Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. vasario 23 d.

Prisijungimas


 
 
Naujienos
Savivaldybė pritarė didinti kultūros ir meno darbuotojų atlyginimus

   Rugsėjo pabaigoje Savivaldybės meras Algirdas Gricius gavo kvietimą į kultūros ministrės Lianos Ruokytės–Jonsson ir Lietuvos savivaldybių vadovų susitikimą dėl kultūros ir meno darbuotojų atlyginimų didinimo. Kvietime nebuvo informacijos, kad ketinama pasirašyti memorandumą, todėl į susitikimą buvo deleguotas Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gytis Šulinskas. Jis grįžęs informavo merą, kad Kultūros ministerija siūlo šios srities specialistams per mėnesį padidinti atlyginimus 19 Eur, jeigu ir savivaldybės įsipareigos tokia suma padidinti atlyginimus kultūros ir meno darbuotojams.

 

   Atlikus skaičiavimus buvo nutarta pritarti šiai iniciatyvai. Raseinių rajono savivaldybės meras pasirašė po ketinimų protokolu ir įsipareigojo, kad Savivaldybė skirs per mėnesį kiekvienam kultūros ir meno darbuotojui po 19 Eur, jeigu ir ir Kultūros ministerija skirs tokią pačią sumą. Tai iš 2018 m. Savivaldybės biudžeto pareikalautų apie 29 tūkst. Eur, bet 123 rajono kultūros ir meno darbuotojų atlyginimai per mėnesį padidėtų 38 Eur.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.