Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. balandžio 24 d.

Prisijungimas

Prenumerata 

 
 
Naujienos
Įgyvendinamas projektas „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo prieinamumo didinimas Raseinių rajone (Ariogalos lopšelyje-darželyje)“

   2018 m. rugpjūčio 13 d. tarp viešosios įstaigos Centrinės projektų valdymo agentūros ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos buvo pasirašyta projekto Nr. 09.1.3-CPVA-R-705-21-0015 „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo prieinamumo didinimas Raseinių rajone (Ariogalos lopšelyje-darželyje)“ (toliau – projektas) finansavimo sutartis. Projektui finansavimas yra skiriamas iš Europos regioninės plėtros fondo pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.1.3-CPVA-R-705 įgyvendinamą priemonę „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo prieinamumo didinimas“. Projekto biudžete nustatyta didžiausia galima projekto tinkamų finansuoti išlaidų suma – 243.885,19 Eur, iš jų Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos – 218.283,84 Eur, o likusias lėšas reikalingas projekto įgyvendinimui skirs Raseinių rajono savivaldybės administracija.

   Projekto tikslas - padidinti ikimokyklinio ugdymo paslaugų prieinamumą bei kokybišką paslaugų teikimą Raseinių rajone.

   Įgyvendinus projektą bus sutvarkyta dalis darželio patalpų, atliekant pastato techninių savybių pagerinimo darbus, įrengiant mokymosi per laisvalaikį principu grįstas erdves, perkeičiant vidaus erdvių panaudojimą, sutvarkant vidaus elektros instaliacijos ir inžinerines sistemas, įsigyjant trūkstamą įrangą. Taip pat tvarkomos ir kitos viešosios darželio erdvės – pastato prieigos, įrengiamas neįgaliųjų keltuvas, kad būtų užtikrintas tinkamas patekimas į patalpas žmonėms su negalia. Atlikus ugdymo grupių patalpų remontą ir įsigijus reikalingą įrangą bei baldus, bus sukurtos modernios ir saugios erdvės ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programų įgyvendinimui. Esminę naudą pajus Raseinių rajono gyventojai, nes bus sukurta 20 naujų ugdymo vietų darželinukams.

   Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga numatoma 2020 m. rugpjūčio mėn.

Informaciją parengė

Strateginio planavimo ir projektų valdymo skyriaus vyr. specialistė Daiva Daugėlienė, tel. (8 428) 41 553, el. p. daiva.daugeliene@raseiniai.lt.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.