Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. balandžio 6 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Tarybos posėdis vyks laikantis didžiausių saugumo priemonių

   Visoje Lietuvoje paskelbtas karantinas veikia ir Raseinių rajono savivaldybės tarybos veiklą, todėl kovo 23 d., vyksiančiame posėdyje sprendimai bus priimti tik laikantis griežčiausių atsargumo priemonių. Atsižvelgdami į tai, kad nėra techninių galimybių, leidžiančių posėdį organizuoti nuotoliniu būdu, informuojame tarybos narius ir Raseinių rajono savivaldybės gyventojus apie priemones, kurių bus laikomasi posėdžio metu.

   „Daugelio savivaldybių darbas ir karantino sąlygomis nenustoja viręs, rengiami posėdžiai, nes vykdoma politika privalo turėti teisinį pagrindą. Panaši situacija ir Raseinių rajono savivaldybėje, tačiau svarbu ne tik darbas, bet ir saugumas, todėl privalome laikytis maksimalių saugumo priemonių. Dėl šios priežasties artimiausias tarybos posėdis vyks ypatingomis sąlygomis. Dėkoju visuomenei už supratingumą“,- sako Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.

   Prieš tarybos posėdį ir po jo patalpos bus nuodugniai išdezinfekuotos, o patiems tarybos nariams išdalyti kvėpavimo takus apsaugantys respiratoriai.

   Posėdyje bus svarstomi tik patys opiausi klausimai. Dėl klausimų svarbos balsavimo metu apsispręs patys tarybos nariai. Taip pat vietoje planuotų dviejų posėdžių kovo mėnesį, Savivaldybės meras Andrius Bautronis siūlys organizuoti tik vieną posėdį.

   Numatomi nemaži pokyčiai ir balsavimo procedūroje. Užuot balsavus iš įprastų darbo vietų, tarybos nariai laikysis saugaus atstumo, bus pasiskirstę po visą posėdžių salę, todėl bus laikomasi senosios balsavimo tvarkos, padėsiančios išvengti tiesioginio kontakto.

   Atsižvelgiant į Vyriausybės atstovo Kauno apskrityje pateiktas rekomendacijas, į  Savivaldybės posėdžių salę dėl jų pačių ir tarybos narių saugumo nebus įleidžiami pašaliniai asmenys, tačiau posėdžio metu įprasta tvarka vyks vaizdo transliacija, leisianti išklausyti politikų mintis ir argumentus svarstomais klausimais.

   Tuo pačiu norime pasidžiaugti, kad Raseinių rajono savivaldybėje nėra užfiksuota patvirtintų COVID-19 susirgimo atvejų. Jeigu situacija keistųsi, informuosime gyventojus apie pokyčius mūsų krašte.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.