Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. rugsėjo 18 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Kaimo bendruomenės dalyvauja projekte „Prisijungusi Lietuva“

   Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje įvyko projekto „Prisijungusi Lietuva“ dalyvių mokymai, kuriuose dalyvavo bendruomenių atstovai, užsiregistravę dalyvauti projekte ir tapti skaitmeniniais lyderiais.

Šiame renginyje projekto koordinatorė Deimantė Ežerskytė su kolegomis papasakojo apie skaitmeninio lyderio rolę, veiklas, pasidalino naudingais informacinių technologijų patarimais bendruomenei. Renginys buvo skirtas Tauragės apskrities ir 25 Raseinių rajono kaimo bendruomenių atstovams, skaitmeniniams lyderiams buvo įteiktos planšetės – skaitmeninės misijos įgyvendinimo priemonė.

Projekto „Prisijungusi Lietuva“ tikslas – palengvinti, supaprastinti, paįvairinti bendruomenės narių kasdienybę, padėti žmonėms drąsiau ir saugiau žengti į skaitmeninę erdvę. Projektas yra vykdomas kartu su bibliotekomis, jo veiklos tęsis – planuojama organizuoti įvairius mokymus bibliotekose, lankysis bendruomenių renginiuose.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.