Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. sausio 17 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8182298
Šiandien: 676
Dabar: 60
Prenumerata
Naujienos
Svečiavosi VTEK narė

   Savivaldybėje svečiavosi Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) narė Dalia Paulauskaitė. VTEK yra Seimo įsteigta ir jam atskaitinga kolegiali priežiūros institucija, kuri turi vykdyti tarnybinės etikos normų pažeidimų valstybinėje tarnyboje prevenciją, tarnybinės etikos normų pažeidimų tyrimą, viešųjų ir privačių interesų konfliktų prevenciją bei kt.

   Pirmiausiai viešnia susitiko su rajono meru Algirdu Griciumi, o paskui su Tarybos etikos komisijos pirmininko pavaduotoja Daina Sutkevičiene. Jos atvykimo tikslas – pasikalbėti su meru, su etikos komisijos atstovais apie dažniausiai iškylančius skundų Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai klausimus. Dažniausiai, pasirodo, susipainiojama derinant viešuosius ir privačius interesus. Viešnia patarė, kaip reikėtų elgtis, kad tokių konfliktų nebūtų – pasiūlė kiekvienu dvejojamu atveju prieš darant pasikonsultuoti su jos institucija.

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.