Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. rugsėjo 15 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Ligoninės prieigos – viešiesiems poreikiams

   Šiandien VšĮ Raseinių ligoninės prieigose iškilmingai atidaryta modernizuota viešoji erdvė. Ji – viena sudedamųjų dalių įgyvendinamo projekto „Raseinių miesto prekyvietės ir viešųjų erdvių modernizavimas (Vytauto Didžiojo g., Žemaitės g., V.Grybo ir Algirdo g.)“.

  Savivaldybės meras Andrius Bautronis, administracijos direktorius Edmundas Jonyla, direktoriaus pavaduotoja Irma Juknevičienė, projekto vadovas, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vyriausiasis specialistas Gintas Brazas, Raseinių miesto seniūnas Artūras Milašauskas, Všį Raseinių ligoninė direktorius Vidmantas Merkliopas ir kiti renginio dalyviai pasidžiaugė rangovo UAB „Projektas Karma“ modernizuota teritorija, kurioje dar bus įrengtas apšvietimas ir atlikti kiti darbai.

   Atnaujinus iki šiol nepritaikytą ir neefektyviai naudojamą viešiesiems poreikiams tenkinti viešąją erdvę, sukurtos palankios sąlygos vystyti Raseinių miesto viešųjų paslaugų sektorių, taip pat pagerinti žmonių gyvenimo kokybę ir aplinkos patrauklumą. Čia įrengti nauji pėsčiųjų takai ir poilsio zonos. Tai leidžia žmonėms pėsčiomis patogiau ir greičiau pasiekti švietimo, socialines, medicinos įstaigas, viešąsias erdves ir gyvenamąsias teritorijas.

   Atsivėrė ir automobilių parkavimo naujos galimybės – įrengta automobilių stovėjimo aikštelė, kuri pritaikyta ir žmonėms su negalia. Sumažėjęs gatvių kelkraščiuose statomų automobilių skaičius prisideda prie eismo saugumo ir gatvių pralaidumo gerinimo.

   Projektas įgyvendintas Europos Sąjungos, valstybės ir Savivaldybės biudžeto lėšomis.

  

  

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.