Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. spalio 22 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Kaimų bendruomenių projektų finansavimo paraiškos liko nesvarstytos

   Rytoj, gegužės 23 d., vyks Savivaldybės tarybos posėdis, o šiandien buvo suplanuoti trijų Tarybos komitetų posėdžiai. Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komitetas (pirmininkas Steponas Nacius) pritarė Raseinių rajono savivaldybės mero 2017 m. veiklos ataskaitai, apsvarstė 7 sprendimų projektus ir visiems jiems pritarė. Daugiausia diskusijų kilo dėl pavedimo Kontrolės ir audito tarnybai, kuriuo bus pavesta minėtajai tarnybai atlikti Raseinių meno mokyklos auditą, vadovaujantis Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento medžiaga.

   Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto posėdis neįvyko, nes nesusirinko kvorumas. Šis komitetas turėjo apsvarstyti 7 sprendimų projektus ir rajono kaimų bendruomenių kaimo plėtros projektų finansavimo paraiškas. Deja, nei komiteto pirmininkas Romaldas Zubiela, nei jo pavaduotojas Saulius Matelis posėdyje nepasirodė, o numatytu laiku atskubėjusiam Linui Bielskiui beliko tik rankomis skėsčioti – dviese su Diana Kaupaitiene posėdžio gi nepravesi...

   15 val. susirinkęs Sveikatos apsaugos ir socialinių reikalų komitetas (pirmininkė Aldona Ona Radčenko) apsvarstė 10 darbotvarkės sprendimų projektų ir vieną papildomą klausimą. Komitetas pritarė Raseinių rajono savivaldybės mero 2017 m. veiklos ataskaitai ir kitiems svarstytiems klausimams. Posėdžio pabaigoje komiteto narys Gediminas Kazys Galubauskas iškėlė medikų kelionės išlaidų kompensavimo klausimą, vyko diskusija.

   Komitetų posėdžių vaizdo įrašai

 

     
Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.