Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. lapkričio 29 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 

 
  

 
 

 
   Raseinių rajono savivaldybės Eismo saugumo komisija vyks lapkričio 30 d. 11 val. nuotoliniu būdu. /Darbotvarkė/


 

 

Naujienos
 
   2020-11-27  Karantiną pratęsus iki gruodžio 17 dienos, švietimo įstaigų darbas nesikeičia

    Vyriausybei nusprendus karantiną pratęsti nuo lapkričio 29 d. iki gruodžio 17 d., švietimo įstaigų darbo pobūdis nesikeičia. Kaip ir iki šiol, ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikai, pradinių klasių mokiniai, taip pat specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai, nepriklausomai nuo jų amžiaus, ugdomi kontaktiniu įprastu būdu. 5-12 klasių mokiniai, taip pat mokiniai profesinio mokymo įstaigose, studentai aukštosiose mokyklose mokysis, studijuos nuotoliniu arba mišriu būdu. Kokį būdą rinktis, apsisprendžia pati mokykla arba jos steigėjas, bendrojo ugdymo mokyklų atveju dažniausiai tai yra savivaldybės.

Plačiau
 
   2020-11-26  Paskirstytos Kaimo plėtros programos lėšos

     Raseinių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyrius lapkričio pradžioje paskelbė penktąjį šių metų kvietimą teikti paraiškas Raseinių rajono savivaldybės Kaimo plėtros programos įgyvendinimui pagal priemonę „Kaimo bendruomenių, vietos veiklos grupių ir kitų su kaimo plėtra susijusių NVO veiklos rėmimas“.

Plačiau
 
   2020-11-25  Raseinių rajono savivaldybės administracijai - ESO sertifikatas dėl energiją taupančių priemonių įdiegimo

   Raseinių rajono savivaldybės administracija gavo Akcinės bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ sertifikatą dėl energiją taupančių priemonių įdiegimo. 

Plačiau
 
   2020-11-25  Karantinas pratęsiamas iki gruodžio 17 d.

   Atsižvelgdama į nepalankią koronaviruso (COVID-19) epidemiologinę situaciją Lietuvoje ir pasaulyje, Vyriausybė trečiadienį nusprendė pratęsti šalyje galiojantį karantiną iki gruodžio 17 d. Ministrų kabinetas taip pat pritarė Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymui nuo 2020 m. gruodžio 10 d. leisti muziejų ir galerijų lankymą ne didesnėmis nei 2 žmonių grupėmis. Taip pat bus leidžiamos ekskursijos, kai jose dalyvauja ne daugiau nei 2 asmenys, išskyrus šeimos narius.

Plačiau
 
   2020-11-25  Raseinių rajono savivaldybei įteiktas Vidaus reikalų ministrės padėkos raštas

   Raseinių rajono savivaldybei  įteiktas  laikinosios Vidaus reikalų ministrės Ritos Tamašunienės padėkos raštas ,,Už aktyvų bendradarbiavimą ir reikšmingą indėlį į regioninę plėtrą 2014–2020 m. sėkmingai įgyvendinant Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos finansuojamus infrastruktūros projektus“.

Plačiau
 
   2020-11-25  Raseinių miesto eglės įžiebimo šventė – virtualioje erdvėje

   Lietuvoje paskelbtas karantinas koreguoja įprastą Kalėdų eglės įžiebimo šventę. Siekiant užtikrinti visų saugumą, šiais metais Raseinių miesto eglės įžiebimo šventę kviečiame stebėti neišeinant iš namų, kartu su savo artimiausiais žmonėmis. Tiesioginė eglės įžiebimo transliacija iš Raseinių rajono kultūros centro studijos numatoma gruodžio 8 d. 18 val. Šventės metu gyventojų  taip pat lauks nuotolinis Raseinių rajono savivaldybės mero Andriaus Bautronio sveikinimas. Renginį bus galima stebėti Raseinių rajono kultūros centro Facebook paskyroje.

Plačiau
 
   2020-11-24  COVID-19 koreguoja jaunimo projektų įgyvendinimą

   Dėl Lietuvoje sparčiai plintančio COVID-19 viruso kyla nemažai problemų įgyvendinti kai kuriuos jaunimo organizacijų ir neformalių jaunimo grupių teiktus, įvertintus bei finansuotus projektus, skirtus jaunimo užimtumo, aktyvumo, pilietiškumo skatinimui bei socialinių vertybių, lyderystės įgūdžių  ugdymui.

Plačiau
 
   2020-11-24  Darbas Raseinių ligoninėje išlieka intensyvus

   Raseinių ligoninės direktoriaus Vidmanto Merkliopo teigimu, šiuo metu darbas tiek COVID-19 poskyryje, tiek kituose skyriuose vykdomas intensyviai. Kasdien į įstaigą patenka pacientai, kuriems reikalinga skubi ambulatorinė ar stacionarinė pagalba bei potencialiai infekuoti asmenys.

Plačiau
 
   2020-11-24  Koronaviruso infekcija plinta ugdymo įstaigose

   Sugrįžus į kontaktinį ugdymo procesą, mokyklose fiksuojami nauji COVID-19 atvejai. Lapkričio 24 d. duomenimis 6-iose rajono ugdymo įstaigose jau yra registruoti susirgimai COVID-19 liga. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai vykdo visų COVID-19 atvejų epidemiologinį tyrimą (apklausia asmenis, aiškinasi užsikrėtimo aplinkybes).

Plačiau
 
   2020-11-24  COVID-19 darbovietėje: ką svarbu žinoti darbdaviui ir darbuotojams?

   Pandemijai nesiliaujant, vis daugiau šalies įmonių susiduria su klausimais, kaip elgtis, jeigu COVID-19 suserga darbuotojas: kokius žingsnius privalu atlikti darbdaviui, kaip organizuoti darbą kitiems darbuotojams, ką būtinai turi atlikti kiekvienas darbuotojas, turėjęs sąlytį su sergančiuoju, galiausiai – kada COVID-19 sirgęs darbuotojas gali saugiai sugrįžti į kolektyvą.   

Plačiau
 
   2020-11-23  Informacija apie finansinės paramos galimybes

   Lietuvos Respublikos energetikos ministerija informuoja, kad siekiant padėti fiziniams ir juridiniams asmenims pereiti prie efektyvesnių, mažiau taršių ir/ar atsinaujinančius energijos išteklius naudojančių technologijų, 2020 m. Klimato kaitos programos, kurią administruoja Aplinkos ministerija, lėšomis yra finansuojamos šios priemones:

Plačiau
 
   2020-11-20  Kas ir kaip gali pasinaudoti naujomis GPM lengvatomis?

   Gyventojai turi galimybę pasinaudoti Gyventojų pajamų mokesčio (GPM) lengvatomis už nepilnamečių vaikų priežiūrą, būsto ar automobilio remonto darbus ir susigrąžinti dalį išlaidų už šias paslaugas. Lengvatomis pasinaudoti galima, kai minėtus darbus atliko ir paslaugas suteikė Lietuvoje registravęs veiklą gyventojas ar įmonė, o pirkėjas turi darbų/paslaugų suteikimą ir sumokėjimą patvirtinančius dokumentus. 

Plačiau
 
   2020-11-19   Dėl pensijų ir kitų išmokų gavėjų neaptarnavimo jų gyvenamųjų patalpų viduje

   Akcinė bendrovė Lietuvos paštas informuoja, jog nuo 2020 m. lapkričio 4 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ Lietuvos Respublikoje laikotarpiu nuo 2020 m. lapkričio 7 d. iki lapkričio 29 d. buvo įvestas karantinas. Karantino laikotarpiu akcinė bendrovė Lietuvos paštas (toliau – bendrovė) ir toliau teikia ir teiks visas būtinąsias paslaugas, įskaitant pensijų ir kitų socialinių išmokų (toliau – išmokos) pristatymo gyventojams (išmokų gavėjams) į jų gyvenamąsias patalpas paslaugas.

Plačiau
 
   2020-11-19  Keleivių dėmesiui!

   Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informuoja, kad karantino metu pagal teisės aktus asmenims su negalia iki karantino pabaigos plius dar 90 dienų (t. y. – iki vasario 27 d., jei karantinas bus pratęstas, atitinkamai tiek nusikels ir ši data) gali būti pratęsta automatiškai, be naujo negalios vertinimo.

Plačiau
 
   2020-11-19  Informacija vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir išvežimą mokėtojams

   Atkreipiame dėmesį, kad vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą mokėjimo pranešimai buvo siunčiami metų pradžioje. Mokėtojai, negavę ar pametę pranešimus, gali kreiptis į vietinę rinkliavą administruojančius specialistus  telefonais: (8 428) 55 915, (8 428) 79 570 dėl pakartotinio pranešimo išsiuntimo.

Plačiau
 
   2020-11-16  Lietuvos advokatų ir Caritas dovana – nemokamos teisinės konsultacijos sunkumus patiriantiems

  Šiemet Lietuvos advokatūros ir Lietuvos Caritas socialinė iniciatyva padėti sunkumus patiriantiems žmonėms bei artėjančių švenčių proga padovanoti jiems nemokamą teisinę pagalbą (pro bono) mini gražią sukaktį. Jau penktus metus advokatai ir advokatų padėjėjai jungiasi prie šios iniciatyvos ir teiks nemokamas teisines konsultacijas visą pirmąją gruodžio mėnesio savaitę.

Plačiau
 
   2020-11-16  Raseinių šeimos gydytojų centro mobili komanda lankys rizikos grupei priklausančius COVID-19 pacientus

   Šiandien administracijos direktorius Edmundas Jonyla, atsižvelgdamas į Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimą (Nr. V-2586), pasirašė įsakymą, kuriuo įpareigojo UAB Raseinių šeimos gydytojų centrą sudaryti mobilią komandą, teiksiančią pirmines ambulatorines asmens sveikatos priežiūros paslaugas COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) sergantiems ir rizikos grupei priskiriamiems pacientams. Tokiems asmenims bus teikiamos asmens sveikatos priežiūros paslaugos namuose.

Plačiau
 
   2020-08-12   Išmoka smulkiesiems ūkininkams, kurių ūkių (valdos) dydis iki 4 EDV

   Š. m. rugpjūčio 1 d. įsigaliojo Lietuvos Respublikos užimtumo įstatymo Nr. XII-2470 papildymo 52  straipsniu įstatymas, kuriame įtvirtintos galimybės smulkiems ūkininkams, kurių žemės ūkio valdos ar ūkio ekonominis dydis mažesnis negu 4 EDV, gauti vienkartinę ar periodinę išmoką  Lietuvos Respublikos Vyriausybei paskelbus ekstremalią situaciją ir karantiną (už š. m. kovo 16 d.–birželio 16 d. laikotarpį). Rugpjūčio 6 d. pasirašytas socialinės apsaugos ir darbo ministro bei žemės ūkio ministro įsakymas Nr. A1-702/3D-588, kuriuo patvirtinti detalūs Vienkartinės ir periodinės išmokos individualią žemės ūkio veiklą vykdantiems asmenims nuostatai. Ūkininkai, atitinkantys Lietuvos Respublikos užimtumo įstatymo 52  straipsnyje 1 ir 2 dalyse įtvirtintas sąlygas,  jau gali kreiptis vienkartinės arba periodinės išmokos už karantino laikotarpį.   

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2020-11-27  Išmokos smulkiesiems ūkininkams (vykdantiems individualią žemės ūkio veiklą)

    Smulkieji ūkininkai, kurių ūkių (valdos) dydis iki 4 EDV, iki šių metų gruodžio 11 dienos gali pateikti prašymus skirti vienkartinę ar periodinę išmoką individualią žemės ūkio veiklą vykdantiems asmenims. Kas dar nepateikėte prašymų, galite kreiptis į seniūnijose dirbančius Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus specialistus. Seniūnijos dirba nuotoliniu būdu, todėl į specialistus prašome kreiptis tarnybiniais telefonais ar elektroniniu paštu, kurie pateikiami internetinėje svetainėje www.raseiniai.lt

Plačiau
 
   2020-11-26  Skelbimas apie rengiamą projektą
 
   2020-11-25  Nemokamas seminaras apie viešuosius pirkimus

   VšĮ „Atrask Raseinius“ gruodžio 3 d. 10 val., ZOOM platformoje kviečia dalyvauti nemokamame seminare „Kaip pradėti dalyvauti viešuosiuose pirkimuose ir juose laimėti?“. Seminaras aktualus verslo atstovams, norintiems pradėti dalyvauti viešuosiuose pirkimuose.

Plačiau
 
   2020-11-25  Dėmesio, kreipiamės į ypatingus RASEINIŠKIUS svarbiai misijai!

   Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanoriai Raseiniuose nori pasiekti daugiau vienišų senolių ir jiems nunešti „Šviesių minčių Kalėdas”.

Plačiau
 
   2020-11-24  Raseinių rajono savivaldybėje organizuojama gaminių atliekų surinkimo akcija

   2020 m. gruodžio 8 d. Raseinių rajono savivaldybėje, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama  gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos:

Plačiau
 
   2020-11-17  Parengtas Ariogalos miesto centrinės dalies detaliojo plano koregavimo projektas
 
   2020-11-16  INFORMUOJAME APIE PRADEDAMĄ RENGTI PROJEKTO „RAIL BALTICA“ GELEŽINKELIO LINIJOS KAUNAS–VILNIUS SUSISIEKIMO KOMUNIKACIJŲ INŽINERINĖS INFRASTRUKTŪROS VYSTYMO PLANĄ
 
   2020-11-16  Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos informuoja

   Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos informuoja, kad 2020 m. gruodžio 7 d. 13 val., numatomas Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos penktosios nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos posėdis, kuriame bus tikslinamos Antrojo pasaulinio karo Sovietų Sąjungos karių palaidojimo vietos (11113), Raseiniai, Vilniaus g., Antrojo pasaulinio karo Sovietų Sąjungos karių palaidojimo vietos (11116), Girkalnio k., vertingosios savybės ir teritorijos ribos bei suteikiama apsauga Betygalos žydų žudynių vietai (38815), Videniškių sen., Antupyčių k., Raseinių r. sav.

Plačiau
 
   2020-11-13  Parama investicijoms į žemės ūkio valdas

   Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) informuoja, jog prasidėjo paraiškų, skirtų žemės ūkio valdų modernizavimo paramai gauti, rinkimas. Paraiškos renkamos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Investicijos į materialųjį turtą“ veiklos sritį „Parama investicijoms į žemės ūkio valdas“. Šiemet – tai antrasis šių paraiškų teikimo etapas, truksiantis iki gruodžio 30 d. Norintys kreiptis dėl paramos turės vadovautis naujai patvirtintomis įgyvendinimo taisyklėmis.

Plačiau
 
   2020-11-11  Maisto produktų ir higienos prekių dalinimo grafikas

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų ir higienos prekių dalinimo grafikas 2020 m. lapkričio - gruodžio mėn.

Plačiau
 
   2020-10-14  Priimami prašymai teikti akredituotas vaikų dienos socialinės priežiūros paslaugas

   Nuo 2020 m. spalio 1  d. iki 2020 m. gruodžio 1 d. priimami įstaigų, pageidaujančių teikti akredituotas vaikų dienos socialinės priežiūros paslaugas, prašymai.

Plačiau
 
   2020-10-02  LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS NARIŲ VYKDOMO GYVENTOJŲ PRIĖMIMO VYRIAUSYBĖS PRIIMAMAJAME (GEDIMINO PR. 11, VILNIUS)
 
   2020-09-16  Apie siūlymą pripažinti statinius, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), bešeimininkiais

   Raseinių rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar Raseinių rajono savivaldybės nuosavybėn, iš jų:

Plačiau
 
   2020-08-10  Apie siūlymą pripažinti statinius, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), bešeimininkiais

   Raseinių rajono savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar Raseinių rajono savivaldybės nuosavybėn, tarp jų:

Plačiau
 
   2020-08-06  Kviečiame teikti paraiškas dėl laikinosios valstybės pagalbos kiaulių laikytojams

   Žemės ūkio ministro 2020 m. liepos 27 d. Nr. 3D-557 patvirtintos laikinosios valstybės pagalbos kiaulių laikytojams mokėjimo taisyklės, siekiant palengvinti sunkumus (iš dalies kompensuoti prarastas pajamas), su kuriais susidūrė pirmine žemės ūkio produkcijos gamyba užsiimantys kiaulių laikytojai dėl COVID-19 viruso protrūkio 2020 m. balandžio–lapkričio mėn.

Plačiau
 
   2020-07-13  Socialines paslaugas teikiančios NVO kviečiamos teikti subsidijų paraiškas, skirtas finansuoti dėl COVID-19 atsiradusias išlaidas

   Socialinių paslaugų priežiūros departamentas prie SADM, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministro 2020 m. birželio 3 d. įsakymu Nr. A1-494 „Dėl pagalbos nevyriausybinėms organizacijoms, nukentėjusioms nuo COVID–19 sukeltų pasekmių, subsidijų teikimo priemonės aprašo patvirtinimo“ skelbia kvietimą teikti subsidijų paraiškas.

Plačiau
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 

 

 
 

 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.