Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. rugsėjo 15 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Policijos vadovas pakvietė seniūnus aktyviai bendradarbiauti

   Seniūnijų darbuotojų ir policijos pareigūnų glaudus bendradarbiavimas padeda užtikrinti saugią aplinką, gerbti asmenų teises ir laisves, stiprinti veiksmingą teisės pažeidimų prevenciją, atskleisti ir ištirti padarytas nusikalstamas veikas, prižiūrėti saugų eismą, visais atvejais teikti skubią pagalbą gyventojams.

Šiandien tradicinėje rajono seniūnų sueigoje dalyvavusio Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato viršininko Artūro Košiko teigimu, gyvenimas diktuoja stiprinti policijos pareigūnų ir seniūnų bendradarbiavimą, kuris pastaruoju metu yra prigesęs. Policijos vadovas įsitikinęs, kad sistemingi seniūnų ir policijos pareigūnų susitikimai, pasikeitimas informacija apie galimas nusikalstamas veikas padėtų geriau užtikrinti viešąją tvarką ir visuomenės saugumą.

„Niekas kitas, išskyrus mus pačius, teisėsaugos ir teisėtvarkos problemų rajone neišspręs, todėl kviečiame savivaldos atstovus aktyviai bendrauti ir bendradarbiauti su policijos pareigūnais. Pastarųjų dvejų metų veiklos analizės duomenys rodo, kad dar yra neišnaudotų rezervų stiprinant viešąją tvarką. Pirmiausia bendravimo bei bendradarbiavimo su seniūnijomis srityje“, – pabrėžė Raseinių rajono policijos komisariato viršininkas.

Pasak A.Košiko, pertvarka policijos komisariate atveria didesnes ir kokybiškesnes tokio bendradarbiavimo galimybes. Buvusios trys teritorinės grupės pertvarkytos į dvi – tai leidžia grupių vyresniesiems turėti daugiau pajėgų. Šie pareigūnai sistemingai bendraus su seniūnais, seniūnaičiais, kuriems pateiks aktualią informaciją apie kriminalinę situaciją jų teritorijose, kokiais veiksmais bandoma sustabdyti naujus nusikaltimus ir pan. Pareigūnai tikisi, kad seniūnai, seniūnaičiai ir gyventojai taip pat aktyviai bendraus su policijos pareigūnais ir jiems padės sunkiame darbe. Į šiuos susitikimus bus kviečiami ir seniūnijų gyventojai, kurių pareiga visuomet būti aktyviais piliečiais.

Policijos komisariato viršininkas A.Košikas užtikrino, kad seniūnai nebus palikti vieni seniūnijų renginiuose – jiems pareigūnai intensyviai padės užtikrinti viešąją tvarką. Pagrindinis dėmesys skiriamas Raseinių miestui, kuriame vyksta daugiausiai renginių, bet kovoje su viešosios tvarkos pažeidėjais neliks nuskriaustos ir kitos seniūnijos. Žmonės, kurie nukentėjo nuo piktavalių arba į kurių teises ir laisvę kėsinamasi, pirmiausia turi kreiptis į policijos pareigūnus. Skubi žinia apie planuojamą arba įvykdytą nusikaltimą padeda išaiškinti skriaudikus ir užkerta kelią naujoms grėsmėms. Policijos darbo efektyvumas labai priklauso ir nuo žmonių pilietiškumo. Pastaruoju metu jis didesnis nei ankstesniais metais – tai džiugina teisėtvarkos ir teisėsaugos saugotojus ir teikia vilties, kad tokių piliečių bus dar daugiau.

Seniūnai pateikė ne vieną klausimą rajono policijos komisariato viršininkui A.Košikui ir pritarė jo iniciatyvai glaudžiai bendradarbiauti.

Po to buvo svarstomi šiuo metu aktualiausi seniūnijoms einamieji klausimai. Į juos atsakė Savivaldybės administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas, direktoriaus pavaduotojas Gytis Šulinskas, UAB „Raseinių komunalinės paslaugos“ direktorius Sigitas Kleišmantas.

Sueigos pabaigoje jos dalyviams buvo pristatyta naujoji Ariogalos seniūnijos seniūnė Ligita Žebelienė, kurią kolegų vardu pasveikino ir tulpių puokštę įteikė Raseinių miesto seniūnas Artūras Milašauskas.

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.