Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
Į pradžią RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428) 79 600,
Faks. (8 428) 51 604
El.paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2015 m. sausio 27 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 5538225
Šiandien: 3519
Dabar: 31
Prenumerata


   Š. m. sausio 29 d. 10.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. šaukiamas Raseinių rajono savivaldybės 7-ojo šaukimo tarybos 72-asis posėdis. /Darbotvarkė/


   2015 m. sausio 30 d. 14.00 val. Raseinių rajono savivaldybės mažojoje salėje (V. Kudirkos g. 5, III a.) vyks bendruomenės sveikatos tarybos posėdis.

Darbotvarkė:
1. Dėl Raseinių rajono savivaldybės 2014 m. visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos ataskaitos aptarimo.
2. Dėl Raseinių rajono savivaldybės 2015 m. visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektų svarstymo.

Daugiau informacijos tel. (8 428) 79 597, el. paštu viktorija.skudzinskaite@raseiniai.lt

Naujienos
 
   2015-01-27  Vyksta strateginio plano priemonių svarstymai

   2015 m. sausio 26 ir 27 dienomis nuo 10 val. Raseinių rajono savivaldybės administracijos II a. didžiojoje salėje vyksta atnaujinamo Raseinių rajono savivaldybės plėtros iki 2020 metų strateginio plano priemonių svarstymai. Priemonės svarstomos pagal grafiką, kuris sudarytas atsižvelgiant į plėtros plano prioritetus bei atitinkamas savivaldybės kuruojamas sritis. Džiugu, kad svarstymuose aktyviai dalyvauja ne tik atitinkamų sričių specialistai, bet ir Savivaldybės socialiniai, ekonominiai partneriai, seniūnijų seniūnai.

Plačiau
 
   2015-01-27  Po vienu stogu – dvejos įkurtuvės

   Retai kada taip nutinka, tačiau būtent į tokią šventę buvo pakviesti rajono vadovai: meras Algimantas Mielinis, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, administracijos direktorius Jonas Kurlavičius, direktoriaus pavaduotojas Alfredas Brauklys, Ekonomikos ir ūkio departamento direktorė Indrė Antanaitienė, Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktorė Jolita Jablonskienė ir kt. Atvyko Seimo narys Gintautas Mikolaitis, visų kitų Raseinių krašte išrinktų Seimo narių padėjėjai. Po vienu stogu įkurtuves šventė lopšelio- darželio „Saulutė“ ir Meno mokykla, čia įkurtos antrosios buveinės.

Plačiau
 
   2015-01-27  Lankėsi žemės ūkio ministrė

   Rajone lankėsi žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė. Susitikti su ja prisirinko pilna salė raseiniškių, kurie kėlė nemažai aktualių klausimų. Susitikime dalyvavo rajono mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas Alfredas Brauklys, būrys rajono tarybos narių ir kt.

Plačiau
 
   2015-01-26  Atsiskaitė policija

   Kultūros centre Raseinių rajono policijos komisariatas pristatė savo nuveiktų darbų ataskaitą, dalyvavo Raseinių rajono savivaldybės meras Algimantas Mielinis, Seimo narys Gintautas Mikolaitis, daug rajono tarybos narių, seniūnų ir kt. Juk tokios viešos ataskaitos vienas iš tikslų ir buvo grįžtamasis ryšys. Pareigūnams svarbu, ką gyventojai mano apie darbą, koks bendruomenės pasitikėjimas policija ir kt.

Plačiau
 
   2015-01-26  Atsisveikinome su Jonu Vidmantu Leščinsku

   Šiandien į paskutinę kelionę palydėtas ilgametis Raseinių ligoninės gydytojas, Chirurgijos skyriaus vedėjas, buvęs Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Jonas Vidmantas Leščinskas. Paskutinę pagarbą atiduoti velioniui bei pareikšti užuojautos jo artimiesiems atvyko ir rajono vadovai: meras Algimantas Mielinis, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, administracijos direktorius Jonas Kurlavičius, jo pavaduotojas Alfredas Brauklys ir kt.

Plačiau
 
   2015-01-26  Startavo nauja iniciatyva „Sąžiningumo mokyklų tinklas“

   Gruodžio mėnesį su nacionaline akcija už sąžiningumą mokyklose startavo nauja iniciatyva „Sąžiningumo mokyklų tinklas“, į kurią kartu su kitomis respublikos mokyklomis įsijungė ir Raseinių Šaltinio progimnazija. Iniciatyvos tikslas - suteikti Lietuvos mokykloms, puoselėjančioms sąžiningumo ir skaidrumo vertybes kasdieniame mokinių gyvenime, galimybę lengviau planuoti ir įgyvendinti sąžiningumo iniciatyvas, surasti bendraminčius bei dalintis geraisiais pavyzdžiais.

Plačiau
 
   2015-01-26  Ketinama keisti gatvės pavadinimą

   Artimiausiame Raseinių rajono savivaldybės tarybos posėdyje vietos gyventojų pageidavimu numatoma priimti Tarybos sprendimą (spendimo projektą) dėl gatvės pavadinimo pakeitimo Paliepių seniūnijos, Dumšiškių kaime. Vietoj Dumšiškių kaime esamos įregistruotos Paraseinio gatvės pageidaujama Pievų gatvės.

Plačiau
 
   2015-01-26  Viduklės gimnazistai dalyvavo etnokultūrinėje konferencijoje

    Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos IIab klasių mokiniai dalyvavo dešimtojoje etnokultūrinėje šalies mokinių konferencijoje „Mitinis poetinis žmogaus, gyvūnų ir augalų pasaulis“. Apie tai skaitykite www.musuraseiniai.info.

Plačiau
 
   2015-01-26  Artėja pavasario darbai, džiaugsmai ir rūpesčiai

   Į tokio pavadinimo popietę Raseinių rajono sodininkų bendrijų susivienijimo „Sodai‘‘ valdyba pakvietė visų 8 Raseiniuose esančių sodininkų bendrijų pirmininkus, buhalterius, valdybos narius ir kitus aktyvius sodininkus.

Plačiau
 
   2015-01-23  Buvusiai administracijos direktorei A.Ložytei – nepalankus teismo sprendimas

   Šiaulių apygardos administracinio teismo teisėjų kolegiją priėmė sprendimą administracinėje byloje dėl turtinės žalos priteisimo. Rajono Savivaldybės administracijos ieškinį teismas tenkino iš dalies ir iš A.Ložytės priteisė 8153,38 eurus turtinės žalos atlyginimo. Žala Savivaldybei buvo padaryta dėl neteisėtai atleistų Savivaldybės administracijos darbuotojų, kurių neteisėtą atleidimą vėliau pripažino teismai. Vykdydama teismų sprendimus, Savivaldybės administracija iš biudžeto neteisėtai atleistiems darbuotojams yra išmokėjusi 304 560,42 Lt.

Plačiau
 
   2015-01-23  Pradėjome 2 pusmečio mokslus

   Raseinių rajono Trečiojo amžiaus universiteto studentai po žiemos atostogų 2 pusmečio mokslus pradėjo prisimindami, pakartodami tai, ką išmoko 1 pusmečio užsiėmimuose. Visus žavėjo Lietuvių liaudies šokių kolektyvo pasirodymas. Linijinių šokių dalyvės savo numerius buvo paprašytos net pakartoti.

Plačiau
 
   2015-01-21  Iš vienos pirkios – du lakūnai

   Raseinių rajono savivaldybės meras Algimantas Mielinis, jo pavaduotoja Gitana Rašimienė, Pagojukų seniūnas Antanas Valantinas, bendruomenės pirmininkė Elena Pocienė bei kt. skubėjo į Kybartėlių kaimą, kur savo 90-metį šventė Stasė Ganusauskienė, išauginusi šešis vaikus, iš kurių net du – lakūnai: Edmundas ir Liudas.

Plačiau
 
   2015-01-21  Vyksta rajono Savivaldybės 2015-2017 m. strateginio veiklos plano programų projektų svarstymas

   Vakar prasidėjo rajono Savivaldybės 2015-2017 m. strateginio veiklos plano programų projektų svarstymas darbo grupėse. Šiuose svarstymuose dalyvauja pranešėjai bei specialistai, kurie pristato parengtas programas bei jų finansavimo galimybes. Vertintojų grupės, kurias sudaro rajono Savivaldybės vadovai, atskirų sričių specialistai bei rajono Savivaldybės tarybos nariai pateikia savo pastabas, pasiūlymus programų rengėjams.

Plačiau
 
   2015-01-20  Nacionalinė krepšinio lyga – Raseiniuose

   Raseinių rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos nacionalinės krepšinio lygos direktorius Giedrius Grybauskas, kuris kartu su rajono vadovais – meru Algimantu Mieliniu, mero pavaduotoja Gitana Rašimiene, administracijos direktoriumi Jonu Kurlavičiumi, jo pavaduotoju Alfredu Braukliu – aptarė krepšinio finalinio ketverto varžybų, kurios numatomos balandžio 17-19 dienomis Raseiniuose, klausimus. Svečias pažadėjo, kad tai bus graži sporto šventė ne tik krepšinio mylėtojams. Meras A.Mielinis pažadėjo pagal išgales šį renginį paremti, o taip pat pasidžiaugė, kad jau esame „įtraukti“ sporto komplekso Raseiniuose finansavimui. Svečias palinkėjo kuo greitesnio šio sumanymo išsipildymo.

Plačiau
 
   2014-12-30  Paskutinis šių metų Raseinių rajono savivaldybės tarybos posėdis

   Įvyko paskutinis šiais metais 71-asis 7-ojo šaukimo tarybos posėdis, kuriame išnagrinėta 14 klausimų ir priimti sprendimai.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2015-01-27  Informacija dėl žemės sklypo matavimo

   A. Šilalienės įmonė atlieka Vidai Simonavičienei Kalnujų seniūnijoje, Dobrasčio kaime įregistruoto žemės sklypo Nr. 7223/0003:264 kadastrinius matavimus.

Plačiau
 
   2015-01-27  Informuojame apie pradedamą rengti Ariogalos miesto centrinės dalies detalųjį planą ir strateginio pasekmių aplinkai vertinimo procedūras
 
   2015-01-27  Informuojame, kad pradedamas rengti, žemės sklypo Šermukšnių g. 15, Raseinių m., formavimo ir pertvarkymo projektas

   Projekto rengimo pagrindas – Raseinių r. savivaldybės administracijos direktoriaus 2014- 10-14 įsakymas Nr. A1-937 „Dėl žemės sklypo Šermukšnių g. 15, Raseinių m., formavimo ir pertvarkymo projekto rengimo organizavimo“.

Plačiau
 
   2015-01-23  Kviečia „Regio Invest LT +”

   Ūkio ministerija, siekdama paskatinti įmones regionuose diegti inovacijas ir didinti produktyvumą, 2015 metų sausio 16 dieną paskelbė pirmąjį kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę “Regio Invest LT +” iš 2014- 2020 m. Europos Sąjungos struktūrinių fondų. Pagal šį kvietimą numatoma investuoti 28,9 mln. eurų ES paramos.

Plačiau
 
   2015-01-21   Vyksta Raseinių rajono savivaldybės plėtros iki 2020 metų strateginio plano atnaujinimas

   Informuojame, kad šiuo metu vyksta Raseinių rajono savivaldybės plėtros iki 2020 metų strateginio plano (toliau – plėtros planas) atnaujinimas. 2015 m. sausio 6 dieną vykusiame Raseinių rajono savivaldybės administracijos darbuotojų ir Strateginės plėtros komisijos posėdyje buvo pritarta atnaujintiems plėtros prioritetams (buvo papildytas III prioritetas, kitus prioritetus paliekant tokius, kokie buvo patvirtinti Raseinių rajono savivaldybės tarybos). Šiuo metu yra rengiamos – atnaujinamos plėtros plano priemonės, kurios bus vykdomos iki 2020 metų.

Plačiau
 
   2015-01-21  Informacija dėl žemės sklypo matavimo

   Raimundo Špoko individuali įmonė atlieka Valdo Antanavičiaus ir Romenos Antanavičienės nuosavybės teise valdomo žemės sklypo (kadastrinis Nr.7280/0004:174), esančio Smiltynės k., Viduklės sen., Raseinių r. sav., kadastrinius matavimus, kurių metu bus pažymėta sklypų skiriamoji riba.

Plačiau
 
   2015-01-20  Kviečiame teikti pasiūlymus dėl numatomos maudyklų stebėsenos Raseinių rajone

   Šiuo metu mūsų rajone yra keturios maudyklos, kuriose yra atliekami vandens tyrimai. Tai – Dubysos upės Dainų ir Lakštingalų slėniai, Sujainių ir Prabaudos tvenkiniai. Iki sausio 31 d. laukiame pasiūlymų, nusiskundimų, pastabų dėl numatomų stebėti maudyklų sąrašo pakeitimo, naujų maudyklų įtraukimo, esamų maudyklų pašalinimo.

Plačiau
 
   2015-01-14  Informacija dėl žemės sklypo matavimo

   A. Šilalienės įmonė atlieka Antanui Fabijonui Mikliui Raseinių seniūnijoje, Bakučių kaime įregistruoto žemės sklypo Nr. 7260/0003:12 kadastrinius matavimus.

Plačiau
 
   2015-01-09  Informacija apie rengiamą žemės sklypo planą

   Pranešame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2010 m. liepos 21 d. nutarimu Nr. 1124 patvirtintu Žemės sklypo plano, prilyginamo detaliojo teritorijų planavimo dokumentui, rengimo, derinimo ir tvirtinimo miestų teritorijose tvarkos aprašu, yra rengiamas žemės sklypo Nr.7263/0015:36, Žemaičių g.2, Raseinių m. žemės sklypo planas, padidinant esama žemės sklypą laisva įsiterpusia valstybine žeme.

Plačiau
 
   2015-01-09  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrius informuoja
Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2015 m. sausio-vasario mėn. Plačiau
 
   2015-01-08  Kviečiame teikti kandidatus Raseinių garbės piliečio vardui suteikti

   Raseinių garbės piliečio vardo suteikimo komisija kviečia nevyriausybines organizacijas, seniūnijas, įmones, įstaigas, rajono Savivaldybės tarybos narius teikti siūlymus suteikti asmeniui Garbės piliečio vardą. Siūlymus, biografiją, asmens veiklą patvirtinančią dokumentinę medžiagą reikia pateikti iki 2015 m. vasario 2 d. el. p. gitana.rasimiene@raseiniai.lt

Plačiau
 
   2015-01-07  Skelbiama atranka „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimams gauti

   Artėja didi Lietuvai šventė - Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Šios dienos proga rajono Savivaldybė teikia „Auksinės lūšies" ir „Žemaičio" apdovanojimus. „Auksinės lūšies" statulėlė simbolizuoja mūsų rajono Savivaldybės herbą, o „Žemaičio" statulėlė - mūsų miesto simbolis.

Plačiau
 
   2015-01-06  Konkursas „Žiemos džiaugsmai“

   Pasidžiaukim žiemos nuotaika ir fotografuokime.
   Žiema kasmet ateina ir išeina, dažniausiai tada, kai pati to nori. Visai nepaiso kalendorių mėnesių - užsimano pasninga...užsimano išsileidžia į balą. Bet mes jos vis tiek laukiam.

Plačiau
 
   2014-12-29  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2015 metų sausio - kovo mėnesiais grafikas
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
Algimantas Mielinis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

 
 
 
 

Nuorodos


 
 

 


 
 
 


 
 

 
 
 
 
 
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.