Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ

Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt

2021 m. sausio 23 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata

 

 
  

 
 
Naujienos
COVID-19 koreguoja jaunimo projektų įgyvendinimą

   Dėl Lietuvoje sparčiai plintančio COVID-19 viruso kyla nemažai problemų įgyvendinti kai kuriuos jaunimo organizacijų ir neformalių jaunimo grupių teiktus, įvertintus bei finansuotus projektus, skirtus jaunimo užimtumo, aktyvumo, pilietiškumo skatinimui bei socialinių vertybių, lyderystės įgūdžių  ugdymui.

  Lapkričio 23 d. Raseinių rajono jaunimo pilietinių ir socialinių iniciatyvų projektų finansavimo konkursui pateiktų paraiškų vertinimo komisijos posėdžio metu, kurios pirmininkas Raseinių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, buvo dar kartą peržiūrėti šiam konkursui teikti projektai ir išnagrinėti projektų teikėjų raštiški prašymai dėl galimybės koreguoti projekto eigą ar veiklas. 

  Primename, kad jaunimo pilietinių ir socialinių iniciatyvų konkursas buvo organizuotas šių metų balandžio – gegužės mėnesiais, kai visi džiaugėsi įveikę pandemiją bei grįžo prie įprasto gyvenimo ritmo. Deja, nuo rugsėjo mėnesio situacijai Raseinių rajone kardinaliai pasikeitus, dalis projektuose suplanuotų veiklų taip ir liko neįgyvendintos. Karantino laikotarpiu įvesti veiklų ribojimai ir draudimas būriuotis neleidžia įgyvendinti tokių veiklų kaip ekskursijos, stovyklos ar renginiai. Komisija, atsižvelgdama į projektų teikėjų prašymus, jų pagrįstumą ir tai, kad keičiamos paraiškoje aprašytos veiklos neprieštarauja pirminiams paraiškose išsikeltiems tikslams, pritarė prašytoms korekcijoms.

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 

© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema. Nuotolinė pagalba.