Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2021 m. sausio 23 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Gėrėtis žiemos grožiu – tik saugant vieni kitus

   Praėjusį savaitgalį visoje šalyje buvo stebimas padidėjęs gyventojų mobilumas. Daugybė žmonių kartu su vaikais rinkosi į viešąsias erdves pasimėgauti žiemos malonumais. Šalyje išliekant sudėtingai epidemiologinei situacijai, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius kartu su Raseinių r. policijos komisariato pareigūnais primena, kad ir toliau bus vykdoma asmenų judėjimo bei viešųjų vietų kontrolė.

   Gražūs žiemiški orai vilioja žmones į gamtą. Ypatingai savaitgaliais norisi išnaudoti kiekvieną laisvą minutę ir pabūti su artimaisiais, pasigėrėti baltai pasipuošusiais Dubysos slėniais, Prabaudos miškelio ar Šiluvos pušyno vaizdais. Tačiau nors ir kokie gražūs vaizdai džiugintų akį, pandemijos grėsmė nepasitraukė. Šalyje tebegalioja itin griežti karantino draudimai ir judėjimo ribojimai.

   Primename, kad judėjimas leidžiamas tik esant būtinybei. Pasivaikščioti atvirose vietose leidžiama ne daugiau kaip vienos šeimos ar vieno namų ūkio nariams. Vyresniems nei 6 metų asmenims viešose vietose privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

   Policijos pareigūnai ir atsakingi rajono Savivaldybės specialistai vykdo karantino kontrolę Raseinių ir Ariogalos miestuose bei kitose gyvenamosiose vietovėse. Patikrinimų metu reaguojama į nustatytus karantino režimo reikalavimų pažeidimus. Užfiksavus pažeidimus bus taikomos atitinkamos administracinės nuobaudos.

   Viešosios tvarkos skyriaus specialistai ir policijos pareigūnai prašo rajono gyventojų būti atsakingais ir pilietiškais, kelionės maršrutus pasirinkti apgalvotai.

   Saugokime save ir kitus!

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 

© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema. Nuotolinė pagalba.