Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugpjūčio 17 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8666538
Šiandien: 3088
Dabar: 15
Prenumerata

 
 


    Pritraukiant investuotojus, kviečiami dalyvauti ir Raseinių rajono savivaldybės gyventojai »»»  
   
    2018 m. rugpjūčio 21 d. 10 val.
numatomas 55-asis rajono savivaldybės tarybos posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. rugpjūčio 20 d. 10.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto posėdis.  /Darbotvarkė/

   Š. m. rugpjūčio 20 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. rugpjūčio 20 d. 15.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Ūkio ir informacinės visuomenės plėtros komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

Naujienos
 
   2018-08-17  Gediminas Kazys Galubauskas pasitiko jubiliejų

   Šiandien gražų 70-mečio jubiliejų pasitiko Raseinių ligoninės gydytojas ortopedas-traumatologas, Savivaldybės tarybos narys, Raseinių garbės pilietis Gediminas Kazys Galubauskas. Pasveikinti šį garbingą žmogų sukakties proga skubėjo Savivaldybės meras Algirdas Gricius, vicemerė Gitana Rašimienė, Savivaldybės administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas ir direktoriaus pavaduotojas Gytis Šulinskas. Savivaldybės vadovai dėkojo sukaktuvininkui už ilgametį, nuoširdų darbą Raseinių ligoninėje bei svarų indėlį sąnarių endoprotezavimo srityje, darnaus ir darbštaus kolektyvo telkimą, asmeninį pavyzdį jauniesiems kolegoms.

Plačiau
 
   2018-08-17  Savivaldybės vadovai išlydėjo 100-mečio ralio dalyvius

   Šiandien Savivaldybės meras Algirdas Gricius ir vicemerė Gitana Rašimienė į kelionę išlydėjo Lietuvos 100-mečio kelionės motociklais RYTERNA MODUL MOTOTOURISM RALLY 2018 dalyvius raseiniškius – Šneiderių šeimą. Ralio metu mūsų rajono atstovai kartu su keliais šimtais visos šalies motociklininkų lankysis Lietuvos įvairiuose istoriniuose, kultūros ir paveldo objektuose. Ralio dalyviai aplankys ir Raseinių krašto svarbias vietas – Šiluvą, Betygalą, Maslauskiškių vandens malūną. Rytoj į kelią išvykstančiai ir mūsų kraštą ralyje reprezentuosiančiai raseiniškių komandai Savivaldybės vadovai įteikė Raseinių vėliavą, palinkėjo gero vėjo ir sėkmingos kelionės.

Plačiau
 
   2018-08-17  Sakralinės muzikos ir poezijos valanda „Giesmė ir žodis Tavo garbei“

   Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje kasmet vyksta Žolinės atlaidai, kurių metu tikintieji švenčia Švč. Mergelės Marijos ėmimą į dangų dieną. Tai šventė suburianti parapijos gyventojus ir jos svečius. Žolinės šventės šaknys ir pavadinimas slypi dar gilioje senovėje. Šią dieną švenčiama visuotinė augmenijos branda ir dėkojama už naują derlių. Diena – suburianti, vienijanti, primenanti, kad turime šimtametes tradicijas. Diena – kviečianti sustoti, apmastyti, padėkoti už duoną ir žodį, už kultūros klodus sukurtus, sukauptus ir šiandien mums visiems taip gražiai profesionaliai atskleistus sakralinės muzikos ir poezijos valandoje „Giesmė ir žodis tavo garbei".

Plačiau
 
   2018-08-17  Seniūnų sueigoje aptarti svarbiausi klausimai

   Šiandien vyko rajono seniūnijų seniūnų sueiga, kurios metu su Savivaldybės administracijos direktoriumi Liudu Kavaliausku, jo pavaduotoju Gyčiu Šulinsku ir administracijos specialistais aptarti seniūnijoms svarbiausi klausimai.

Plačiau
 
   2018-08-17  Savivaldybės interneto svetainė ir vėl – tarp geriausiųjų

   Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos užsakymu 2018 m. UAB „Elhic“ atliko vertinimą dėl valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainių atitikimo Bendrųjų reikalavimų valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetainėms aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. balandžio 18 d. nutarimu Nr. 480, nuostatoms.

Plačiau
 
   2018-08-17  UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ – naujas vadovas

   UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ valdybos sprendimu, šią savaitę prie įmonės vairo stojo naujas vadovas – Sigitas Kleišmantas. Savivaldybės administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas antradienį pristatė naująjį direktorių UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ kolektyvui, o penktadienį – rajono seniūnijų seniūnams. S. Kleišmantas pirmiausia nusiteikęs išsamiai susipažinti su įmonės būkle ir siekti efektyvaus darbo. Jis iki šiol dirbo VĮ „Kelių priežiūra“.

Plačiau
 
   2018-08-17  Kelionė į Baltarusiją

   2018 m. rugpjūčio 13-15 dienomis Raseinių rajono savivaldybės darbuotojų profesinė sąjunga kartu su VšĮ „Atrask Raseinius“ grupe, aplankė Baltarusiją. Kelionės metu išsamiai buvo susipažinta su Baltarusijos vakaruose esančiu Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės paveldu.

Plačiau
 
   2018-08-17  Posėdžiauja Tarybos komitetai

   Rugpjūčio 21 d. numatomas 55-asis rajono savivaldybės tarybos posėdis, prieš kurį visi 38 į darbotvarkę įtraukti sprendimų projektai turi būti apsvarstyti rajono Tarybos komitetuose.

Plačiau
 
   2018-08-14  Lietingas sekmadienis neišgąsdino bėgimo „Išsitaškyk spalvom“ dalyvių

   Antri meti metai iš eilės surengtas bėgimas „Išsitaškyk spalvom“. Bėgimas išskirtinis tuo – kad bėgimo metu visi dalyviai nusidažo ryškiomis spalvomis ir nuoširdžiomis šypsenomis. Bėgimas skirtas skatinti fizinį aktyvumą lauke, gerą nuotaiką – švęsti gyvenimą. Šiame bėgime dalyvių amžius, fizinis pajėgumas nėra svarbus. Pagrindinis tikslas, kad visi dalyviai spinduliuotų gerą nuotaiką, trasa būtų patraukli bei nesudėtinga ir joje lauktų spalvotos staigmenos. Trasoje buvo išdėstyti taškai, kuriuose dalyviai netikėtai buvo užklupti spalvotais milteliais („holi“ miltai, gaminami iš kukurūzų miltų ir natūralių dažiklių), o prieš finišą turėjo įveikti spalvotų dūmų užsklandą. Šiais metais trasa buvo žiedinė ir vedė Prabaudos miškelio takeliais bei Norgėlų gyvenviete. Lietinga diena neišgąsdino bėgimo dalyvių ne tik iš Raseinių rajono, bet ir kitų rajonų.

Plačiau
 
   2018-08-14  Užsienio delegacijos viešės Šilinių atlaiduose

   Raseinių rajono savivaldybė bendradarbiauja su keletu užsienio šalių savivaldybių ir buvo įprasta svečių delegacijas pakviesti į rajono Rudens šventę. Tačiau šiemet Savivaldybės merui Algirdui Griciui toptelėjo nauja idėja - pakviesti užsienio delegacijas į iškilmingus Šilinių atlaidus, kurie vyks Šiluvoje rugsėjo 7–16 d. Savivaldybės vadovas pasidalijo mintimi su Kauno arkivyskupu metropolitu Lionginu Virbalu SJ, kuris šiai iniciatyvai pritarė.

Plačiau
 
   2018-08-13  Žemčiūgų šventėje paminėtas Betygalos 765-metis

   O, laimė gimti čia ir čia užaugti,/Alsuot istorijos garbingais aromatais,/Prisipažint tyloj, kartot:/„Tai – mano žemė!“
   Šios eilutės iš kraštiečio poeto Juozo Nekrošiaus „Paskyrimo Betygalai“, skirto miestelio 765-mečiui, nuskambėjo Žemčiūgų šventės metu jaunimo – mūsų krašto ateities – lūpomis.

Plačiau
 
   2018-08-13  Aptarti Šiluvos atlaidų organizaciniai klausimai

   Šiandien Savivaldybės mažojoje salėje vyko pasitarimas dėl Švč. Mergelės Marijos gimimo atlaidų (Šilinių). Šiemet rugsėjo 7–16 d. vyksiančiuose atlaiduose bus švenčiama 410 m. Mergelės Marijos pasirodymų Šiluvoje sukaktis, Trakų Dievo Motinos, Lietuvos Globėjos, metai ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis.

Plačiau
 
   2018-08-10  Nedelsdami kreipkitės dėl paramos moksleivių reikmėms ir maitinimo

   Mažesnes pajamas gaunančios šeimos raginamos nedelsti ir kreiptis į Savivaldybę dėl 57 eurų paramos mokinio reikmėms ir nemokamo maitinimo, kad vaikai mokinio reikmenimis būtų aprūpinti iki rugsėjo 1-osios, o nemokamas maitinimas būtų skiriamas nuo mokslo metų pradžios. Raseinių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius prašymus dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti priima nuo liepos 1 d. iki spalio 5 d., o dėl nemokamo maitinimo galima kreiptis visus mokslo metus, pablogėjus šeimos finansinei situacijai. Mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti, jeigu vidutinės pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės kaip pusantro valstybės remiamų pajamų dydžio (183 eurai).

Plačiau
 
   2018-08-03  Projektas „Kompleksinės paslaugos šeimai“ Ramonuose

   Ramonų kaimo bendruomenė, vykdydama Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamo projektą pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“, liepos mėnesį organizavo 5 dienų vasaros stovyklą, kurioje stovyklavo 20 dalyvių įvairaus amžiaus ir socialinės padėties dalyvių.

Plačiau
 
   2018-07-26  Kviečiame teikti paraiškas pagal priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“

   Raseinių rajono savivaldybės administracija (toliau – administracija) kviečia teikti paraiškas paramai gauti pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ (toliau – priemonė).

Plačiau
 
   2018-06-26  Pritraukiant investuotojus, kviečiami dalyvauti ir Raseinių rajono savivaldybės gyventojai

   Raseinių rajono savivaldybės meras ir rajono Savivaldybės  administracija kartu su VšĮ „Investuok Lietuvoje“ įgyvendinant projektą, skirtą investicijų pritraukimui skatinti, parengė rinkodaros priemonę „Raseinių rajonas – būsima jūsų investicijų vieta“ lietuvių ir anglų k., pristatančią savivaldybės ekonominį potencialą verslo plėtrai ir skatinimui (www.raseiniai.lt, skyrelyje VERSLININKAMS/INVESTUOTOJAMS).

Plačiau
 
   2018-05-22  Priimk skaitymo iššūkį!

   Įrodyk sau ir savo draugams, kad vasarą gali perskaityti daugiau nei kelias knygas. Priimk skaitymo iššūkį ir laimėk puikių prizų! Kaip tai padaryti? Birželio 1 d. startuoja žaismingos varžytuvės, kuriose dalyvauti kviečiami ne tik didžiųjų miestų, bet ir rajonų, miestelių bei kaimų skaitytojai. „Skaitymo iššūkis“ – tai turiningas ir smagus užsiėmimas, kurio tikslas – per vasarą perskaityti 5 skirtingas knygas. Plačiau apie šį projektą:

Plačiau
 
   2017-12-11  „Kartu vienoje šviesoje...“

   Sniegu pasipuošusį Advento laukimo rytmetį Neįgaliųjų dienos užimtumo centre susitiko diabetu sergančių žmonių bendrija ir Šiluvos gimnazijos bei Raseinių meno mokyklos Šiluvos skyriaus mokiniai. Skambėjo vokalinė muzika, ją atliko solistai Beatričė Mažeikaitė ir Lukas Baltrušaitis, mokinių choras ,,Šiloja“. Mintimis, pamąstymais apie vieną gražiausių laiką gamtoje ir žmogaus gyvenime dalijosi muzikos mokytoja Jolita Oržekauskaitė. Fortepijoninės muzikos atlikėjais tapo Rimantė Mitkevičiūtė, Lukas Baltrušaitis, Gabija Masiulytė, Kamilė Petrauskaitė, Juventa Navickaitė, Erika Laurinaitytė, Agnė Petrauskaitė.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2018-08-17  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2018-08-14  Skelbiamas Raseinių rajono savivaldybės administracijos viešas prekių aukcionas
 
   2018-08-13  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2018-08-08  Raseiniškiams – pigesni bilietai į festivalį „Mėnuo Juodaragis“

   Paskutinį rugpjūčio savaitgalį, 24-26 dienomis, pirmą kartą Molavėnų-Graužų piliakalnių komplekse vyks baltų kultūros festivalis „Mėnuo Juodaragis“. Festivalis taps proga susipažinti su įvairiomis burtų tradicijomis, kurios dažnai siekia pačius seniausius laikus ir būdingos visoms pasaulio kultūroms. 

Plačiau
 
   2018-08-06  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2018 m. rugpjūčio mėn.

Plačiau
 
   2018-08-06  Dėl prekybos mugėje

   RUGSĖJO 22 D. VYKS RASEINIŲ MIESTO 765 - ERIŲ METŲ JUBILIEJAUS ŠVENTĖ.

Plačiau
 
   2018-08-03  Dėl žemės sklypo, kadastro nr. 7230/0006:182, kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų

   Informuojame, kad yra parengtas sprendimo dėl kaimo plėtros žemėtvarkos projekto rengimo pradžios ir planavimo tikslų projektas. Planuojamas žemės sklypas (teritorija): Žemės sklypo kadastro Nr. 7230/0006:182, žemės sklypo adresas Kauno apskr., Raseinių r. sav., Nemakščių sen., Užkalnių k., 2,0000 ha.

Plačiau
 
   2018-06-22  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame 2018 metų liepos–rugsėjo mėnesiais grafikas
 
   2018-04-09  Kelionių žaidimas ŠIMTMEČIO REGIONAS

   Švęsdami Lietuvos atkūrimo šimtmetį, pažinkime savo krašto istoriją keliaudami! Kauno regiono plėtros agentūra kviečia apsilankyti Birštono kurorte, Jonavos, Kaišiadorių, Kauno, Kėdainių, Prienų ir Raseinių rajonuose – kur keliautojų laukia 21 Šimtmečio objektas, liudijantis Lietuvos kūrimosi istoriją ir kovas už laisvę!

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.