Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. rugsėjo 15 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Naujienos
Savivaldybės atstovai lankėsi jaunųjų šaulių stovykloje

   Šiandien per pietų pertrauką Savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas ir grupė Savivaldybės darbuotojų aplankė Ariogalos Dainų slėnyje įsikūrusią sukarintą jaunųjų šaulių vasaros stovyklą.

  Svečius pasitikęs stovyklos vadovas, Lietuvos šaulių sąjungos vado pavaduotojas ats. mjr. Židrūnas Šadauskis papasakojo apie stovyklautojų kasdienybę. Šiuo metu stovykloje yra 80 Raseinių rajono mokyklų auklėtinių. Pasak stovyklos vadovo, jaunuoliai čia ne tik prasmingai leidžia laiką, bet ir įgyja naujų karybos žinių bei socialinių įgūdžių, išmoksta drausmės. Čia jiems tenka anksti keltis, nuolat dalyvauti pratybose, miegoti palapinėse, atsisakyti nesveikų mitybos produktų, kompiuterių čia irgi nėra…

   Atsikėlę jaunieji šauliai mankštinasi, gieda Lietuvos himną, kelia valstybinę vėliavą. Visą dieną vyksta įvairūs užsiėmimai: jaunuoliai mokosi rikiuotės, komandų vykdymo, taiklaus šaudymo, dalyvauja žygiuose, laiko testą. Jį sėkmingai išlaikiusiems įteikiamas I pakopos kursų baigimo pažymėjimas. Iš viso yra keturios Jaunųjų šaulių ugdymo programos pakopos.

   Per trumpą laiką stovyklą aplankę Savivaldybės atstovai ir patys išbandė rankos ir akies taiklumą su šaunamaisiais ginklais. Jie spėjo įsitikinti, kad norint tapti geru šauliu, pasirengusiu ginti Tėvynę, nelaimės atveju padėti kitiems žmonėms, pirmiausia pačiam šauliui reikia geros saviugdos.

   Meras A.Bautronis jau ne pirmi metai yra labai aktyvus LŠS narys, sėkmingai ugdantis jaunuosius šaulius Ariogaloje ir visame rajone. Jis palinkėjo jauniesiems šauliams ir toliau sėkmingai lavinti karybos žinias ir jiems įteikė saldumynų.

   

 

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.