Spausdinti
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2019 m. rugsėjo 15 d.

Prisijungimas

Naujienų prenumerata


 
 
Naujienos
Lankėmės Nidoje

   Kaimų bendruomenė „Berteškiai“ įgyvendino projektą „Kaimo bendruomenių veiklos stiprinimas“ pagal Raseinių rajono savivaldybės įgyvendinamą priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Jo metu kartu su kaimų bendruomene „Saugailiai“ suorganizavome vienos dienos išvyką į Mingės kaimą Šilutės rajone.

   Iš ten laivu plaukėme į Nidą. Abi bendruomenės nuolat rūpinasi bendruomenės narių ir kitų gyventojų užimtumu, yra įgyvendinusios daug projektų, organizuoja įvairius renginius, todėl abiejų bendruomenių nariams išvykos metu buvo smagu pakalbėti, padiskutuoti, pasidalinti patirtimi, susipažinti su Šilutės rajono ir Nidos krašto viešųjų erdvių tvarkymu, aplinkosauga, pasigrožėti gražiais gamtos vaizdais. Projekto lėšomis buvo apmokėtos transporto išlaidos. Keliaudami kartu, nemažai dėmesio skyrėme ir saugiam eismui, pasitikrinome, ar visi nešiojasi atšvaitus, ar saugiai elgiasi kelyje. Visiems išvykos dalyviams padovanojome šviesą atspindinčius atšvaitukus ir priminėme saugaus eismo taisykles.

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
Raseinių rajono savivaldybės meras
 
Andrius Bautronis

Gyvenimo aprašymas

Priėmimo valandos

Darbotvarkė

 
 
 
 

 

Nuorodos

 


 
 

 
 


 
 


 
 

 
 
  

 
 
 

 

 
 
 


 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.