Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. rugpjūčio 17 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8666538
Šiandien: 3088
Dabar: 15
Prenumerata

 
 
Skelbimai
Socialinių būstų gyventojų turto deklaracijos – būtinos

   Vadovaujantis Lietuvos Respublikos paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo 4 straipsnio 6 dalimi, asmenys ir šeimos, turinčios teisę į paramą būstui išsinuomoti ir jau įrašytos į Raseinių rajono savivaldybės socialinio būsto ar jo sąlygų pagerinimo sąrašus, bei asmenys ir šeimos, nuomojantys Savivaldybei priklausančius būstus, privalo nedelsiant ir ne vėliau kaip iki 2018 m. balandžio 20 d. atvykti į Raseinių rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyrių (118 kab., V.Kudirkos g. 5) patikslinti šeimos ir asmens duomenis. Reikalingi šie dokumentai:

 

1. Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka patvirtinta gyventojo (šeimos) turto ir pajamų 2017 m. deklaracija. Šią deklaraciją galima gauti Valstybinėje mokesčių inspekcijoje.

2. Seniūnijos pažyma apie šeimos sudėtį

3. VĮ Registrų centro Nekilnojamojo turto registro centrinio duomenų banko išrašas apie asmens (šeimos) nuosavybės teise turimą (pastaruosius 5 metus turėtą) nekilnojamąjį turtą su įvertinta vidutine rinkos kaina.

4. Seniūnijos pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą (šeimos narių).

5. Kitus dokumentus, jei yra pasikeitęs asmens ar šeimos statusas (pasikeitusių šeimos narių asmens dokumentų, santuokų ar ištuokų liudijimų, neįgalumo ar našlaičio statuso dokumentų kopijas).

   Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir turto valdymo skyriaus vyresniosios specialistės Jolitos Pamedytytės teigimu, vadovaujantis įstatymo 16 straipsnio 7 dalies 9 punktu, asmenys ir šeimos, kurios kasmet iki nustatytos datos nepateiks Gyventojų turto deklaravimo įstatyme nustatyta tvarka turto deklaracijos, bus braukiamos iš sąrašų ir su nuomininkais bus nutraukiamos būsto nuomos sutartys.

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.