Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. kovo 19 d.

Prisijungimas

Prenumerata 


 
 

 
   Š. m. kovo 21 d. 10 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje II a. šaukiamas Raseinių rajono savivaldybės 8-ojo šaukimo tarybos 67-asis posėdis. /Darbotvarkė/

   Komitetų posėdžiai:

   Š. m. kovo 19 d. 11.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
   Š. m. kovo 19 d. 13.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Ūkio ir informacinės visuomenės plėtros komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
   Š. m. kovo 20 d. 15.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kaimo reikalų, ekologijos ir teritorijų planavimo komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
   Š. m. kovo 20 d. 16.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Biudžeto ir socialinio ekonominio vystymo komiteto posėdis. /Darbotvarkė/
   Š. m. kovo 21 d. 14.00 val. rajono Savivaldybės didžiojoje salėje vyks Kontrolės komiteto posėdis.


Naujienos
 
   2019-03-18  Nevyriausybinių organizacijų 2019 metų vaikų dienos centrų priimtos paraiškos

   Raseinių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad  Nevyriausybinių organizacijų 2019 metų vaikų dienos centrų veiklos rėmimo projektų paraiškos rengiamos pagal Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2019 m. sausio 24 d. sprendimu Nr.TS-11 „Dėl vaikų dienos centrų veiklos projektų finansavimo tvarkos aprašo patvirtinimo“ patvirtintą Vaikų dienos centrų veiklos projektų finansavimo tvarkos aprašą. Jas  pateikė 11 nevyriausybinių organizacijų.

Plačiau
 
   2019-03-18  A.Bautronis išrinktas nauju Savivaldybės meru

   Kovo 17 d. Lietuvos piliečiai pakartotinai rinko savivaldybių merus, kurie varžėsi antrame ture. Pagal Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenis, naujuoju Raseinių rajono savivaldybės meru išrinktas jauniausias kandidatas – 32 metų Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų rajono skyriaus pirmininkas Andrius Bautronis. Jo kandidatūrą palaikė 56 proc. rajono rinkėjų. Už kitą kandidatą – socialdemokratą Edmundą Jonylą balsavo 43 proc. gyventojų. Rinkimai vyko 46 apylinkėse, savo pilietinę pareigą atliko 42,75 proc. rajono gyventojų.

Plačiau
 
   2019-03-18  Šiluvos šventovė garsiausių pasaulio šventovių kontekste

   Rodos religinio turizmo daigai vis intensyviau leidžia šaknis sparčiai augančioje Lietuvos turizmo padangėje. Nenuostabu, jog šalyje imamasi atverti kelią potyrių turizmui, o dvasiniai potyriai yra vieni labiausiai trokštamų šiame globalaus skubėjimo pasaulyje. Visgi, piligrimystė, tai ne tik asmeniniai potyriai ir išgyvenimai, tačiau ir galimybė pažinti skirtingas vietas, tradicijas, sutikti skirtingus žmones. Religinio turizmo svarba dvasinėje, o ir ekonominėje sferoje yra įsitikinę bei praktiškai išmėginę Ourém savivaldybė, kurios jurisdikcijai priklauso ir Fatimos šventovė. Tad nenuostabu, jog jau septynerius metus iš eilės, bendradarbiaujant savivaldai ir verslo struktūroms, Fatimoje organizuojamos tarptautinio religinio turizmo dirbtuvės.

Plačiau
 
   2019-03-15  Seniūnai aptarė svarbius klausimus

   Šiandien tradicinėje rajono seniūnų sueigoje, kurioje dalyvavo Savivaldybės administracijos direktorius Liudas Kavaliauskas, direktoriaus pavaduotojas Gytis Šulinskas, grupė administracijos skyrių vedėjų, specialistų ir įmonių vadovų, kaip įprasta, buvo aptarti šiuo metu aktualūs seniūnijoms klausimai.

Plačiau
 
   2019-03-15  Pranešimas apie kultūros paveldo objekto patvirtintą individualų apsaugos reglamentą

   Vadovaujantis kultūros paveldo objektų individualių apsaugos reglamentų rengimo tvarkos aprašu, patvirtinu Lietuvos Respublikos kultūros ministro 2014 m. gruodžio 18 d. įsakymu Nr. ĮV-974 „Dėl kultūros paveldo objektų individualių apsaugos reglamentų rengimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, informuojame, kad patvirtintas ir įregistruotas Kultūros vertybių registre Viduklės klebonijos (unikalus kodas Kultūros vertybių registre 2226), Žemaitės g. 2, Viduklės mstl., Viduklės, Raseinių r. sav. individualus apsaugos reglamentas.

Plačiau
 
   2019-03-15  Ariogaloje prasidės darbymetis

   Savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Ariogalos miesto bendruomeninės infrastruktūros gerinimas“. Projektas finansuojamas 2014–2020 m. ES fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ priemonės Nr. 08.2.1-CPVA-R-908 „Kaimo gyvenamųjų vietovių atnaujinimas“ lėšomis. Planuojama kompleksiškai sutvarkyti Ariogalos miesto viešąsias erdves: įrengti centrinę miesto aikštę su prieigomis ir sutvarkyti Purvės parko teritoriją.

Plačiau
 
   2019-03-14  Religinio turizmo Šiluvoje skatinimo programa juda į priekį

   Šiluvoje, Jono Pauliaus II namuose, Kauno arkivyskupijos kurijos dvasinio centro patalpose, Savivaldybės meras Algirdas Gricius, administracijos atstovai – Religinio turizmo Šiluvoje skatinimo programos įgyvendinimo darbo grupės nariai – ir Kauno arkivyskupijos vyskupas Algirdas Jurevičius, Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo parapijos klebonas kun. Erastas Murauskas, Šiluvos šventovės rektorius kun. Darius Vasiliauskas susitiko su Ekonomikos ir inovacijų ministerijos bei Kultūros ministerijos vyriausiasiais specialistais ir aptarė šios programos įgyvendinimo galimybes.

Plačiau
 
   2019-03-14  Šiluvos seniūnija – bendruomeniškiausia

   Mykolo Romerio universitete įvyko 6-oji tarptautinė mokslinė-praktinė viešojo valdymo pokyčių konferencija „Tarp efektyvumo ir socialinio poveikio“. Ne tik Lietuvos, bet ir kelių užsienio šalių ekspertai dalinosi savo įžvalgomis ir rekomendacijomis apie viešojo valdymo tendencijas ir būtiniausius pokyčius. Diskusijoje dalyvavo Seimo narė, Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto pirmininkė Guoda Burokienė, vidaus reikalų viceministras dr. Darius Urbonas, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vyriausioji patarėja Aurelija Olendraitė ir kiti dalyviai.

Plačiau
 
   2019-03-14  Nemakščiuose Kovo 11-oji paminėta 3X3 krepšinio turnyru

   2019 m. kovo 11 d. 14 val., Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos sporto salėje užvirė kovos krepšinio aikštelėje. Šis renginys tradicinis ir jau daug metų į jį renkasi ne tik Nemakščių seniūnijos, bet Raseinių ir kaimyninių rajonų krepšininkai. 3X3 krepšinio turnyre dalyvavo trylika komandų. Rungtyniaujama buvo keturiuose pogrupiuose, po tris ir keturias komandas, rato sistema. Pogrupių dvi stipriausios komandos tęsė kovą dėl apdovanojimų.

Plačiau
 
   2019-03-13  Padėkos šventė RRKC Plikiuose

   Kovo 11-oji - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Ji yra viena svarbiausių Lietuvos istorijos datų. Tai ypatinga diena, kuri mums, lietuviams, labai svarbi, todėl švenčiame prisimindami žmones, kurie prisidėjo, kad Lietuva būtų nepriklausoma. Pagerbiame tuos, kurie kas dieną dirba vardan Lietuvos.

Plačiau
 
   2019-03-13  Rėkyvoje nuskambėjo „Pavasario melodijos 2019“

   Kovo 9 d. Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namuose vyko XI vokalinių ansamblių šventė-konkursas „Pavasario melodijos 2019“. Šiais metais dalyvavo net 25 kolektyvai: lygių balsų ir mišrūs vokaliniai ansambliai, solistai ir duetai iš Šiaulių, Vilkaviškio, Radviliškio, Raseinių, Joniškio, Akmenės, Jurbarko miestų ir rajonų kultūros įstaigų bei kitų organizacijų.

Plačiau
 
   2019-03-13  Girkalniškiai viešėjo Portugalijoje

   Kiekviena tauta iš kartos į kartą perduoda savo papročius, tradicijas, šventes, vertingiausius liaudies meno, architektūros kūrinius, gamtos paminklus. Tai, ką paveldime iš savo protėvių, turime išsaugoti ateities kartoms, supažindinti su tautos paveldu kitų šalių žmones.

Plačiau
 
   2019-03-12  Viduklėje paminėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

   Šventiškai ir jaukiai atšventėme Kovo 11-ąją Viduklėje. Pasidžiaugėme visiems reikšminga ir brangia diena. Nepriklausomybės dienos renginiai prasidėjo kovo 9 d. stalo teniso varžybomis, kurios vyko Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijoje. Kovo 11 d. vyko šventinis minėjimas Raseinių rajono kultūros centre Viduklėje, kurį prasmingais žodžiais pradėjo ir vedė Jolanta Jonaitienė.

Plačiau
 
   2019-03-06  Šurmuliavo jubiliejinė Kaziuko mugė

   Kovo 2 d. gausus vidukliškių būrys rinkosi į Raseinių rajono kultūros centrą Viduklėje, kur šurmuliavo jubiliejinė 10-oji Kaziuko mugė.

Plačiau
 
   2019-02-25  Šiuolaikiška interneto svetainė jaunimui www.askritiskas.lt

   Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – Departamentas) nuolat atlieka psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo ir su juos susijusių pasekmių stebėseną, pasitelkdamas įvairius ir mokslu grįstus įrodymus. Vienas patikimiausių ir nuosekliai atliekamų tyrimų Lietuvoje dėl jaunimo vartojimo ypatumų yra ESPAD tyrimas. Paskutiniai jo duomenys rodo, kad nuo 1995 m. narkotikų vartojimo vidurkis tarp 15–16 metų mokinių išaugo beveik 6 kartus.

Plačiau
 
   2019-02-25  Informacija šilumos vartotojams

   2019 m. vasario 21 d. laikraštyje „Alio, Raseiniai“ pasirodė klaidinanti šilumos vartotojus informacija, kad UAB „Raseinių šilumos tinklai“ patyrė 400 tūkst. eurų nuostolį. Tiesa yra ta, kad šiuo metu yra atliekamas nepriklausomas auditas ir tikrinami įmonės veiklos rezultatai. Pagal Uždarųjų akcinių bendrovių įstatymą, balansas, pelno (nuotolio) ataskaitos bus pateiktos laiku, atlikus auditą iki balandžio 30 d., tai bus patvirtinta įmonės valdybos posėdyje ir pateikta iki birželio 1 d. rajono savivaldybės administracijai bei paviešinta registrų centre.

Plačiau
 
Skelbimai
 
   2019-03-15  Skelbiamas jaunimo organizacijų ir neformalių jaunimo grupių projektų finansavimo konkursas

   Kviečiame teikti paraiškas Raseinių rajono jaunimo pilietinių ir socialinių iniciatyvų projektų finansavimo konkursui. Konkursui paraiškas gali teikti Raseinių rajono savivaldybės teritorijoje veikiančios jaunimo organizacijos, neformalios jaunimo grupės. Didžiausia vienam projektui skiriama suma 1000 eurų.

Plačiau
 
   2019-03-13  Kviečiame teikti pasiūlymus dėl numatomų maudyklų stebėsenos Raseinių rajone

   Raseinių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. balandžio 20 d. sprendimu Nr. TS-147 ,,Dėl Raseinių rajono savivaldybės maudyklos ir rekreacinių zonų nustatymo“ buvo patvirtintos septynios Raseinių rajono maudyklos, kuriose maudymosi sezono metu yra atliekami vandens kokybės mikrobiologiniai tyrimai.

Plačiau
 
   2019-03-12  Kviečiame į mokymus
 
   2019-03-06  Raseinių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja

   Rajono savivaldybės gyventojams skirtų maisto produktų iš Europos Sąjungos intervencinių maisto atsargų dalinimo grafikas 2019 m. kovo mėn.

Plačiau
 
   2019-03-04  Traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų techninės apžiūros 2019 metais Raseinių rajone grafikas
 
   2019-03-04  Skelbiamas 2019 metų Raseinių rajono savivaldybės kultūros paveldo išsaugojimo ir vystymo programos priemonės „Raseinių rajono bažnyčių dalinis finansavimas kultūros paveldo objektų išsaugojimui“ finansavimo paraiškų priėmimas

   Priemonės įgyvendinimo tikslas – pagal Lietuvos Respublikos religinių bendruomenių ir bendrijų įstatymą registruotoms tradicinėms religinėms bendruomenėms, veikiančioms Raseinių rajone, prisidėti prie krašto kultūrinio paveldo dalies, priklausančio religinėms bendruomenėms, išsaugojimo skiriant Savivaldybės biudžeto lėšų finansavimą religinių pastatų remontui, vidaus patalpų tvarkymui, avarinės grėsmės pašalinimui, aplinkos tvarkymo darbų atlikimui, apsaugos sistemų įrengimui.

Plačiau
 
   2019-02-26  Kvietimas teikti paraiškas

   Skatindama nevyriausybinių organizacijų kūrybines iniciatyvas Raseinių rajono savivaldybės administracija kviečia teikti paraiškas Raseinių rajono savivaldybės nevyriausybinių organizacijų projektams finansuoti.

Plačiau
 
   2019-02-25  Informacija apie planuojamą teikti paramą individualių namų savininkams

   Įgyvendinant vieną iš svarbiausių Nacionalinės energetinės nepriklausomybės strategijos tikslų – užtikrinti subalansuotą ir tvarią atsinaujinančių išteklių plėtrą bei didinti energijos vartojimo efektyvumą, 2019 m. gegužės mėnesį Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra planuoja skelbti kvietimus fiziniams asmenims gauti paramą neefektyvių biomasę naudojančių šildymo katilų keitimui į efektyvius biokuro katilus arba šilumos siurblius ir mažos iki 10 kW galios saulės elektrinių įrengimui.

Plačiau
 
   2018-12-20  Lietuvos Respublikos Vyriausybės narių gyventojų priėmimo Vyriausybės priimamajame (Gedimino pr. 11, Vilnius) 2019 metų sausio–kovo mėnesiais grafikas
 
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Algirdas Gricius

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 
 
 


 
 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.