Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. lapkričio 20 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
 
Naujienos
Meras pasveikino naująjį Lietuvos kardinolą

   Savivaldybės meras Andrius Bautronis apsilankė Kauno arkivyskupijos kurijoje ir pasveikino naują Lietuvos kardinolą Sigitą Tamkevičių, kuris 11 metų pogrindyje redagavo „Lietuvos Katalikų Bažnyčios kroniką“, praeityje kalėjo už antisovietinę veiklą ir dešimčiai metų buvo išsiųstas į darbo lagerius Sibire.

  „Esate nepalaužiamos dvasios, ryžto, kovos už žodžio ir tikėjimo laisvę pavyzdžiu. Jūsų dvasinė parama, įgyvendinant Raseinių krašto, kaip Rytų ir Vidurio Europos piligrimystės centro viziją, ištikimybė savam pašaukimui įkvepia daugelį raseiniškių“, – teigė meras, palinkėjęs ketvirtajam lietuvių kilmės kardinolui per visą istoriją ir toliau sėkmingai darbuotis dvasinėje tarnystėje, kuo geriausios sveikatos ir padovanojęs nuotrauką, kurioje pavaizduota Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilika bei Apsireiškimo koplyčia.

   S.Tamkevičius padėkojo Raseinių rajono savivaldybės vadovui už dovaną, sveikinimus ir jam šio susitikimo atminčiai taip pat įteikė savo atsiminimų knygą „Viešpats mano šviesa“ su autografu.

   Kardinolą su Raseinių kraštu sieja daug dalykų, todėl jis mielai davė keletą naudingų patarimų, kaip pritraukti į Šiluvą daugiau užsienio, ypač Lenkijos, piligrimų. Taip pat S.Tamkevičius domėjosi, kaip sekasi darbuotis šios kadencijos Raseinių savivaldybės vadovams. Mero A.Bautronio pasakojimas, kad Savivaldybės taryba pagaliau dirba be didelių nesutarimų, labai stengiasi įgyvendinti gyventojų lūkesčius ir specialistai pradžiugino kardinolą, kuris palinkėjo visiems dar didesnio susitelkimo ir gerų darbų.

   

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.