Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. spalio 22 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Mirkliuose vyko tradicinis renginys „Saugokime save ir kitus“

   Birželio 10 d. Raseinių rajono Mirklių kaimo bendruomenėje vyko tradicinis renginys Lietuvos šimtmečiui ,,Saugokime save ir kitus“. Atvyko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato vyriausiasis tyrėjas Darius Jonaitis ir bendruomenių pareigūnė Giedrė Deveikienė, jie kartu atsivežė ir vaikščiojantį „atšvaitą“. Visus smagiomis melodijomis pasitiko Mirklių kaimo kapela, vadovaujama Konstantino Kružiko. Renginyje dalyvavo ir Raseinių globos namų vaikučiai. Dauguma dalyvių atvyko su dviračiais.

   Tradiciškai Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė pasveikino vaikus su Tarptautine vaikų gynimo diena, vasaros pradžia - tai atostogų, pramogų, linksmybių metas ir norėtųsi, kad visų Lietuvos vaikų vaikystė tokia ir būtų: kupina kuo spalvingesnių įspūdžių, džiaugsmo, nuoširdaus vaikiško juoko. Pareigūnai taip pat visus susirinkusius pasveikino su šia gražia švente ir paaiškino, kaip saugiai elgtis gatvėje, pėsčiųjų perėjoje. Pravedė instruktažą, kaip saugiai vasaros metu reikia laikytis eismo taisyklių važiuojant dviračiu, kaip saugiai važiuoti dviračiais kolonoje. Visi dalyviai, lydimi policijos automobilio, važiavo iki Vilniaus gatvės ir atgal. Visiems dalyviams buvo išdalinti atšvaitai ir liemenės, nes Mirklių kaimo bendruomenė nuo įsikūrimo dalyvauja konkurse ,,Eismo saugumas bendruomenėse“.

   Policijos pareigūnai Darius Jonaitis ir Giedrė Deveikienė organizavo viktoriną, po to visi linksmai nusitekę vyko prie sportinių rungčių. Vyko krepšinis, smiginis, dviračių kliūčių ruožas ,,Dviračių labirintas“. Nugalėtojai buvo apdovanoti taurėmis, padėkomis ir suvenyrais.

   Dėkojame Raseinių rajono savivaldybei už projekto ,,Materialinės bazės stiprinimas“ finansavimą, nes bendruomenė galėjo įsigyti stalo marmitus ir termosus, taip pat dėkojame Lietuvos automobilių kelių direkcijai, policijos pareigūnams, bendruomenės nariams ir muzikantams, vaikų globos namų gyventojams.

 

 

 

Gražina Andraitienė, Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.