Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2020 m. vasario 22 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Įvyko pirmasis Savivaldybės ir UAB „Dak projektai“ susitikimas

   Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis ir administracijos direktorius Edmundas Jonyla susitiko su bendrovei UAB „Dak projektai“ atstovaujančios advokatų kontoros DT LEGAL Džiolana Tarvainytė ir partneriai advokatu Juriumi Petreikiu. Susitikime kalbėtasi apie UAB „Dak projektai“ ir Savivaldybės sudarytą sutartį, pagal kurią bendrovė įsipareigojo Plembergo kaime įrengti kempingą. Toks kempingas gerokai padidintų mūsų krašto patrauklumą tarp turistų, tačiau iki šiol įmonė savo laisvai prisiimtus įsipareigojimus vykdė galimai netinkamai.

 Įmonės atstovas pripažįsta klaidas

   UAB „Dak projektai“ advokatas Jurius Petreikis pripažįsta, kad jo atstovaujama įmonė su Savivaldybe komunikavo prastai ir tai prisidėjo prie įtampos augimo. Dabar teisininkas žada aktyviai bendradarbiauti su Savivaldybe ir iš esmės keisti ydingą bendrovės bendravimo stilių.

   „Tenka pripažinti, kad mano klientas padarė rimtų komunikavimo klaidų. Kol kas su Savivaldybe sutarėme, kad kovo pirmąją savaitę pateiksiu detalią informaciją apie įmonės tolimesnius veiksmus“,- teigė Jurius Petreikis.

   Teisininkas taip pat pripažįsta, kad „Dak projektai“ sudarė sutartį laisva valia, todėl turi vykdyti savo prisiimtus įsipareigojimus.

Savivaldybės tikslas - įgyvendinti projektą

   Raseinių rajono savivaldybė ragina UAB „Dak projektai“ vykdyti įsipareigojimus ir įrengti kempingą, padėsiantį skatinti turizmą Raseinių krašte. Vis dėlto jeigu ir toliau situacija negerės, Savivaldybė imsis visų teisėtų priemonių tam, kad apgintų viešąjį interesą.

   „Tai, kad įmonė atsižvelgė į mūsų reikalavimus bei atsiuntė savo atstovą į susitikimą tiekia vilčių, jog ledai bus pagaliau pralaužti. Kadangi įmonė keičia savo elgesį, suteikėme jai atstovaujančiam advokatui Juriui Petreikiui daugiau laiko, per kurį jis privalo pateikti bendrovės poziciją dėl tolesnių darbų. Tai turi būti padaryta iki pirmosios kovo savaitės. Jeigu matysime, kad padėtis prasta, naudosimės visais teisėtais instrumentais ir apginsime viešąjį interesą“,- situaciją įvertino Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis.

   Tvirtos pozicijos bendrovės atžvilgiu laikosi ir administracijos direktorius Edmundas Jonyla.

   Pasak politiko, Savivaldybės tikslas yra įgyvendinti projektą, padėsiantį didinti mūsų krašto patrauklumą. Jeigu „Dak projektai“ nevykdys savo įsipareigojimų, Savivaldybė pasitelks teisines priemones ir bendrovei skirs baudą.

 

 

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.