Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. liepos 23 d.

Prisijungimas

Statistika
Nuo: 2003-12-01
Iš viso: 8605001
Šiandien: 745
Dabar: 81
Prenumerata

 
 
Naujienos
Paramą rekomenduota skirti dar 3 Savivaldybės projektams

   Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos projektų atrankos komiteto nariai rekomendavo skirti paramą dar 3 Raseinių rajono savivaldybės projektams: „Viešosios poilsio zonos įrengimas Norgėlų kaime“, „Girkalnio miestelio tvenkinio išvalymas ir poilsio zonos įrengimas“ bei „Butkiškės kaimo viešosios erdvės sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poreikiams“.

   „Šie projektai bus įgyvendinti pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklą „Parama investicijoms į visų rūšių mažos apimties infrastruktūrą“. Dabar laukiame Žemės ūkio ministerijos kanclerio potvarkio dėl skiriamo finansavimo, bus rengiama informacija pasirašyti paramos sutartis. Dar keturi pateikti projektai yra vertinami“, – teigė Savivaldybės administracijos Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyriausioji specialistė, projektų koordinatorė Loreta Sirvidienė.
   Norgėlų kaime, Dvaro gatvėje, yra pasagos formos vandens telkinys, kurio pakrantė šiuo metu yra nepritaikyta poilsiui. Projekto metu numatoma išvalyti teritoriją, suformuoti šlaitus, įrengti aikštelę, įsigyti reikalingą mažąją infrastruktūrą (naujus suoliukus, šiukšliadėžes, pavėsinę su lauko baldais), naujai įrengti apšvietimą ir pastatyti vaikų žaidimų aikštelės įrenginį.
   Girkalnio miestelio gyventojai taip pat turi tvenkinį, tačiau prie jo atėję žmonės susiduria su nepatogumais – jis nėra pritaikytas aktyviam poilsiui. Įgyvendinant projektą, ketinama išvalyti tvenkinį, suremontuoti šachtą ir įrengti paplūdimį, pastatyti persirengimo kabiną, suolelius ir šiukšliadėžę.
   Pasikeis ir Butkiškės kaimo vaizdas. Čia ketinama išasfaltuoti Pievų gatvės atkarpas ir įrengti lauko treniruoklių aikštelę. Tai leis pagerinti viešųjų paslaugų teikimą, eismo saugumą.
   Pagal šią priemonę Savivaldybės administracija su Nacionaline mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos yra pasirašiusi projekto „Viešosios erdvės Užkalnių kaime sutvarkymas ir pritaikymas gyventojų poilsiui ir sportui“ įgyvendinimo sutartį. Užkalnių viešojoje erdvėje numatoma įrengti naujas krepšinio ir tinklinio aikšteles, pastatyti 4 suoliukus, 3 šiukšliadėžes. Jaunimas ir suaugusieji galės aktyviai leisti laisvalaikį išbandydami 2 lauko treniruoklius, o mažiesiems vaikams bus įrengta vaikų žaidimų aikštelė. Sutvarkyta ir gyventojų poilsiui bei sportui pritaikyta viešoji erdvė Užkalnių kaime turėtų tapti nuolatine šio kaimo bendruomenės ir visų aplinkinių kaimų gyventojų poilsio vieta: čia galės treniruotis ir žaisti krepšinio, tinklinio mėgėjai, vyks įvairios tradicinės vasaros šventės ir renginiai.
   Dar trijų Savivaldybės projektų sutartys yra rengiamos.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

Nuorodos

 


 

 
 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
 
 
 
  

 
 
 

 
 


 
 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.