Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. sausio 17 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8182298
Šiandien: 676
Dabar: 60
Prenumerata
Naujienos
Darkart apie atliekų tvarkymą

   Savivaldybėje lankėsi Kauno regiono atliekų tvarkymo centro (KRATC) komanda, kuri susitiko su rajono meru Algirdu Griciumi, mero pavaduotoja Gitana Rašimiene, administracijos direktoriumi R.Aču, Tarybos nariais, seniūnais, Savivaldybės specialistais, atvyko ir visuomenės atstovų. KRATC atstovai susitikimą pradėjo nuo aiškinimo, kaip atrodo jų kainodara, iš ko susideda mokesčiai ir pan., tačiau sulaukę mero, administracijos direktoriaus, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjo Armando Mockaus ir kitų susitikimo dalyvių klausimų, į juos nelabai tegebėjo atsakyti.

   Tuomet Tarybos nariai klausė, o kaip jiems reikės balsuoti dėl įkainių, jei net iš pačių KRATC atstovų jie negauna atsakymų į daugelį klausimų? Salėje buvusi visuomenės atstovė sakėsi iš viso nesupratusi, ką jie aiškino, bet supratusi, kad gerai nebus. Prisiminė net turgaus aikštėje vykusį piketą, kuriame net meras nepelnytai piketuotojų buvęs apkaltintas.

 

   
     

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.