
 
   2015-07-29  Šventė Ramonuose

   Graži šventė vyko Ramonuose. Plačiau apie tai skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-07-29  Šventė Gyliuose

   Gražiai šviežios duonos šventę šventė Gylių bendruomenės žmonės. Apie tai plačiau skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-07-29  Saulėtas plaukimas „Pirmyn upe“

    Į žygį baidarėmis „Pirmyn upe“ pakvietė Raseinių krašto istorijos muziejaus Turizmo informacijos centras. Apie tai plačiau skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-07-29  Domėjosi globos namų įkurtuvėmis

   Rajono mero pavaduotoja Gitana Rašimienė ir Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė lankėsi Raseinių vaikų globos namuose, kur domėjosi, kaip sekasi persikraustyti iš senųjų namų į naujuosius, teiravosi, kokios pagalbos reikėtų, su kokiomis problemomis susiduria? Kaip sakė Ina Norkevičienė, šiuo metu aktualiausias yra tvoros aptvėrimas ir interneto pajungimas, nes susidurta su techniniais nesklandumais.

Plačiau
 
   2015-07-29  Netinkamas gyventojų elgesys – dažna gyvūnų agresijos priežastis

   Kauno visuomenės sveikatos centro duomenimis per š. m. pirmą pusmetį medicininės pagalbos dėl sąlyčio su įtariamai pasiutlige sergančiais gyvūnais jau kreipėsi 477 Kauno miesto ir rajono gyventojai. Daugiausia Kauno miesto ir rajono gyventojai nukentėjo nuo šunų (78 proc.), dar penktadalis - nuo kačių. Net pusė gyventojų buvo apkandžioti, apdraskyti ar kitaip sužaloti žinomų sveikų savo, draugų, kaimynų ar giminaičių augintinių, o jų stebėjimas perduotas veterinarijos specialistams. Iš 477 nukentėjusiųjų 233 atvejais apkandžiojusių gyvūnų savininkų nepavyko nustatyti ir visiems nukentėjusiesiems buvo skirtas profilaktinis (pokontaktinis) skiepijimas pasiutligės vakcina.

Plačiau
 
   2015-07-29  Raseinių miesto vietos veiklos grupės visuotinis narių susirinkimas

    Primename, jog 2015 m. liepos 31 d., penktadienį, 10.00 val. vyks Raseinių miesto vietos veiklos grupės visuotinis narių susitikimas Raseinių rajono savivaldybės administracijos pastato II aukšto didžiojoje posėdžių salėje (V. Kudirkos g. 5, Raseiniai)

Plačiau
 
   2015-07-28  Ruošiamės šventei

   Rajono mero pavaduotoja Gitana Rašimienė ir administracijos direktorius Jonas Kurlavičius lankėsi Ariogaloje, kur susitiko su miesto seniūne Renata Aleksiejiene ir drauge apžiūrėjo, kaip miestas pasiruošęs savaitgalyje Ariogaloje vyksiančiam Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydžiui „Su Lietuva širdy“. Rajono vadovai nurodė seniūnei pastebėtus trūkumus ir patarė, kaip juos pašalinti.

Plačiau
 
   2015-07-28  Gyventojai sunerimo dėl aikštelės asfaltavimo

   Rajono mero pavaduotoja Gitana Rašimienė ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Jonas Kurlavičius, reaguodami į gyventojų iškeltas dvejones dėl krepšinio aikštelės asfaltavimo Ariogaloje prie Melioratorių gatvės, nuvyko į vietą ir išsiaiškino, kad gyventojų priekaištai yra pagrįsti, o jų keliama problema yra išsprendžiama.

Plačiau
 
   2015-07-28  Keliavo į Suvalkiją

   Katauskių kaimo bendruomenė prieš javapjūtę vyko į Suvalkiją. Apie tai plačiau skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-07-28  Diskusija apie saugų eismą

   Katauskių kaimo bendruomenė organizavo diskusiją apie saugų eismą. Plačiau apie tai skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-07-28  Liaudies meno grožis

   Per visą Lietuvą 2015-aisiais nusidriekė „Lietuvos muziejų kelias” skleisdamas liaudies meno grožį. Lietuvos muziejų asociacijos organizuojamas projektas liepos 18 dieną pasiekė Pasandravio istorinį draustinį. Maironio tėviškėje Bernotuose muziejininkai surengė interaktyvią etnokultūros popietę „Šiaudinio sodo magija“. Susirinko nemažas būrys liaudies meno gerbėjų. Svečius pasitiko Raseinių krašto istorijos muziejaus direktorė Birutė Kulpinskaitė. Pasveikinusi visus susirinkusius, pristatė Raseinių tautodailininkų bendrijos „Sodžius“ narę Iniją Ambrozienę. Tautodailininkė papasakojo apie savo kūrybos kelią, pomėgį kurti iš šiaudų ir pristatė savo darbų parodą ,,Šiaudiniai sodai“. Šimtametės trobos erdvėje, skleisdami teigiamą energiją, magiškai suposi šiaudiniai sodai.

Plačiau
 
   2015-07-27  Apsilankė „Europos laboratorijoje“

   Rajono mero pavaduotoja Gitana Rašimienė ir Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė apsilankė jauniesiems specialistams skirtame forume „Europos laboratorija“, pasveikino jo dalyvius, lauktuvių nuvežė pyragų. Ši laboratorija yra unikali bendravimo ir mainų programa, skirta pokyčių siekiantiems asmenims iš visos Europos ir dirbantiems viešojo administravimo sektoriuje, versle, nevyriausybinėse organizacijose, universitetuose, ekspertų grupėse ir kitose profesinėse srityse.

Plačiau
 
   2015-07-27  Turėsim reprezentacinį žemėlapį

   Rajono mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė kartu su Raseinių krašto istorijos muziejaus direktore Birute Kulpinskaite aptarė paskutinius reprezentacinio rajono žemėlapio išleidimo niuansus.

Plačiau
 
   2015-07-27  Išrinko gražiausias sodybas

   Konkurso- apžiūros „Gražinkime savo aplinką“ komisija, vadovaujama rajono mero pavaduotojos Gitanos Rašimienės, baigė konkursui pasiūlytų objektų lankymą  ir išrinko iš jų pačius gražiausius.

Plačiau
 
   2015-07-27  Smagus draugų festivalis Mirkliuose

   Mirklių kaimo bendruomenė sukvietė visus draugus prie Dubysos, kur vyko Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkės Gražinos Andraitienė organizuotas „Draugų festivalis 2015“. Apie tai skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-07-27  Savaitgalis Kekavoje

   Savaitgalį Kekavoje (Latvija) vyko didelė sporto šventė. Kaip sakė patys latviai, tai – savotiška miesto olimpiada. Joje dalyvavo ir Raseinių tinklinio komanda, pasivadinusi TK ,,Keturi‘‘. Čia raseiniškius pasitiko seni draugai: Kekavos vicemeras Igoris Malinauskas, sporto agentūros direktorė Dace Cirule ir mūsų dviratininkų klubo ,,Minam‘‘ nariai, vadovaujami Šarūno Blinstrubo, kurie jau buvo atvykę iš vakaro, įveikę 260 kilometrų atstumą tarp Raseinių ir Kekavos.

Plačiau
 
   2015-07-27  Vyko į Vilnių

   Milašaičių Dubysos bendruomenės nariai buvo išvykę į Vilnių. Apie tai jie savo įspūdžiais dalijasi www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-07-27  Raseiniuose – kaimyninių savivaldybių sueiga

   Raseiniuose vyko kaimyninių savivaldybių sueiga, kurioje be mūsų rajono vadovų – mero Algirdo Griciaus, administracijos direktoriaus Algimanto Mielinio, jo pavaduotojo Jono Kurlavičiaus, Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorės Jolitos Jablonskienės, seniūnų, dalyvavo  Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, administracijos direktorius Modestas Petraitis, Tauragės seniūnijų seniūnų delegacija, vadovaujama Lietuvos seniūnų asociacijos prezidento, Mažonų seniūnijos seniūno Jono Samoškos, Kelmės rajono savivaldybės meras Vaclovas Andriulis, administracijos direktorė Irena Sirusienė bei  Kelmės rajono seniūnijų seniūnai.  Į sueigą atvyko nemažai žurnalistų , žurnalo „Savivaldybių žinios“  direktorės Linos Belevičienės vadovaujamas kolektyvas.

Plačiau
 
   2015-07-24  Laukiame sąskrydyje

   2015 m. rugpjūčio 1 d. Ariogalos Dainų slėnyje vyks tradicinis tremtinių, politinių kalinių, Laisvės kovų dalyvių sąskrydis „Su Lietuva širdy“. Raseiniškius, norinčius dalyvauti renginyje, veš autobusas iš Raseinių autobusų stoties. Išvykimas iš Raseinių autobusų stoties į Ariogalos Dainų slėnį 9.00, grįžimas atgal į Raseinius – 18.00. Norinčius vykti, prašome registruotis iki 2015 m. liepos 27 d. 17.00 tel.: 41 565, 79 591 arba elektroniniu paštu darius.morkus@raseiniai.lt

Plačiau
 
   2015-07-17  Lenkeliai pažino gimtąjį kraštą

   Lenkelių kaimo senjorai keliavo po Betygalos kraštą. Apie tai plačiau skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-07-01  Informacija apie akciją „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“

   Akciją „Geriausio socialinio darbuotojo rinkimai“ jau antrus metus iš eilės vykdo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija. Akcijos metu visų šalies socialinių paslaugų įstaigų, nevyriausybinių organizacijų, savivaldybių, seniūnijų, bendruomenių atstovai bei gyventojai gali teikti savo kandidatą ar kandidatus geriausio socialinio darbuotojo vardui pelnyti.

Plačiau
 
   2015-06-19  Švietimo įstaigų darbo organizavimas mokinių vasaros atostogų metu

   Šią vasarą Raseinių rajono gyventojams, kurių vaikai lanko ikimokyklinio ugdymo  įstaigas, nereikės rūpintis su kuo palikti vaiką, kol jo lankomas darželis laikinai nedirbs. Ikimokyklinių įstaigų vadovai, kaip ir praėjusiais metais,  apklausė tėvus dėl poreikio vaikui lankyti įstaigą jos nedarbo laikotarpiu.

Plačiau
 
   2015-02-03  Skolininkai nuo prievolės neišsisuks

   Raseinių rajono savivaldybės administracijos specialistai šiuo metu dar kartą siuntinėja skolininkams priminimus apie prievolę sumokėti valstybinės žemės mokestį. Šių metų sausio 1-os dienos duomenimis fiziniai asmenys buvo skolingi 56,14 tūkst. eurų, juridiniai – 23,53 tūkst. eurų. Savivaldybė ragina skolas padengti nedelsiant ir taip išvengti papildomų išlaidų, susijusių su skolos išieškojimu, nes skolas sumokėti bet kokiu atveju teks. Kai ieškiniai pasieks teismą, skolininkams teks sumokėti ne tik pačią skolą, bet ir už antstolių darbą, padengti bylinėjimosi išlaidas.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2015-07-28  Informacija dėl žemės sklypo matavimo

   Raimundo Špoko individuali įmonė atlieka Ritos Vilienės nuosavybės teise valdomo žemės sklypo (kadastrinis Nr.7228/0004:123), esančio Kaulakių k., Pagojukų sen., Raseinių r. sav., kadastrinius matavimus, kurių metu bus pažymėta sklypų skiriamoji riba.

Plačiau
 
   2015-07-22  Informuojame apie Ariogalos miesto centrinės dalies detaliojo plano rengimo eigą
 
   2015-07-08  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2015 m. rugpjūčio mėn.

Plačiau
 
   2015-07-07  Kviečiame į jaunųjų kūrybos vakarą Palendrių piliakalnyje

   Jaunieji krašto literatai, išsibarstę po Lietuvą, bet laikantys save raseiniškiais, bei Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka šių metų rugpjūčio 1 d. 18 val. kviečia visus literatūros bei muzikos gerbėjus į vakarą-susitikimą. Vakaras skiriamas poeto Marcelijaus Martinaičio atminimui.

Plačiau
 
   2015-06-26  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2015 metų liepos - rugsėjo mėnesiais grafikas
 
   2015-05-19  Kviečia į konkursą

   Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas skelbia psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos konkursą „Prevencijos simbolis“. Konkursas išrinks simbolį , susijusį su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija, kuris didintų visuomenės sąmoningumą ir atskleistų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencijos svarbą bei skatintų visuomenę nevartoti kvaišalų bei rinktis sveiką gyvenimo būdą. Konkurse gali dalyvauti bet kurio amžiaus asmenys. Simbolis gali būti piešinys, instaliacija, skulptūra ir kt. Konkursui pateikiamus simbolius reikia siųsti (nufotografuotus ir nuskenuotus) elektroniniu paštu: konkursas@ntakd.lt iki spalio 30 d.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 


 
 
 


 
 

 
 
 
 
 
 
  


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.