Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 19 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Išmoka skiriama kiekvienam vaikui

   Kaip žinoma, nuo 2018 m. sausio 1 d. įteisinta universali išmoka vaikui (vaiko pinigai). Primename, kad išmoka vaikui (30,02 Eur) skiriama ir mokama kiekvienam vaikui nuo gimimo dienos iki 18 metų ir vyresniam, jeigu jis mokosi pagal bendrojo ugdymo programą (įskaitant ir profesinio mokymo įstaigose besimokančius pagal bendrojo ugdymo programą ir pagal bendrojo ugdymo programą kartu su profesinio mokymo programa). Raseinių rajono savivaldybėje vaiko pinigus gauna 5145 vaikai.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos išmokų vaikams įstatymu, išmoka vaikui skiriama ir mokama nuo teisės gauti išmoką atsiradimo dienos, tačiau ne daugiau kaip už 12 praėjusių mėnesių nuo prašymo ir visų reikiamų dokumentų išmokai skirti pateikimo rajono Savivaldybės administracijai dienos. Siekdami, kad išmoką vaikui nuo 2018 m. sausio 1 d. už visus priklausančius 12 mėnesių gautų visi rajono Savivaldybėje gyvenantys vaikai, prašome tėvus, auginančius vaikus, kreiptis dėl išmokos vaikui gavimo į seniūnijų specialistus pagal gyvenamąją vietą, o Raseinių miesto gyventojus į Socialinės paramos skyrių, adresu: Vytauto Didžiojo g. 17, Raseiniuose arba pateikti prašymus elektroniniu būdu www.spis.lt.

 

Socialinės paramos skyriaus vedėja Loreta Laugalienė

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.