Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. sausio 16 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8180970
Šiandien: 1647
Dabar: 83
Prenumerata

   Š. m. sausio 22 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Ūkio ir informacinės visuomenės plėtros komiteto posėdis. 

   Š. m. sausio 23 d. 10.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto posėdis. 

   Š. m. sausio 23 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto posėdis. 

   Š. m. sausio 24 d. 14.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto posėdis.  

   Š. m. sausio 24 d. 15.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kontrolės komiteto posėdis. 
 
     Raseinių rajono savivaldybės tarybos etikos komisijos posėdis perkeliamas iš sausio 11 d. į sausio 17 d. Posėdis vyks 10 val. Savivaldybės III aukšto salėje, adresu V. Kudirkos g. 5. Planuojama tokia posėdžio darbotvarkė: 1. 2017 m. Raseinių rajono savivaldybės tarybos etikos komisijos veiklos ataskaitos parengimas. 2. 2018 m. Raseinių rajono savivaldybės tarybos etikos komisijos darbo plano patvirtinimas. 3. Susipažinimas su Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos 2017 m. sausio 11 d. raštu Nr. S-72 (2.5) „Dėl informacijos apie Etikos komisijos 2017 m. veiklą pateikimo.
 

   Š. m. sausio 25 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 45-asis posėdis.

Naujienos
 
   2018-01-16  Specifinių atliekų surinkimas bus vykdomas momentinėse priėmimo aikštelėse

   Vykdydama LR Atliekų tvarkymo valstybinę strategiją ir vadovaudamasi rajono Savivaldybės tarybos2008 m. kovo 27 d. sprendimu Nr. (1.1)TS-125 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo taisyklių patvirtinimo“, rajono Savivaldybės administracija parinko 71 momentinę priėmimo aikštelę rajone. Šios aikštelės skirtos specifinių atliekų iš komunalinių atliekų srauto (didžiųjų, pavojingų buities, buityje susidarančios elektros ir elektroninės įrangos, statybos ir griovimo atliekų) surinkimui.

Plačiau
 
   2018-01-15  Apdovanojimai respublikiniame XII populiarios dainos festivalyje „Baltumo šventė 2018“

   Kauno Žalgirio arenos amfiteatre vyko XII respublikinis populiariosios dainos festivalis „Baltumo šventė 2018“. Festivalio dalyviai - įvairūs vaikų ir jaunimo vokaliniai kolektyvai: studijos, pop chorai, šou grupės, ansambliai ir solistai. Šiame festivalyje dalyvavo Viduklės darželio mergaičių vokalinis ansamblis ir solistė Kotryna Piatkutė (12 metų). Festivaliui dainininkes ruošė muzikos pedagogė Reda Gružinskienė. Savo amžiaus kategorijoje vokalinis mergaičių ansamblis ir solistė buvo apdovanotos „Baltumo šventė 2018“ diplomu ir taure.

Plačiau
 
   2018-01-15  Choras „Polifonija“ Šiluvoje

   Paskutinę minutę „Šiluva - mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2018“ atidarymo šventės organizatorius pasiekė džiugi žinia, kad sausio 20 d. 14 val. šv. Mišiose Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje giedos vienas žinomiausių Lietuvos profesionalių chorų - Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“ (dirigentas Tomas Ambrozaitis).

Plačiau
 
   2018-01-15  Paminėta Laisvės gynėjų diena

   Laisvės gynėjų dienos minėjimas Raseinių rajono savivaldybėje prasidėjo sausio 12 d. pilietine akcija „Atmintis gyva, nes liudija“ - 8 valandą ryto kiekviename lange suspindo atminimo žvakelės, simbolizuojančios gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę.
   Prabėgo jau 27-eri metai nuo neišdildomą pėdsaką palikusios 1991 metų sausio 13-osios nakties, kai vienybės ir laisvės troškimo vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę.

Plačiau
 
   2018-01-15  Graži pilietiškumo akcija Viduklėje

   Beauštant sausio 13-osios rytui Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija ir Viduklės seniūnija Alf. Svarinsko aikštėje surengė akciją „Atmintis gyva, nes liudija...“. Susirinko gražus būrys moksleivių, mokytojų, vidukliškių. Aikštė nušvito žvakių liepsnelėmis, sumirgėjo miniatiūrinėmis trispalvėmis. Šį ankstyvą rytą Viduklėje darniai suskambo ir giedamas Lietuvos himnas.

Plačiau
 
   2018-01-12  Prasidėjo Strateginio veiklos plano programų svarstymai

   Prasidėjo Raseinių rajono savivaldybės 2018 -2020 m. strateginio veiklos plano programų, kurių iš viso yra 12, svarstymai. Vakar Nuolatinė strateginio planavimo darbo grupė svarstė 7, 10 ir 11 programas. Svarstymuose dalyvavo ir Savivaldybės meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, mero deleguoti Savivaldybės tarybos nariai. Programų svarstymai vyks šiandien ir pirmadienį, o galutinį sprendimą dėl priemonių įtraukimo į 2018-2020 m. strateginį veiklos planą priims Raseinių rajono savivaldybės taryba.

Plačiau
 
   2018-01-12  Darbai daugiabučių kiemuose lenkia grafiką

   Projektas „ Raseinių m. daugiabučių namų kiemų kompleksinis tvarkymas“, finansuojamas 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų priemonės „Miestų kompleksinė plėtra“ lėšomis artėja į pabaigą.

Plačiau
 
   2018-01-12  Pasirašyta V.Kudirkos g. rekonstrukcijos finansavimo sutartis

   2017 m. gruodžio 20 d. tarp Transporto investicijų direkcijos ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos, atstovaujamos administracijos direktoriaus Remigijaus Ačo, buvo pasirašyta projekto „Raseinių m., V. Kudirkos g. rekonstravimas“ finansavimo sutartis.

Plačiau
 
   2018-01-12  Seniūnui yra savos visos raseiniškių problemos

   Praėjusių metų lapkričio pabaigoje buvęs Savivaldybės administracijos Ekonomikos ir ūkio departamento Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vedėjas Artūras Milašauskas, laimėjęs konkursą seniūno pareigoms eiti, sėdo į Raseinių miesto seniūno kėdę.

Plačiau
 
   2018-01-11  Direktorius liko eiti pareigas

   Šiandien įvyko Raseinių rajono savivaldybės tarybos 44-asis posėdis, kurio darbotvarkėje buvo tik du klausimai, susiję su nepasitikėjimu Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriumi Remigijumi Aču ir jo atleidimu iš pareigų. Sausio 2 d. Savivaldybės merui Algirdui Griciui buvo įteiktas 12 Tarybos narių pasirašytas kreipimasis, kuriuo Tarybos nariai prašė pakartotinai inicijuoti Savivaldybės administracijos direktoriaus Remigijaus Ačo atleidimo iš užimamų pareigų klausimą. Meras pritarė 12 Tarybos narių nuomonei ir iniciavo sprendimų projektus dėl R. Ačo atleidimo.

Plačiau
 
   2018-01-10  Gyventojams pristatyta IV etapo daugiabučių renovacijos programa

   Daugiabučių namų gyventojams pristatyta Raseinių miesto centrinės dalies kvartalo energinio efektyvumo didinimo programa, pateikta bendra informacija apie renovacijos programos tikslus, uždavinius, jų įgyvendinimą ir pristatytas IV etape preliminariai numatomų atnaujinti daugiabučių namų sąrašas. SĮ „Raseinių butų ūkis“ direktorius Gytis Šulinskas papasakojo apie daugiabučių renovacijos eigą rajone.

Plačiau
 
   2018-01-10  Trijų karalių šventė Raseinių r. Blinstrubiskių socialinės globos namuose

   Globos namuose sausio 8 dieną vyko šventė „Trys karaliai“. Į šventiškai išpuoštą salę įėjo angeliukas nešinas žvaigžde, kuri rodė kelią trims karaliams: Kasparui, Merkeliui, Baltazarui, kurie dovanų nešė auksą, mirą ir smilkalus. Renginį vedė aktyvus gyventojas Alvydas Kybartas. Globos namų ansamblis „Tėviškėlė“ atliko gražių kūrinių, Rita Želnienė skaitė eiles, Virginijus Žemaitis grojo gitara ir dainavo dainas. Gyventojai minė mįsles apie žiemą, už teisingus atsakymus buvo apdovanoti prizais.

Plačiau
 
   2018-01-10  Informacija asmenims ir šeimoms, laukiantiems eilėje socialinio būsto

   Vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ir išsinuomoti įstatymo 7 straipsniu „Asmenys ir šeimos, atitinkantys šio įstatymo 8, 9 ir 10 straipsniuose nustatytus reikalavimus, norėdami gauti paramą būstui įsigyti ar išsinuomoti, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos nustatyta tvarka su atitinkamu prašymu kreipiasi į savivaldybės vykdomąją instituciją pagal deklaruotą gyvenamąją vietą, o jeigu asmuo gyvenamosios vietos neturi, – į savivaldybės, kurios teritorijoje gyvena, vykdomąją instituciją.“.

Plačiau
 
   2018-01-10  Gautas pranešimas iš VĮ Registrų centro apie gatvių įregistravimą

   Raseinių rajono savivaldybės taryba 2017 m. gruodžio 28 d. priėmė sprendimą Nr. TS-417, kuriuo patvirtino sprendimo projektą „Dėl naujo gatvės pavadinimo Ramonų k. suteikimo, gatvės Kasbaraičių k. pratęsimo ir esamos gatvės Anžilių kaime geografinių charakteristikų pakeitimo ir sutrumpinimo“.

Plačiau
 
   2018-01-10  Ar būtina kviesti „24 valandas“?

   Vakar Savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyresn. specialistė ekologijai Vilma Kundrotienė sulaukė netikėtų svečių iš LNK televizijos laidos „24 valandos“. Pasak laidos reporterio Žilvino, į televiziją kreipėsi Ariogalos seniūnijos Tauralaukio kaimo gyventojai, nebegalėdami apsikęsti benamio šuns draugijos. Liūdniausia, kad šunelis ne šiaip iš kažkur priklydo, o buvo tiesiog paliktas likimo valiai kaimynystėje gyvenusios moters, kuri gyventi išvyko į Kėdainių rajoną. Tauralaukiškiai jau prieš pusmetį kreipėsi ir į seniūniją, ir į Veterinarijos tarnybą, ir į vietos žiniasklaidą, tačiau visi tik važiavo, fotografavo, bet problemos taip ir neišsprendė. „24 valandos“ šuneliu šiandien pasirūpino ir jis jau pakeliui į naujus namus.

Plačiau
 
   2018-01-09  Mokiniai kviečiami pasirinkti NVŠ programas

  Raseinių rajono neformaliojo vaikų švietimo teikėjų atitikties nustatymo ir neformaliojo vaikų švietimo programų vertinimo komisija, sudaryta Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2016 m. vasario 1 d. įsakymu Nr. A1-86 „Dėl Raseinių rajono savivaldybės neformaliojo vaikų švietimo teikėjų atitikties nustatymo ir neformaliojo vaikų švietimo programų vertinimo komisijos sudarymo ir jos darbo reglamento patvirtinimo“ nustatė atitiktį neformaliojo vaikų švietimo programos atitikties reikalavimams 25 programoms.

Plačiau
 
   2018-01-02  Prekyba alkoholiniais gėrimais nuo 2018 m. sausio 1 d.

   2018 m. sausio 1 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos Seimo priimti Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimai, kuriais siekiama mažinti alkoholinių gėrimų prieinamumą ir vartojimą.

Plačiau
 
   2017-12-11  „Kartu vienoje šviesoje...“

   Sniegu pasipuošusį Advento laukimo rytmetį Neįgaliųjų dienos užimtumo centre susitiko diabetu sergančių žmonių bendrija ir Šiluvos gimnazijos bei Raseinių meno mokyklos Šiluvos skyriaus mokiniai. Skambėjo vokalinė muzika, ją atliko solistai Beatričė Mažeikaitė ir Lukas Baltrušaitis, mokinių choras ,,Šiloja“. Mintimis, pamąstymais apie vieną gražiausių laiką gamtoje ir žmogaus gyvenime dalijosi muzikos mokytoja Jolita Oržekauskaitė. Fortepijoninės muzikos atlikėjais tapo Rimantė Mitkevičiūtė, Lukas Baltrušaitis, Gabija Masiulytė, Kamilė Petrauskaitė, Juventa Navickaitė, Erika Laurinaitytė, Agnė Petrauskaitė.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2018-01-15  Kviečia 11-oji ES fondų projektų kontaktų mugė

   Kviečiame dalyvauti kasmetinėje, šiemet – vienuoliktojoje, Europos Sąjungos fondų projektų Kontaktų mugėje, skirtoje stiprinti ir motyvuoti augančią 2014-2020 m. periodo ES investicijomis finansuojamų projektų vykdytojų bendruomenę, skatinti ją keistis patirtimi, aptarti projektų įgyvendinimo metu kylančias problemas ar ieškoti jų sprendimo būdų.
   Renginio metu vyks ne tik ES investicijų projektų paroda ir patirtimi dalinsis savo projektus įgyvendinančios įmonės – rūpimus klausimus patys galėsite užduoti ir Lietuvos verslo paramos agentūrai, UAB „Investicijų ir verslo garantijos“, Viešųjų investicijų plėtros agentūrai ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrai.

Plačiau
 
   2018-01-15  Kviečiame teikti pasiūlymus dėl numatomų maudyklų stebėsenos Raseinių rajone

   Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. balandžio 20 d. sprendimu Nr. TS-147 ,,Dėl Raseinių rajono savivaldybės maudyklos ir rekreacinių zonų nustatymo“ buvo patvirtintos septynios Raseinių rajono maudyklos, kuriose maudymosi sezono metu yra atliekami vandens kokybės mikrobiologiniai tyrimai.
   Tyrimai atliekami Dubysos upėje Dainų slėnyje, Dubysos upėje Verdėlupio seniūnaitijoje, Dubysos upėje Daugodų kaime (Lakštingalų slėnyje), Dubysos upėje Lydyvėnų mstl., Sujainių, Prabaudos ir Viduklės tvenkiniuose.

Plačiau
 
   2018-01-12  Informacija apie numatomą priimti Tarybos spendimo projektą

   Raseinių rajono savivaldybės administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyrius parengė ir teiks Savivaldybės tarybai tvirtinti sprendimo projektą „Dėl Raseinių rajono savivaldybės paviršinių (lietaus) nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros specialiojo plano rengimo“.

Plačiau
 
   2018-01-10  Skelbiami vieši nekilnojamojo turto objektų pardavimo aukcionai
 
   2018-01-09  Ariogalos miesto seniūnijos Mokyklos seniūnaitijos gyventojų dėmesiui

   2018 m. vasario 5 d. 17.30 val. Ariogalos miesto seniūnijos salėje organizuojamas Mokyklos seniūnaitijos gyventojų susirinkimas.

Plačiau
 
   2018-01-08  Kviečiame siūlyti kandidatus „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ apdovanojimams

   Šiemet  Lietuva pažymi ypatingą sukaktį – Valstybės atkūrimo 100-metį, todėl svarbiai Vasario 16-osios šventei jau ruošiamasi. Jau ne pirmus metus Lietuvos valstybės atkūrimo dieną labiausiai mūsų kraštui nusipelniusiems žmonėms ir įmonėms Savivaldybė teikia garbingus apdovanojimus - „Auksinės lūšies“ ir „Žemaičio“ statulėles.

Plačiau
 
   2017-12-28  Lietuvos Respublikos vyriausybės narių gyventojų priėmimo vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2018 metų sausio–kovo mėnesiais grafikas
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.