Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. spalio 24 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 
 
Naujienos
Bus rengiama sveikatos priežiūros specialistų kelionės išlaidų kompensavimo tvarka

   Raseinių rajono savivaldybės mero 2019 m. liepos 31 d. potvarkiu Nr. M-148 ,,Dėl darbo grupės asmens sveikatos priežiūros įstaigose dirbančių gydytojų kelionės išlaidų kompensavimo tvarkai parengti sudarymo“ buvo sudaryta darbo grupė. Jos posėdyje nutarta parengti sveikatos priežiūros įstaigose dirbančių specialistų kelionės išlaidų kompensavimo tvarką rajone.

     Planuojama, kad Savivaldybės tarybos sprendimu patvirtinta tvarka turėtų startuoti jau nuo 2020 m. sausio 1 d. Taip siekiama išspręsti sveikatos priežiūros specialistų trūkumo problemą rajone.

   Kaip prisimename, šių metų liepos 24 d. įvykusiame Tarybos posėdyje buvo priimtas sprendimas kas mėnesį kompensuoti švietimo įstaigų darbuotojų važiavimo į darbą išlaidas. Ši kompensacija galioja nuo rugsėjo 1 d. ir yra skiriama darbuotojams, kurių faktinė gyvenamoji vieta nesutampa su darbo vieta ir yra nutolusi daugiau kaip 10 km nuo darbovietės.

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.