Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugsėjo 26 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8756297
Šiandien: 2302
Dabar: 84
Prenumerata

 
 
Naujienos
 
   2018-09-26  Aukštų rezultatų pasiekę sportininkai paskatinti premijomis

Šiandien posėdžiavo Raseinių rajono skatinimo premijų už pasiektus aukštus rezultatus sporto ir meno srityse skyrimo komisija, kuri vienbalsiai nutarė piniginėmis premijomis paskatinti prizines vietas pelniusius rajono sportininkus ir juos parengusius trenerius.

Plačiau
 
   2018-09-26  Gyventojams paskirstytos pašalpos

Šiandien rinkosi kas mėnesį posėdžiaujanti Raseinių rajono savivaldybės Socialinės paramos skyrimo komisija, kuri apsvarstė sunkiai besiverčiančių, nelaimės ištiktų gyventojų prašymus ir, atsižvelgdama į seniūnijų socialinių darbuotojų rekomendacijas bei teisės aktų nuostatas, skyrė vienkartines pašalpas.

Plačiau
 
   2018-09-26  Žemaičių gatvė Ariogaloje sutvarkyta

Ariogalos mieste po kapitalinio remonto asfaltu padengta 423 m ilgio ir 3,5 m pločio Žemaičių gatvės važiuojamoji dalis ir įvažos į gyventojų kiemus.

Plačiau
 
   2018-09-26  Įspėja apie stiprų vėją

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos informuoja, kad rugsėjo 26-osios rytą pajūryje, o dieną daugelyje šalies rajonų pūs gūsingas 15-20 metrų per sekundę vėjas. Pietvakarių ir vakarų vėjo gūsiai vakariniame šalies pakraštyje gali siekti 22–27 metrus per sekundę. Smarkus vėjas gali siautėti ir rugsėjo 27-ąją. Naktį vėjo gūsiai gali siekti 15–20, vakariniame šalies pakraštyje – 22–27 metrus per sekundę. Dieną vakarinių krypčių vėjo gūsiai sieks 8–13, kai kur – 15–20 metrų per sekundę.

Plačiau
 
   2018-09-26  Savivaldybės administracija ieško darbuotojų
 
   2018-09-25  Gyventojams – nauja galimybė modernizuoti daugiabučius

Aplinkos ministerija paskelbė naują kvietimą teikti paraiškas, rengti ir įgyvendinti naujus daugiabučių namų atnaujinimo projektus pagal Vyriausybės patvirtintą 2019 m. Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą. Kvietimas paskelbtas 150 mln. eurų investicijoms. Daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkų patvirtintos paraiškos priimamos visuose Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) regioniniuose padaliniuose nuo š. m. lapkričio 1 d. iki gruodžio 1 d.

Plačiau
 
   2018-09-25  Vicemerė ir administracijos direktorius lankėsi projektų vietose

Raseinių krašte įgyvendinami svarbūs, iš pagrindų pakeisiantys rajono veidą projektai – kasdienis Savivaldybės vadovų ir specialistų rūpestis. Pirmadienį Savivaldybės vicemerė Gitana Rašimienė ir administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas aplankė keletą Raseinių miesto objektų, kuriuose rangos darbai jau eina į pabaigą, vyksta arba netrukus turi prasidėti.

Plačiau
 
   2018-09-25  Medikai aptarė darbo aktualijas

Rajono sveikatos priežiūros įstaigų vadovų pasitarime Savivaldybėje buvo aptartos Europos Sąjungos lėšomis finansuojamų projektų eiga, sveikatos priežiūros įstaigų finansiniai pusmečio rezultatai, sveikatos priežiūros įstaigose dirbančių gydytojų bei slaugytojų darbo užmokesčio pokyčiai, vaikų profilaktinių sveikatos patikrinimų problemos ir kitos aktualijos.

Plačiau
 
   2018-09-25  Rudens lygiadienio šventė ant Palendrių piliakalnio

Rudens vakarą Kalnujų seniūnijos gyventojai ir svečiai neskubėdami, pasidžiaugdami šiluma ir pasigrožėdami nuostabiais vaizdais, atsiveriančiais nuo Palendrių piliakalnio, rinkosi paminėti Baltų vienybę ir rudens lygiadienį.

Plačiau
 
   2018-09-25  Su Lietuvos vardu širdy

„Lietuva, tėvyne mūsų, tu didvyrių žeme...“, - tokiais žodžiais pradėjome savo tradicinį Rudens lygiadienio ir Baltų vienybės dienos renginį Kejėnų archeologiniame komplekse. Renginys buvo skirtas Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti.

Plačiau
 
   2018-09-24  Bendrystės sode atšvęstas Raseinių miesto jubiliejus

Šiemet tradicinė Raseinių miesto šventė „Rudens bendrystės sodas“ buvo neeilinė – kartu pažymėtas ir Raseinių miesto 765 metų jubiliejus. Šventinis šeštadienio rytas prasidėjo Raseinių miesto Nepriklausomybės gynėjų aikštės atidarymu.

Plačiau
 
   2018-09-24  Švietimo ir mokslo ministrės vizitas

Rugsėjo 21 d. Raseinių rajone lankėsi švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, ji atvyko drauge su Seimo vicepirmininku Arvydu Nekrošiumi ir vizitą pradėjo nuo susitikimo su Raseinių rajono savivaldybės meru Algirdu Griciumi, mero pavaduotoja Gitana Rašimiene, administracijos direktoriumi Liudu Kavaliausku, Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vedėja Regina Petreikiene.

Plačiau
 
   2018-09-24  STARTUOJA NAUJAS PROJEKTO „MES RŪŠIUOJAM“ SEZONAS

   Nacionalinis aplinkosaugos projektas „Mes rūšiuojam“ jau septintus metus kviečia visus Lietuvos gyventojus prisidėti prie aplinkos saugojimo ir taršos mažinimo. Saugoti gamtą ir rūšiuoti atliekas kviečia Gamintojų ir importuotojų asociacija, VšĮ Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija kartu su savivaldybe.

Plačiau
 
   2018-09-22  „Diena be automobilio“ Raseiniuose

Rugsėjo 21-ąją Lietuvoje vyko Susisiekimo ministerijos organizuota akcija, kurios pagrindinis akcentas „Diena be automobilio“. Raseinių rajono savivaldybė ir UAB „Raseinių autobusų parkas“ prijungė prie šios iniciatyvos ir suteikė gyventojams galimybę nemokamai naudotis miesto viešuoju transportu.

Plačiau
 
   2018-09-22  Savivaldybė verslo plėtros galimybes ir investicinius objektus pristatė konferencijoje „Gazelė 2018“

Rugsėjo 20 d. Raseinių rajono savivaldybės atstovai buvo pakviesti į Vilnių dalyvauti „Gazelės“(sparčiai augančių bendrovių projektas) konferencijoje, kurią verslo naujienų portalas „Verslo žinios“ rengia jau 15 metų. „Verslo žinių“ atstovų teigimu, šiemet konferencija iš esmės atsinaujino: ne tik pakviesti įdomūs pranešėjai, bet ir verslininkai, į svarbius klausimus atsakymus buvo galima gauti čia pat – veikė atskira praktikai skirta salė bei konsultacijų erdvė.

Plačiau
 
   2018-09-20  Savivaldybėje lankysis švietimo ir mokslo ministrė

Rugsėjo 21 d., penktadienį, Raseinių rajono savivaldybėje lankysis švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.

Plačiau
 
   2018-09-20  Politikai nagrinėjo aktualius klausimus

Šiandien Savivaldybės tarybos 8-ojo šaukimo 56-ajame posėdyje buvo nagrinėtas 41 klausimas. Tvirtinant posėdžio darbotvarkę, Tarybos narys Darius Ulickas siūlė nesvarstyti klausimų dėl didžiausio leistino darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, pareigybių skaičiaus rajono ugdymo įstaigose. Opozicijos lyderio teigimu, iš pradžių turi būti patvirtinti etatų normatyvai, o po to – etatai. Be to, D.Ulicko teigimu, Tarybos sprendimo projektuose nėra išvardinta pareigybių pavadinimų.

Plačiau
 
   2018-09-20  Gyventojai kviečiami pasitikrinti žinias Konstitucijos egzamine

„Su savo Konstitucija – jauna ir gyvybinga – tariamės visais reikšmingais klausimais. Kiekvienam Lietuvos Respublikos piliečiui verta susipažinti su svarbiausiu šalies dokumentu. Ruoškitės, dalyvaukite ir laimėkite Valstybės atkūrimo šimtmečio Konstitucijos egzaminą,“ – dalyvauti egzamine ragina Prezidentė D. Grybauskaitė.

Plačiau
 
   2018-09-11  Mirkliuose vyko tradicinis renginys

   Gražią, saulėtą rugsėjo 8-ąją Mirklių kaimo bendruomenės tradicinį renginį „Rudens gėrybių šventė“ ir bendruomenės 5-ąjį gimtadienį pradėjome Mirklių kaimo kapelos vadovo Konstantino Kružiko sukurtu himnu apie Mirklius. Keliant bendruomenės vėliavą dalyvavo LR Seimo narė Vida Ačienė, Raseinių rajono savivaldybės meras Algirdas Gricius, Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė su vyru Algimantu. Bendruomenės narė Irena Ambrulaitienė paskaitė savo kūrybos eilėraštį apie Mirklių bendruomenės pasiekimus ir lūkesčius. Skambant mirkliškių kolektyvo melodijai buvo įneštas gražus, didelis šventinis tortas, kurį padovanojo Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Vaidas Kuzmarskis.

Plačiau
 
   2018-09-11  Susipažinkime su Raseinių lūšimis

   Ar žinote, kad Lietuvoje gyvena tik apie šimtas lūšių. Dvi lūšys gyvena Maironio parke Raseiniuose.

Plačiau
 
   2018-09-11  Europos paveldo dienos‘ 18

  

Atrask 100-mečio paveldą

Plačiau
 
   2018-09-05  Valstybės pagalba kiaulių laikytojams – nuo rugsėjo 3 dienos

   Valstybės pagalba kiaulių laikytojams dėl afrikinio kiaulių maro (AKM) grėsmės bus teikiama pagal trejas rugpjūčio 27 d. žemės ūkio ministro įsakymu patvirtintas taisykles.

Plačiau
 
   2018-09-04  Mokslo ir žinių diena Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje

   Šventėje gausiai dalyvavo šios gimnazijos bendruomenė. Į  naujuosius mokslo metus pakilia nuotaika žengia beveik 500 gimnazistų ir per 40 mokytojų.

Plačiau
 
   2018-08-31  Raseinių rajono savivaldybės pradinukams – „Lietuvos draudimo“ šviesą atspindinčios liemenės saugioms išvykoms

   Kartu su mokslo metų pradžia jau devynioliktą kartą visoje Lietuvoje, o taip pat ir Raseinių rajono savivaldybėje rengiama viena didžiausių saugaus eismo akcijų Lietuvoje „Apsaugok mane“.

Plačiau
 
   2018-06-26  Pritraukiant investuotojus, kviečiami dalyvauti ir Raseinių rajono savivaldybės gyventojai

   Raseinių rajono savivaldybės meras ir rajono Savivaldybės  administracija kartu su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ įgyvendinant projektą, skirtą investicijų pritraukimui skatinti, parengė rinkodaros priemonę „Raseinių rajonas – būsima jūsų investicijų vieta“ lietuvių ir anglų k., pristatančią savivaldybės ekonominį potencialą verslo plėtrai ir skatinimui (www.raseiniai.lt, skyrelyje VERSLININKAMS/INVESTUOTOJAMS).

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2018-09-24  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2018 metų spalio–gruodžio mėnesiais grafikas
 
   2018-09-19  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2018 m. spalio mėn.

Plačiau
 
   2018-09-18  Projektiniai pasiūlymai

INFORMACIJA APIE NUMATOMĄ PROJEKTUOTI ADMINISTRACINIO PASTATO PRAMONĖS G. 1, GABŠIŲ K., RASEINIŲ SEN., REKONSTRAVIMAS, PROJEKTINIAI PASIŪLYMAI

Plačiau
 
   2018-09-18  Projektiniai pasiūlymai

INFORMACIJA APIE NUMATOMĄ PROJEKTUOTI VIENBUČIO GYVENAMOJO NAMO REKONSTRAVIMAS Į DVIBUTĮ GYVENAMĄJĮ NAMĄ, PROJEKTINIAI PASIŪLYMAI

Plačiau
 
   2018-09-14  Informacija apie statinį

Parduotuvės pastato, Raseinių r. sav., Ariogalos m., Vytauto g.29A, statybos projektiniai pasiūlymai

Plačiau
 
   2018-09-13  Dėl aplinkosauginio konkurso „Kita forma“

   "Kita forma" - tai aplinkosauginio švietimo konkursas skirtas ugdyti mūsų jautriausios visuomenės dalies - vaikų ir jaunimo ekologinį sąmoningumą. Konkurso tema – įvairūs daiktai (dovanos, baldai, aksesuarai (papuošalai, rankinės ir pan.), namų ir ugdymo įstaigų interjero akcentai, žaislai, paveikslai ir kita) pagaminti iš nebereikalingų medžiagų (plastmasės, stiklo, metalo, audinių, nebetinkamų naudoti daiktų, įvairių prietaisų ir jų dalių bei kitų nebereikalingų atliekų). Pagrindinė konkurso idėja yra ta, jog nebereikalingas daiktas – tai ne šiukšlė, o nepanaudota žaliava, iš kurios galime sukurti naują daiktą, dovaną, namų ar mokyklos interjero dekoraciją.

Plačiau
 
   2018-09-07  Duomenys apie statinį

      Rengiamas projektas ,,Parduotuvės pastato rekonstravimo, įrengiant gyvenamąsias patalpas antrajame aukšte, Verdėlupio g. 10A, Ariogalos m., Raseinių r. sav. projektas“.

Plačiau
 
   2018-09-07  Naujas kvietimas teikti paraiškas daugiabučiams renovuoti

   Aplinkos ministerija paskelbė naują kvietimą teikti paraiškas rengti ir įgyvendinti naujus daugiabučių namų atnaujinimo projektus pagal Vyriausybės patvirtintą Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programą. Kvietimas skelbiamas 150 mln. eurų investicijoms.

Plačiau
 
   2018-09-04  Tapk budinčiu globotoju!
 
   2018-09-04  Vyks kariuomenės pratybos

   Š. m. rugsėjo 8 - 9 dienomis Raseinių r. sav. (teritorija - tarp Sujainių ir Alėjų gyvenviečių bei Blinstrubiškių miškas) vyks Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės karių pratybos.

Plačiau
 
   2018-08-30  Informacija

   Informuojame, kad vadovaujantis STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė“ VIII skyriaus „Visuomenės informavimas apie numatomą statinių (jų dalių) projektavimą ir visuomenės dalyvavimas svarstant statinių (jų dalių) projektinius pasiūlymus“ nuostatomis, parengti PREKYBOS PASKIRTIES PASTATO VILNIAUS G. 128, RASEINIUOSE, PROJEKTINIAI PASIŪLYMAI.

Plačiau
 
   2018-06-22  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame 2018 metų liepos–rugsėjo mėnesiais grafikas
 
   2018-04-09  Kelionių žaidimas ŠIMTMEČIO REGIONAS

   Švęsdami Lietuvos atkūrimo šimtmetį, pažinkime savo krašto istoriją keliaudami! Kauno regiono plėtros agentūra kviečia apsilankyti Birštono kurorte, Jonavos, Kaišiadorių, Kauno, Kėdainių, Prienų ir Raseinių rajonuose – kur keliautojų laukia 21 Šimtmečio objektas, liudijantis Lietuvos kūrimosi istoriją ir kovas už laisvę!

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.