Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2021 m. sausio 23 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
Raseinių mobilus punktas šią savaitę dirbs trumpiau

   Sausio 12 – 16 d. Raseinių mobilus punktas dirbs nuo 10 iki 12 val. Mobilaus punkto veiklą koordinuojančios įstaigos – VšĮ Raseinių PSPC direktorės Violetos Užringienės teigimu, toks sprendimas priimtas atsižvelgus į sumažėjusį užsiregistravusių gyventojų skaičių, siekiant užtikrinti efektyvų darbo organizavimą. 

   Iki šiol mobilus punktas darbo dienomis dirbdavo nuo 10 iki 14 val. Tačiau praėjusią savaitę gyventojai registravosi vangiai. Pavyzdžiui, sausio 8 d. atvyko išsitirti tik 32 gyventojai, kai įstaiga buvo pajėgi paimti 80 ėminių. Per valandą mobilaus punkto komanda gali paimti iki 20 ėminių.

   Primename, kad Raseinių mobiliajame punkte išsitirti gali tie gyventojai, kurie jaučia COVID-19 ligai būdingus simptomus arba turėjo kontaktą su jau patvirtintu COVID-19 atveju.

    Norintiems atlikti tyrimą reikia užsiregistruoti „Karštąja koronos linija“ telefonu 1808 arba užpildyti specialią anketą interneto tinklalapyje 1808.lt.

    Transportas

   Į mobilius punktus siunčiami priduoti ėminius ne tik tie asmenys, kurie gali atvykti asmenine transporto priemone patys ar atvežami kito žmogaus. UAB „Raseinių autobusų parkas“ vykdo pavėžėjimo paslaugą. Jeigu neturite galimybės atvykti į mobilų punktą, registracijos metu operatorius nurodys kontaktus, kuriais reikia kreiptis dėl saugaus pavėžėjimo. Į mobilų patikros punktą negalima vykti taksi automobiliu ar viešuoju transportu.

    Kaip elgtis atvykus į mobilų tyrimų punktą?

   Atvykus į mobilųjį patikros punktą, žmonėms nėra leidžiama išlipti iš automobilio ir atidaryti lango, kol nebus nurodyta kitaip – jiems paaiškinama, kaip vyks tepinėlio paėmimo procedūra. Atlikus tyrimą, žmogus turi važiuoti į namus ir laukti tyrimo rezultato. Nustačius poreikį pacientą gydyti, bus kviečiama greitoji medicinos pagalba ir jis bus transportuojamas į ligoninę.

    Ką turėti? 

   Tikrintis atvykęs žmogus su savimi turi turėti asmens dokumentą ir didesnį (A4) popieriaus lapą su užrašytu mobiliojo telefono numeriu, kurį, atvykus į mobilųjį punktą, reikės padėti koordinatoriaus nurodytoje vietoje automobilio salone. Šiuo numeriu bus susisiekiama ir sutikrinami atvykusio žmogaus duomenys.

   Mobiliojo patikros punkto vieta

   Raseinių ligoninės automobilių stovėjimo aikštelė (Ligoninės g.).

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 

© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema. Nuotolinė pagalba.