Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. balandžio 6 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Raseinių rajono savivaldybėje užfiksuotas pirmasis COVID-19 susirgimo atvejis

   Raseinių rajono savivaldybė informuoja gyventojus apie pirmąjį užfiksuotą COVID-19 susirgimo atvejį. Šis atvejis yra įvežtinis. Susirgęs asmuo šiuo metu yra gydymo įstaigoje. 

   „Brangūs Raseinių krašto žmonės, Pastarųjų dienų įvykiai, susiję su viruso plitimu neaplenkė ir mūsų rajono. Lietuva pradėjo skaičiuoti COVID-19 viruso aukas, o Raseinių rajonas pradeda fiksuoti susirgusiųjų statistiką. Nuo šiol mūsų rajonas pateks į rajonų ir teritorijų žemėlapį, kuriame užfiksuoti viruso susirgimo atvejai. Šios dienos duomenimis turime patvirtinta vieną - pirmąjį susirgimą virusu COVID-19 atvejį Raseinių rajone. Tai įvežtinis atvejis. Mūsų žiniomis parvykęs asmuo jokio kontakto su aplinkiniais neturėjo. Viskas buvo atlikta skubiai, laiku ir atsakingai. Pasinaudodamas proga dar kartą prašau jūsų atkreipti dėmesį į visas išsakoma rekomendacijas ir reikalavimus. Reikia tiek nedaug - laikytis reikalavimų. Nerizikuokite savo bei artimųjų sveikata ir gyvybe. Laikykitės specialistų nurodymų",- į gyventojus kreipėsi Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis. 

   Raseinių rajono savivaldybė dar kartelį kviečia gyventojus imtis visų saugumo priemonių ir pažada apie visus pokyčius, susijusius su COVID-19, nedelsiant informuoti gyventojus. Likite sveiki, rūpinkitės vieni kitais ir ypač vyresnio amžiaus žmonėmis.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.