Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. rugsėjo 15 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Naujienos
Kūrybinė diena ,,Mūsų darbai – eismo saugumo puoselėtojai“

   Susirinkę į kūrybinės dienos popietę prisiminėme saugaus eismo taisykles ir pasitikrinome, ar gerai jas žinome. Kiekvienas dalyvis išsitraukė po klausimą iš kibirėlio „Niekad nepamiršk!“ ir pasitikrino, ar gerai atsakė pagal šalia vokelyje esantį teisingą atsakymą. Likusią dienos dalį skyrėme paveikslų kūrybai iš įvairių žaliavų: naudotų pakuočių, buteliukų bei kitų naudotų medžiagų. Kiekvienas dalyvis burtų keliu išsitraukė paveikslų temas, propaguojančias saugumą keliuose. Buvo numatytos tokios temos: sankryžoje, pėsčiųjų perėjoje, posūkyje, judriame kelyje, tamsoje.

   Visi nuoširdžiai dirbo ir sukūrė įdomius saugų eismą propaguojančius paveikslus. Iš jų paruošėme parodą „Įsimink ir nepamiršk, ir kelyje būk atidus!“, kurią demonstravome bendruomenės meno galerijoje ir Pagojukų seniūnijos pastato laiptinėje, kad visi žmonės atkreiptų dėmesį ir prisimintų, kad būtinai reikia būti atidiems ir laikytis saugaus eismo taisyklių keliuose, kad neįvyktų nelaimių. Aktyviausiems kūrybinės dienos dalyviams padovanojome šviesą atspindinčius atšvaitus.

 

Kaulakių kaimo bendruomenės pirmininkė E. Pocienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.