Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2021 m. sausio 23 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Koronaviruso infekcija plinta ugdymo įstaigose

   Sugrįžus į kontaktinį ugdymo procesą, mokyklose fiksuojami nauji COVID-19 atvejai. Lapkričio 24 d. duomenimis 6-iose rajono ugdymo įstaigose jau yra registruoti susirgimai COVID-19 liga. Nacionalinio visuomenės sveikatos centro specialistai vykdo visų COVID-19 atvejų epidemiologinį tyrimą (apklausia asmenis, aiškinasi užsikrėtimo aplinkybes).

   Per praėjusią ir šią savaitę pranešta apie patvirtintus COVID-19 atvejus Raseinių Šaltinio progimnazijoje, Ariogalos gimnazijoje, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje, Betygalos Maironio gimnazijoje, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje ir Girkalnio pagrindinėje mokykloje. Vadovaujantis administracijos direktoriaus Edmundo Jonylos įsakymais ir atsižvelgiant į NVSC rekomendacijas, klasėse, kuriose yra registruojami užsikrėtimai koronaviruso infekcija, ugdymo procesas organizuojamas nuotoliniu būdu. Šiose ugdymo įstaigose yra taikomas infekcijų plitimą ribojantis režimas.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 

© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema. Nuotolinė pagalba.