Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. kovo 17 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8325519
Šiandien: 1197
Dabar: 14
Prenumerata

 
 

   Priminimas naudojantiems savivaldybės turtą panaudos pagrindais »»»

   Š. m. kovo 22 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. įvyks Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 50-asis posėdis. /Darbotvarkė/

   Š. m. kovo 19 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Ūkio ir informacinės visuomenės plėtros komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
   Š. m. kovo 19 d. 15.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Biudžeto ir socialinio ekonominio vystymo komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
   Š. m. kovo 20 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
   Š. m. kovo 20 d. 15.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
   Š. m. kovo 21 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kontrolės komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
   Š. m. kovo 21 d. 14.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto posėdis. /Darbotvarkė/

Naujienos
 
   2018-03-16  Ariogalos krepšinio turnyras Raseinių rajono mero taurei laimėti 2018

   Jau paaiškėjo ketvirtfinalio poros.
   Raseinių savivaldybės komanda nugalėjusi Liučiūnų komandą iš Kauno rajono rezultatu 69:49, pateko į turnyro ketvirtfinalį, kur susitiko su kito pogrupio nugalėtoja Sargelių komanda.

Plačiau
 
   2018-03-15  „Gyvybės apdovanojimų“ organizatoriai kviečia siūlyti kandidatus

   Jau penktąjį kartą vykstančių „Gyvybės apdovanojimų“, skirtų paminėti Pasaulinę gyvybės dieną, organizatoriai skelbia atrankos pradžią. Visi Lietuvos gyventojai kviečiami siūlyti iniciatyvas, organizacijas, šeimas, šeimynas ir žmones, kurie, jų nuomone, pastaraisiais metais labiausiai prisidėjo prie gyvybės kultūros puoselėjimo. Anketų, kurias užpildyti galima paspaudus čia, laukiame iki balandžio 22 d.

Plačiau
 
   2018-03-15  11 faktų apie vietinį turizmą

   Vietinio turizmo bumas neslūgsta. Atradę pasaulį lietuviai vis aktyviau atranda ir Lietuvą. Pasitinkant Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Turizmo departamentas tradiciškai pateikia 11 įdomių faktų apie vietinį turizmą.

Plačiau
 
   2018-03-15  Pereinamoji ąžuolinė Krivūlė atkeliavo į Raseinius

   Lietuvai švenčiant valstybės atkūrimo šimtmetį „Lietos“ labdaros fondas ėmėsi iniciatyvos įamžinti šį įvykį pastatant „Europos parke“ monumentalų paminklą „Pasaulio lietuvių vienybės karūna“ (projekto autorius – skulptorius Gedminas Radzevičius), simbolizuojantį visame pasaulyje esančių lietuvių vienybės idėją, susitelkimą, siekiant puoselėti, stiprinti ir išsaugoti nepriklausomą Lietuvos valstybę ateities kartoms. Paminklas yra tautos vienybės simbolis, todėl lėšos jo pastatymui renkamos tam skirtų renginių metu ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Lėšas gali paaukoti ir kiti rėmėjai, norintys prisidėti prie šio projekto įgyvendinimo.

Plačiau
 
   2018-03-15  Mokomės kitaip

   Tik po Lietuvos JuniorAchievement (LJA) sparnu kasmet kuriasi, kuria ir auga beveik du šimtai moksleiviškų startuolių. Tradiciškai gruodį į LJA kviečia mokinių mokomąsias bendroves į kalėdinę startuolių mugę Lietuvos Respublikos Vyriausybėje. Čia daugiau nei 40 mokinių komandų pristatė savo produkciją ir veiklą, sukurtą dar mokyklos suole. Šioje mugėje Ariogalos gimnazijos MMB komanda „Šimtukas“ pelnė Meikeriškiausios komandos titulą, kurį suteikė „Meškėnų laboratorijos“ komanda ir pažadėjo atvykti į gimnaziją su savo laboratorija. „Meškėnų laboratorija” – tai pažintinė, skaitmenizuotos gamybos (mobileFab-Lab) laboratorija, keliaujanti per ugdymo įstaigas.

Plačiau
 
   2018-03-15  Savivaldybės vadovai sveikina ilgaamžius jubiliatus

   Nuo kovo pradžios Savivaldybės vadovai, lydimi rajono seniūnijų seniūnų, aplankė ir pasveikino septynis ilgaamžius senolius, švenčiančius jubiliejines sukaktis.

Plačiau
 
   2018-03-14  Įgyvendinamas projektas „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“

   Įgyvendindamas 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.2.2-ESFA-V-729 priemonę „Neformaliojo vaikų švietimo įvairovės ir prieinamumo didinimas“, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras vykdo projektą „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-01-0001.

Plačiau
 
   2018-03-14  Raseiniuose įvyko pirmasis „Europe goes local“ renginys

   Raseinių rajono savivaldybės administracija atrinkta dalyvauti Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros vykdomame projekte „Europe goes local“. Projektinės veiklos vyks visus metus ir bus sudarytos iš penkių etapų. Projekto tikslai: skatinti pokyčius darbo su jaunimu srityje vietos lygmeniu; sustiprinti jaunimo politikos formavimą ir įgyvendinimą savivaldybėse; gerinti aktyvių veikėjų vietos lygmeniu kompetencijas; motyvuoti ir įgalinti projekto dalyvius tarptautiniam bendradarbiavimui; padėti konkrečioms Lietuvos vietovėms įsitraukti į Europos Sąjungos programos „Erasmus+“ jaunimo sritį teikiant paraiškas ir gaunant finansavimą projektų įgyvendinimui.

Plačiau
 
   2018-03-14  Susitiko su meno kolektyvų vadovais

   Savivaldybės vadovai meras Algirdas Gricius ir vicemerė Gitana Rašimienė susitiko su rajono meno kolektyvų vadovais aptarti lėšų, reikalingų kolektyvų kostiumams įsigyti, poreikį. Šokių, dainų kolektyvai dvejus metus ruošėsi šiemet vyksiančiai Lietuvos šimtmečio dainų šventei „Vardan tos“, o Lietuvos nacionalinis kultūros centras dar pernai buvo pažadėjęs padengti 50 proc. išlaidų meno kolektyvų tautinių ir baltų genčių kostiumams įsigyti.

Plačiau
 
   2018-03-14  Darbo grupė aptarė reagavimo į savižudybių riziką algoritmus

   Šiandien vyko Raseinių rajono savižudybių prevencijos įgyvendinimo darbo grupės pasitarimas, kurio metu medicinos psichologė Valija Šap pateikė reagavimo į savižudybių riziką Raseinių rajone algoritmų variantus. Darbo grupės nariai aptarė algoritmus, teikė siūlymus, kūrė darbų planą, kuriame numatyta, kokių veiksmų, esant savižudybės rizikai, turėtų imtis kiekvienas prevencijos darbo grupės narys.

Plačiau
 
   2018-03-13  Viešėjo Jaunimo reikalų departamento atstovė

   Šiandien pas Savivaldybės merą Algirdą Gricių ir mero pavaduotoją Gitaną Rašimienę apsilankė Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vyresnioji patarėja Valda Karnickaitė ir Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros direktorė Guoda Lomanaitė.

Plačiau
 
   2018-03-13  Sportininkams paskirtos premijos

   Šiandien posėdžiavo Savivaldybės mero pavaduotojos Gitanos Rašimienės vadovaujama Raseinių rajono gyventojų, pasiekusių aukštų rezultatų sporto ir meno srityse, skatinimo komisija.

Plačiau
 
   2018-03-13  Rajoninis konkursas „Žynys“

   Kovo 8 dieną Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje vyko rajoninis pradinių klasių mokinių konkursas ,,Žynys“. Į jį susirinko daugiausiai žinių turintys 3-4 klasių mokiniai iš 6 rajono mokyklų: Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos ir Šaltinio progimnazijos, Raseinių rajono Gylių mokyklos - daugiafunkcio centro, Šiluvos, Nemakščių Martyno Mažvydo ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijų. Po trumpo mokinių prisistatymo laukė 7 turų užduotys, kur teko prisiminti žinias ne tik iš Lietuvos istorijos, pasaulio pažinimo, lietuvių kalbos, matematikos, dailės, muzikos, bet ir būti visapusiškai besidominčiam, skaitančiam, žingeidžiam ir įžvalgiam. Netruko prabėgti valanda įtempto darbo, visos užduotys buvo įveiktos, ir buvo galima atsikvėpti.

Plačiau
 
   2018-03-13  Susitiko už vaiko teisių apsaugą atsakingos tarnybos

   Savivaldybės meras Algirdas Gricius, reaguodamas į viešoje erdvėje pasklidusią informaciją apie Raseinių socialinių paslaugų centro darbuotojų, dirbančių su socialinės rizikos šeimomis, darbą, inicijavo susirinkimą. Atsižvelgiant į Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatas, pasitarimas buvo uždaras, nedalyvaujant rajoninės žiniasklaidos atstovams, nes pasitarimo metu buvo kalbama apie vienos jautriausių socialinių grupių – rizikos šeimų ir jose augančių vaikų – problemas.

Plačiau
 
   2018-03-13  „Lietuvos garbės“ apdovanojimas – mūsų kraštietėms

   Kovo 11-ąją į tradicinį, jau 13 kartą organizuojamą iškilmingų „Lietuvos garbės“ apdovanojimų renginį vyko ir mūsų rajono gyventoja - Betygalos sen. Steponkaimio seniūnaitė Genovaitė Mosteikienė, kuri kartu su Dovile Ovariene, mūsų kraštiete, dabar gyvenančia Kėdainių r., pelnė nominacijos „Metų kaimynės“ apdovanojimą.

Plačiau
 
   2018-03-12  Priminimas naudojantiems savivaldybės turtą panaudos pagrindais

   Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių turto valdymo, naudojimo ir disponavimo juo įstatymo 14 straipsnio 9 dalį ir siekiant, kad valstybės ir savivaldybės turtas būtų naudojamas racionaliai ir efektyviai bei patikrinti, ar visi panaudos gavėjai vykdo sutartinius įsipareigojimus,  savivaldybės turto panaudos gavėjas panaudos sutarties galiojimo laikotarpiu ne vėliau kaip iki kiekvienų metų gegužės 1 d. teikia Raseinių rajono savivaldybės administracijai ataskaitą, kurioje nurodoma, kaip yra vykdomi panaudos sutartyje numatyti įsipareigojimai. Pasirašyta ataskaita teikiama paštu adresu: V. Kudirkos g. 5, Raseiniai ar elektroniniu paštu: savivaldybe@raseiniai.lt  Raseinių rajono savivaldybės administracijai.

Plačiau
 
   2018-03-12  Vicemerė aplankė „Meškėnų laboratoriją“

   Praėjusią savaitę Ariogalos gimnazijoje šurmuliavo „Meškėnų laboratorija“ - pažintinė skaitmenizuotos gamybos (mobile Fab-Lab) laboratorija, kurios užsiėmimus Ariogalos gimnazijos mokinių mokomosios bendrovės komanda „Šimtukas“ kaip prizą pelnė pernai per kalėdinę startuolių mugę Lietuvos Respublikos Vyriausybėje.

Plačiau
 
   2018-03-12  Kovo 11-ąją Raseinių krašto jaunimui įteikti garbingi apdovanojimai

   Kovo 11-osios - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos renginiai prasidėjo Raseinių miesto Žemaičio aikštėje, kur 8.30 val. Raseinių rajono mokyklų prezidentai iškėlė valstybinę vėliavą. Ceremonijoje dalyvavęs meras Algirdas Gricius pakvietė mokyklų prezidentus ir atstovus į Savivaldybės mažąją salę šventinių pusryčių, kur Savivaldybės vadovas kiekvienam įteikė po dovaną - Raseinių krašto istorijos muziejaus išleistą elektroninę knygą „Laiko ir istorijos ženklai Raseinių krašte 1918-2018 m.“ Neformalioje aplinkoje, prie arbatos puodelio ir sumuštinių, meras drauge su jaunais žmonėmis diskutavo, dalijosi idėjomis, kaip mūsų kraštą būtų galima paversti patrauklesniu, kad jame noriai savo gyvenimus kurtų jaunimas.

Plačiau
 
   2018-03-12  „Olimpinės mylios“ bėgimas Ariogaloje

   Penktadienį Ariogalos gimnazijos jaunieji šauliai įsiliejo į tradicinį „Olimpinės mylios“ bėgimą, skirtą Kovo 11-ajai - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai ir, žinoma, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Uniformuoti, su vėliavomis rankose gimnazistai bėgimą pradėjo nuo Daugėliškių partizanų bunkerio, stabtelėjo prie gimnazijos, kur juos sutiko mokiniai ir pedagogai, o startavo Ariogalos miesto kapinėse, kur Partizanų kalnelyje užžiebė atminimo žvakes.

Plačiau
 
   2018-03-12  Erasmus+ tarptautinio projekto dalyvių įspūdžiai Graikijoje

   Tuomet kai Lietuvą buvo sukaustęs žiemos šaltis, Raseinių r. Ariogalos gimnazijos projektinės grupės komanda iškeliavo šilumos ir pavasario saulės ieškoti. Erasmus+ tarptautinio projekto „Bullying Free Minds“ dėka anglų k. vyr. mokytoja ir projekto koorodinatorė Ariogalos gimnazijoje Aušra Gedgaudienė, socialinė pedagogė Rima Draukšienė, IV a gimnazijos klasės mokinė Skaistė Jurkšaitytė ir III b gimnazijos mokinė Viktorija Butvinskaitė vasario 26 - kovo 2 dienomis turėjo galimybę aplankyti Graikiją ir dešimtą pagal dydį šalyje Volos miestą. Jau ketvirtą kartą čia susitiko projekto bendražygiai iš Rumunijos, Turkijos, Italijos, Lietuvos, Portugalijos ir, žinoma, Graikijos. Šįkart buvo aptariama ir analizuojama ankstyvo išėjimo iš švietimo sistemos problematika ir jos priežastys. Šalys dalyvės taip pat pristatė projektinę veiklą, vykdomą mokyklose, pasidalino gerąja patirtimi.

Plačiau
 
   2018-03-12  Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų kūrybinių darbų paroda „Rašau žodį „LIETUVA“

   Raseinių lopšelis-darželis ,,Saulutė“ ir Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba 2018 m. sausio-vasario mėn. organizavo respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų kūrybinių darbų parodą ,,Rašau žodį ,,LIETUVA“, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-čiui paminėti. Tikslas – puoselėti patriotiškumą, vaikų tautiškumą, vertybines nuostatas bei menines idėjas. Šioje parodoje dalyvavo 247 ugdymo įstaigos iš 46 miestų: Alytaus, Biržų, Druskininkų, Ignalinos, Kretingos, Mažeikių, Rokiškio, Šalčininkų, Luton (Anglija) ir kt. Vaikus ruošė 469 pedagogai. Dalyviai ieškojo netradicinių raiškos priemonių bei atlikimo technikų rašant žodį ,,LIETUVA“, įgyvendino vaikų kūrybines idėjas, suteikė vaikams žinių apie Lietuvos istoriją, lavino vaikų skaitymo ir rašymo pradmenis. Kūrybiniuose darbuose kiekvienas žodis ,,LIETUVA“ įvairaus dydžio, formos, iš įvairios gamtinės medžiagos, antrinių žaliavų, drabužių, daiktų ir kt. Darbai atlikti laisvai pasirinktoje aplinkoje, įvairia technika.

Plačiau
 
   2018-03-08  Kviečiame prisijungti prie Europos paveldo dienų organizavimo

   2018 m. rugsėjo 21-23 d. visoje Lietuvoje vyks jau tradicija tapusios Europos paveldo dienos. Šių metų tema – Atraskime Šimtmečio paveldą. Nuo 1918 metų sukurtos Lietuvos nekilnojamojo kultūros paveldo objektų pažinimo ir pristatymo visuomenei renginių, sudarančių kuo įvairesnes ir platesnes objektų pažinimo ir lankymo galimybes.

Plačiau
 
   2018-03-05  Institucinės globos pertvarkos projektas

   Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba kartu su Neįgaliųjų reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos įgyvendina projektą Nr. 08.4.1-ESFA-V-405-01-0001 „Tvaraus perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos sąlygų sukūrimas Lietuvoje“, kurio tikslas – sukurti sąlygas, reikalingas veiksmingos perėjimo nuo institucinės globos prie šeimoje ir bendruomenėje teikiamų paslaugų sistemos kūrimui ir įgyvendinimui Lietuvoje.

Plačiau
 
   2017-12-11  „Kartu vienoje šviesoje...“

   Sniegu pasipuošusį Advento laukimo rytmetį Neįgaliųjų dienos užimtumo centre susitiko diabetu sergančių žmonių bendrija ir Šiluvos gimnazijos bei Raseinių meno mokyklos Šiluvos skyriaus mokiniai. Skambėjo vokalinė muzika, ją atliko solistai Beatričė Mažeikaitė ir Lukas Baltrušaitis, mokinių choras ,,Šiloja“. Mintimis, pamąstymais apie vieną gražiausių laiką gamtoje ir žmogaus gyvenime dalijosi muzikos mokytoja Jolita Oržekauskaitė. Fortepijoninės muzikos atlikėjais tapo Rimantė Mitkevičiūtė, Lukas Baltrušaitis, Gabija Masiulytė, Kamilė Petrauskaitė, Juventa Navickaitė, Erika Laurinaitytė, Agnė Petrauskaitė.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2018-03-16  Skelbiami vieši nekilnojamojo turto objektų pardavimo aukcionai
 
   2018-03-16  Patvirtintas žemės sklypo Raseinių r. sav., Ariogalos m., Plento g. 5 formavimo ir pertvarkymo projektas

   Informuojame, kad Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. kovo 15 d. įsakymu Nr.A1-220, patvirtintas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektas, adresu Raseinių r. sav., Ariogalos m., Plento g. 5. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto tikslas – suformuojamas žemės sklypas esamiems statiniams eksploatuoti pagal Nekilnojamojo turto kadastre įrašytą jų tiesioginę paskirtį. Planavimo iniciatorė – Ona Sinaikienė. Rengėjas – Juozas Survila. Su įsakymu ir projektu galima susipažinti žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (www.zpdris.lt).

Plačiau
 
   2018-03-14  Vyks atviras Raseinių rajono savivaldybės jaunimo reikalų tarybos posėdis

   Kviečiame kovo 22 d. (ketvirtadienį) 15 val. dalyvauti atvirame RJRT posėdyje. Posėdis bus skirtas kultūrai. Diskutuosim apie kultūrinį gyvenimą ir kultūrinius renginius jaunimui.

Plačiau
 
   2018-03-12  Patvirtintas žemės sklypo Raseinių r. sav., Ariogalos m., Tulpių g. 80 ir Tulpių g. 82 formavimo ir pertvarkymo projektas

   Informuojame, kad Raseinių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2018 m. kovo 8 d. įsakymu Nr.A1-207, patvirtintas žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektas, adresu Raseinių r. sav., Ariogalos m., Tulpių g. 80 ir Tulpių g. 82. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projekto tikslas – pertvarkyti žemės sklypus. Planavimo iniciatoriai – Albina Grockienė, Vilmantas Grockis. Rengėjas – Linas Plavinskas. Su įsakymu ir projektu galima susipažinti žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo informacinėje sistemoje (www.zpdris.lt).

Plačiau
 
   2018-03-12  Pranešimas apie perkamas gyvenamąsias patalpas
 
   2018-03-09  Energetikos projektas bus pristatytas Kaune

   VšĮ Kauno regioninė energetikos agentūra kartu su dar 14 partnerių iš Europos šalių įgyvendina INTERREG Baltic Sea Region projektą Co2mmunity – „Atsinaujinančios energetikos projektų bendras valdymas ir finansavimas bendruomenėse“.

Plačiau
 
   2018-03-08  Skelbiamas 2018 metų Raseinių rajono savivaldybės kultūros paveldo išsaugojimo ir vystymo programos priemonės „Raseinių rajono bažnyčių dalinis finansavimas kultūros paveldo objektų išsaugojimui“ finansavimo paraiškų priėmimas

   Priemonės įgyvendinimo tikslas – pagal Lietuvos Respublikos religinių bendruomenių ir bendrijų įstatymą registruotoms tradicinėms religinėms bendruomenėms, veikiančioms Raseinių rajone, prisidėti prie krašto kultūrinio paveldo dalies, priklausančio religinėms bendruomenėms, išsaugojimo skiriant Savivaldybės biudžeto lėšų finansavimą religinių pastatų remontui, vidaus patalpų tvarkymui, avarinės grėsmės pašalinimui, aplinkos tvarkymo darbų atlikimui, apsaugos sistemų įrengimui.

Plačiau
 
   2018-03-01  Skelbiami vieši nekilnojamojo turto objektų pardavimo aukcionai
 
   2018-02-28  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2018 metais Raseinių rajone grafikas
 
   2018-02-26  Gyventojų fizinį aktyvumą skatinanti akcija

   Savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia dalyvauti akcijoje „Eik, judėk – tik netingėk!“, kurios tikslas – skatinti Raseinių rajono gyventojų fizinį aktyvumą – kasdien nueiti po 10 000 žingsnių. Akcija vyks nuo šių metų kovo 1 d. iki birželio 1 d.

Plačiau
 
   2018-02-22  Raseinių rajono savivaldybės administracija skelbia Raseinių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų projektų, kurie bus finansuojami iš Savivaldybės biudžeto lėšų, atranką

   Skatindama nevyriausybinių organizacijų kūrybines iniciatyvas Raseinių rajono savivaldybės administracija kviečia teikti paraiškas Raseinių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų projektams finansuoti.

Plačiau
 
   2018-02-20  JRD skelbia konkursą Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos projektų finansavimo 2018 metais konkursą

   Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau – Departamentas), vadovaudamasis Departamento direktoriaus 2018 m. vasario 14 d. įsakymu Nr. 2V-22 (1.4) „Dėl Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos projektų finansavimo 2018 metais konkurso nuostatų ir šio konkurso komisijos sudėties patvirtinimo“, 2018 m. vasario 20 d. paskelbtu Teisės aktų registre, skelbia Atvirųjų jaunimo erdvių veiklos projektų finansavimo 2018 metais konkursą.

Plačiau
 
   2018-02-01  Dalyvauk akcijoje „100 paukščių žinia Lietuvai“

   Akciją skiriame Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui ir Žemės mėnesiui, kurį minime kovo 20 - balandžio 20 dienomis. Paukščiai – tarpininkai tarp dangaus ir žemės, jie mums parneša džiugią žinią apie pavasarį, atgimimą, širdis pripildo džiaugsmo ir dėkingumo.

Plačiau
 
   2017-12-28  Lietuvos Respublikos vyriausybės narių gyventojų priėmimo vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2018 metų sausio–kovo mėnesiais grafikas
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.