Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. gegužės 24 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8473520
Šiandien: 1997
Dabar: 59
Prenumerata

 
 
Naujienos
 
   2018-05-24  Planuojamas žemės dangos ir žemės naudojimo statistinio tyrimo atlikimas savivaldybės teritorijoje

   Informuojame, kad Europos Komisijos (EK) statistikos tarnybos (EUROSTATO) nurodymu UAB „Vides eksperti“ atliks žemės dangos, naudojimo ir pokyčių tyrimą Baltijos šalyse, įskaitant Raseinių rajono savivaldybę. Tyrimas bus atliekamas 2018 m. gegužės/birželio–spalio mėnesiais.

Plačiau
 
   2018-05-24  „Susikirtimai“ Raseiniuose

   Gegužės 18 dieną Atviroje jaunimo erdvėje ir Meno mokyklos salėje vyko Vilniaus Kirtimų kultūros centro projekto „Susikirtimai“ renginiai. Juose pristatytas įspūdingas ir neaprėpiamas garsų pasaulis – nuo miesto triukšmo, kurio mes jau net nebegirdime, iki puikios akustinės muzikos koncerto ir šiuolaikinės elektroninės muzikos skambesio.

Plačiau
 
   2018-05-24  Taryba paskyrė Liudą Kavaliauską į administracijos direktoriaus pareigas

   Gegužės 23 d. įvyko Raseinių rajono savivaldybės tarybos 52-asis posėdis, kuriame dalyvavę 24 Tarybos nariai, patvirtinę darbotvarkę, apsvarstė 25 sprendimų projektus, išklausė Etikos komisijos pirmininko informaciją, ESO atstovų pasisakymą, susipažino su Vyriausybės atstovo tarnybos Kauno apskrityje teikimu.

Plačiau
 
   2018-05-24  Startavo projektas „Sveikos visuomenės pradas šeimoje“

   Rūpestis visuomenės sveikata, ypač vaikų ir jaunimo, išlieka vienu svarbiausiu prioritetu šalyje ir rajone. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka taip pat nelieka nuošalyje – vykdo projektus jau nuo 2009-ųjų. Organizacijos tikslai vykdant projektą – vaikų ir jaunimo iki 18 m. amžiaus sveikatos stiprinimas ir gerinimas, formuojant sveiko gyvenimo įgūdžius šeimose, vietos bendruomenėse, pasitelkiant knygą, kaip šviečiamąją priemonę, sveikatos stiprinimo specialistus ir sveikos gyvensenos propaguotojus, skatinančius aktyviai sportuoti.

Plačiau
 
   2018-05-23  Edukacinė - pažintinė - pramoginė kelionė „Dovana Lietuvai“

   Šie metai mums visiems yra labai iškilūs- švenčiame Lietuvos šimto metų gimtadienį. Įprasmindami sukaktį, Paliepių seniūnijos kaimų bendruomenės inicijavo idėją- pakeliauti po Lietuvą, surasti istorinę vietovę, kurioje Paliepių seniūnijos seniūnė iškilmingai įteiktų trispalves septyniems bendruomenių pirmininkams. Tai dovana už jų iniciatyvas, už bendruomenių telkimą bendram tikslui, už aplinkų puoselėjimą, už kultūrinę veiklą.

Plačiau
 
   2018-05-22  Kaimų bendruomenių projektų finansavimo paraiškos liko nesvarstytos

   Rytoj, gegužės 23 d., vyks Savivaldybės tarybos posėdis, o šiandien buvo suplanuoti trijų Tarybos komitetų posėdžiai. Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komitetas (pirmininkas Steponas Nacius) pritarė Raseinių rajono savivaldybės mero 2017 m. veiklos ataskaitai, apsvarstė 7 sprendimų projektus ir visiems jiems pritarė. Daugiausia diskusijų kilo dėl pavedimo Kontrolės ir audito tarnybai, kuriuo bus pavesta minėtajai tarnybai atlikti Raseinių meno mokyklos auditą, vadovaujantis Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento medžiaga.

Plačiau
 
   2018-05-22  Vestuvės Kaštonų žydėjimo šventėje

   Kai praeitą savaitgalį visas pasaulis šventė karališkas Anglijos princo Hario vestuves, aštuntoje kaštonų žydėjimo šventėje buvo švenčiamos Pavasario  vestuvės.

Plačiau
 
   2018-05-22  Kodėl vaikai ir paaugliai mažiau skaito?

   Nerimas dėl to, kad vaikai ir paaugliai mažai skaito, tikrai nėra naujiena. Kiekviena nauja karta demonstruoja vis mažesnį susidomėjimą knygomis. Atliekamų tarptautinių tyrimų išvadose taip pat akcentuojami prastėjantys vaikų ir paauglių skaitymo įgūdžiai, minimi gausėjantys „silpni skaitytojai“, todėl natūraliai kyla klausimas, kodėl šiandien skaitoma mažiau, kokios to priežastys? Kokiais būdais ir priemonėmis jaunąją kartą supažindinti su knyga? Kaip įskiepyti meilę skaitymui? Ar tikrai skaitmeninės technologijos ir priemonės kelia grėsmę raštingumui, daro neigiamą įtaką vaikų ir paauglių santykiui su kultūra, keičia tradicinių vertybių sistemą? Į šiuos ir kitus klausimus bandyta ieškoti atsakymų gegužės 16 dienos Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos organizuotame seminare „Vaikų ir paauglių skaitymo ypatumai ir kryptys“.

Plačiau
 
   2018-05-22  Priimk skaitymo iššūkį!

   Įrodyk sau ir savo draugams, kad vasarą gali perskaityti daugiau nei kelias knygas. Priimk skaitymo iššūkį ir laimėk puikių prizų! Kaip tai padaryti? Birželio 1 d. startuoja žaismingos varžytuvės, kuriose dalyvauti kviečiami ne tik didžiųjų miestų, bet ir rajonų, miestelių bei kaimų skaitytojai. „Skaitymo iššūkis“ – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kurio tikslas – per vasarą perskaityti 5 skirtingas knygas. Plačiau apie šį projektą:

Plačiau
 
   2018-05-22  Posėdžiauja Tarybos komitetai

   Besiruošdami gegužės 23 d. vyksiančiam Savivaldybės tarybos 52-ajam posėdžiui, Tarybos nariai sprendimų projektus svarsto komitetuose. Pirmadienį posėdžiavo Ūkio ir informacinės visuomenės plėtros ir Biudžeto ir socialinio ekonominio vystymo komitetai, kurie pritarė sprendimų projektams, susijusiems su Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus skyrimu. Šioms pareigoms eiti bus teikiama Liudo Kavaliausko kandidatūra.

Plačiau
 
   2018-05-22  Vyko spaudos konferencija

   Pirmadienį Savivaldybės mažojoje salėje ir vėl klegėjo kassavaitinė spaudos konferencija. Žiniasklaidos atstovai išklausė Savivaldybės vadovų informacijos apie einamuosius darbus ir pateikė klausimų. Meras Algirdas Gricius smalsiems žurnalistams papasakojo, kokiu tikslu ketvirtadienį vyksta į Vilnių: sostinėje jis aptars dalykinius klausimus Švietimo ir mokslo ministerijoje, lankysis Aplinkos ministerijoje, atitinkamuose departamentuose ir pan. Žurnalistus meras patikino, kad jis nebėra Darbo partijos narys, patvirtino, kad rajono Taryboje formuojasi nauja valdančioji koalicija, administracijos direktoriaus pareigoms bus teikiama Liudo Kavaliausko kandidatūra.

Plačiau
 
   2018-05-21  RASEINIAI – KAUNO HANZOS DIENOSE!

   Gegužės 18-20 dienomis tradiciškai buvo minimas Kauno gimtadienis. Kauno Hanza dienos – tai tradicinis renginys pritraukiantis tūkstančius miesto gyventojų ir svečių. Nors jau praėjo net 610 metų nuo Magdeburgo teisių suteikimo, tačiau Kaunas vis dar vienintelis miestas Lietuvoje, priklausantis Naujosios Hanzos miestų sąjungai. Štai ir paskutinį gegužės savaitgalį Kauno senamiestį užplūdo tūkstančiai pramogautojų, čia jų laukė įvairiausios linksmybės skirtos tiek mažiesiems, tiek suaugusiems.

Plačiau
 
   2018-05-21  Janinos Šliburytės darbų parodos atidarymas

   Gegužės 21 d. Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centre vyko Janinos Šliburytės darbų parodos atidarymas, skirtas asmeninio jubiliejaus proga. 80-metį sutikusi Janina Šliburytė – nuolatinė centro lankytoja, Bočių bendrijos narė, turinti daug draugų ir mėgstanti bendrauti, keliauti, o prieš du dešimtmečius atradusi siuvinėjimo talentą. Didžioji dalis parodoje eksponuojamų darbų – Janinos rankomis kruopščiai kryželiu siuvinėti paveikslai, kuriuose – gyvūnai, žmonės, gamtos vaizdai. Taip pat keletas megztų ir nertų skarų, staltiesių.

Plačiau
 
   2018-05-21  Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje - projektas „LT1918 Mokykloms“

   Gegužės 11 d. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje lankėsi projekto „LT1918 Mokykloms“ organizatorių komanda. „LT1918“ – tai puikus šimtmečio konkursas bei įtraukianti istorijos pažinimo patirtis mokyklai. Septynių I-III kl. gimnazistų komanda projektui pateikė tiriamąjį darbą „Kaip Amerikos lietuviai Lietuvą gelbėjo...“. Komandos darbas buvo išrinktas vienu iš 10 geriausių Respublikos komandų darbų.

Plačiau
 
   2018-05-21  Sėkminga gimnazijos 10-mečio kelionė

   Gegužės 18 dieną Ariogalos gimnazija surengė baigiamąjį šventinio ciklo, skirto Ariogalos gimnazijos 10-mečiui, renginį „Kelionė į sėkmę“. Ši švietimo įstaiga buvo akredituota ir 1-12 klasių mokinius ugdančia gimnazija tapo 2008 m. Šiandien Ariogalos gimnazija – viena moderniausių, pažangiausių rajono ugdymo įstaigų: teikianti kokybiškas ugdymo paslaugas, nuolat ieškanti naujovių ir nebijanti iššūkių, garsėjanti mokinių pasiekimais ir profesionaliais pedagogais, aktyviai dalyvaujanti tarptautiniuose projektuose ir t. t.

Plačiau
 
   2018-05-21  Laimėjimas respublikiniame konkurse „Šiuolaikinė Madona“

   Mama – tai mūsų tikriausias draugas, kai išbandymai, staigūs ir sunkūs, užgriūna mus; kai suklesti nelaimė; kai draugai, kurie džiūgauja su mumis sėkmės akimirką, palieka apsupus problemoms. Ji tvirtai mus palaiko savo kilniais pamokymais, pataria mums, kad išsklaidytų tamsos debesis ir sugrąžintų taiką mūsų širdyse. Jos meilė - neišsenkanti, stipri, spindinti... Jai turime skirti daug gražių žodžių, dėmesio ir būti dėkingi už tai, kad esame. Artėjant Motinos dienai, kiekvienas susimąstome apie šį nepakeičiamą ir, iš tiesų, neįkainojamą turtą, prisimename nuolatinę globą ir rūpestį, kurį mums teikia mama.

Plačiau
 
   2018-05-21  Įvyko II-asis projekto „Europe goes local“ etapas

   Gegužės 17-19 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko antrasis projekto „Europe goes local“ etapas Raseiniuose. Projektas įgyvendinamas 19 ES valstybių, Raseinių rajonas yra vienas iš keturių rajonų Lietuvoje, kur projektas įgyvendinamas.

Plačiau
 
   2018-05-18  Su savižudybės rizika susiję asmenys sulauks pagalbos

   Šią savaitę vyko savižudybių prevencijos įgyvendinimo rajone mokymai medikams, psichologams, socialiniams darbuotojams, pedagogams, policijos pareigūnams – visiems, kurie pagal Raseinių rajono savižudybių prevencijos įgyvendinimo darbo grupės parengtus reagavimo į savižudybių riziką algoritmus (nepilnamečiams ir suaugusiems) dirbs savižudybių prevencijos srityje.

Plačiau
 
   2018-05-18  Pristatytas projektas

   Savivaldybėje UAB „Peritus“ atstovas Andrius Šiaudinis pristatė projekto „Naujų kapinių įrengimo Dumšiškių kaime Raseinių rajono savivaldybės viešosios ir privačios partnerystės būdu“ privataus partnerio atrankos konkurso sąlygų projektą.

Plačiau
 
   2018-05-18  Kaimynus jungia bendras projektas

   Raseinių rajono savivaldybė tęsia gražias bendradarbiavimo tradicijas su Lenkijos Respublikos Grodeko valsčiu.

Plačiau
 
   2018-05-18  Informacija renovuotų būstų savininkams

   Raseinių miesto Vaižganto g. Nr. 3 ir Partizanų g. Nr. 14 A gyventojai sunerimo, kodėl negauna sąskaitų už jų daugiabučių renovaciją.

Plačiau
 
   2018-05-18  Kauno regiono seniūnai diskutavo dėl seniūnijų ateities

   Kokiu keliu eiti – biudžetinių įstaigų ar likti savivaldybių administracijų padalinais – vykdant 2017 m. Vietos savivaldos įstatymo pataisą, koks ateityje turėtų būti seniūno statusas, kad jis ne žodžiais, o darbais būtų tikras seniūnijų šeimininkas ir kas nulemia teikiamų gyventojamas paslaugų kokybę?

Plačiau
 
   2018-05-18  Sėkmės trajektorija 2018

   Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 3-12 klasių mokiniai rajoninių olimpiadų/konkursų laimėtojai baigė nubrėžti trajektoriją nuo atkaklaus darbo iki laimėtų prizinių vietų. Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba, skatindama ir toliau tobulėti, siekti puikių rezultatų, būti veržliais ir garsinti Raseinių kraštą Lietuvoje, šiems mokiniams dovanojo edukacines išvykas į Lietuvos jūrų muziejų ir Valstybės pažinimo centrą.

Plačiau
 
   2018-05-18  Savivaldybės vadovai sveikino rajono mažiausiuosius

   Savivaldybės tarybos patvirtintame turiningame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimo Raseinių rajone 2017-2020 m. plane viena iš priemonių - Raseinių krašto šimtmečio vaikai „Gimiau pačiu laiku“. Nuspręsta pasveikinti visus 2018-aisis, Valstybės atkūrimo šimtmečio metais, gimusius rajono vaikučius. Savivaldybės vadovai meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė ir mero patarėja Vaida Tunaitienė pradėjo kelionę po rajono seniūnijas ir, lydimi seniūnų, Savivaldybės tarybos vardu pasveikino šiemet sausio-balandžio mėnesiais gimusius Šiluvos, Viduklės ir Pagojukų seniūnijos mažiausiuosius gyventojus. Kūdikėliams palinkėta augti stipriems, sveikiems ir savo būsimais darbais puošti gimtąjį kraštą,  o tėveliams – santarvės, kantrybės, laimingo šeimos gyvenimo. 

Plačiau
 
   2018-05-18  Tradicinė šventė Mirkliuose

   Kaip ir kiekvieną saulėtą, šiltą pavasarį, taip ir šį vyko tradicinis renginys ,,Paukščiai sugrįžta į Mirklius“. Kartu buvo paminėtas ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metis.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2018-05-21  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų ir higienos prekių iš Europos Sąjungos intervencinių maisto ir higienos atsargų dalinimo grafikas 2018 m. birželio mėn.

Plačiau
 
   2018-05-17  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2018-05-15  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2018-05-15  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2018-05-15  Informacija apie projektinius pasiūlymus „Bendras Lietuvos – Lenkijos viešųjų erdvių pritaikymas jaunimo, turizmo ir rekreacijos poreikiams“
 
   2018-05-14  Vieno buto gyvenamojo namo, Raseinių r. sav., Raseinių sen., Gruzdiškės k., Šermukšnių g. 15, rekonstravimo projektas
 
   2018-05-14  Gyvenamojo namo, Raseinių r.sav., Gabšių k., Alyvų g.38, rekonstravimo projektas
 
   2018-05-14  Gyvenamojo namo, Raseinių r.sav., Uždubysio k., Ringės g. 21, rekonstravimo projektas
 
   2018-05-10  Svarbi kiekviena šeima
 
   2018-05-07  PASTATO, ESANČIO STOTIES G. 3, PALIEPIŲ K., ARIOGALOS SEN., RASEINIŲ R. SAV., NUOMOS KONKURSO SĄLYGOS
 
   2018-04-09  Kelionių žaidimas ŠIMTMEČIO REGIONAS

   Švęsdami Lietuvos atkūrimo šimtmetį, pažinkime savo krašto istoriją keliaudami! Kauno regiono plėtros agentūra kviečia apsilankyti Birštono kurorte, Jonavos, Kaišiadorių, Kauno, Kėdainių, Prienų ir Raseinių rajonuose – kur keliautojų laukia 21 Šimtmečio objektas, liudijantis Lietuvos kūrimosi istoriją ir kovas už laisvę!

Plačiau
 
   2018-04-06  Projekto „Atrask ES Lietuvoje“ nuostatai

Projekto „Atrask ES Lietuvoje“ nuostatai

   Projektas „Atrask ES Lietuvoje“ vykdomas pagal 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonę Nr. 12.0.1-CPVA-K-204 „Komunikacija apie ES investicijas“. Projektą koordinuoja VšĮ „Problemų sprendimo centras“.

Plačiau
 
   2018-03-21  Lietuvos Respublikos vyriausybės narių gyventojų priėmimo vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2018 metų balandžio–birželio mėnesiais grafikas
 
   2018-02-28  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2018 metais Raseinių rajone grafikas
 
   2018-02-26  Gyventojų fizinį aktyvumą skatinanti akcija

   Savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti akcijoje „Eik, judėk – tik netingėk!“, kurios tikslas – skatinti Raseinių rajono gyventojų fizinį aktyvumą – kasdien nueiti po 10 000 žingsnių. Akcija vyks nuo šių metų kovo 1 d. iki birželio 1 d.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.