Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 19 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Posėdžiauja Tarybos komitetai

   Spalio 25 dieną vyks Raseinių rajono savivaldybės tarybos posėdis, kurio darbotvarkėje numatyta apsvarstyti 35 sprendimų projektus. Šiandien darbą pradėjo Savivaldybės tarybos komitetai. Iš ryto posėdžiavęs Biudžeto ir socialinio ekonominio vystymo komitetas, vadovaujamas Mato Skamarako, apsvarstė 22 sprendimų projektus ir tik vienam iš jų nepritarė – „Dėl keleivių pervežimo vietinio (miesto ir priemiestinio) reguliaraus susisiekimo autobusais maršrutų tarifų patvirtinimo“.

Po pietų posėdžiavo Ūkio ir informacinės visuomenės plėtros komitetas, vadovaujamas Vaido Kuzmarskio. Komiteto nariai apsvarstė ir pritarė visiems 20 darbotvarkės klausimų.

Rytoj, spalio 23 d., vyks Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto ir Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komiteto posėdžiai, o spalio 24 d. - Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto posėdis.

Posėdžių vaizdo įrašai http://e-demokratija.raseiniai.lt/VideoV3/Conference/#

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.