Spausdinti
El.paštas Į pradžią Svetainės žemelapis
RASEINIŲ
RAJONO
SAVIVALDYBĖ
Raseinių rajono savivaldybės
administracija


Biudžetinė įstaiga
V.Kudirkos g. 5, 60150 Raseiniai
Juridinių asmenų registras
Kodas 288740810
Tel. (8 428)  79 600
Faks. (8 428)  51 604
El. paštas savivaldybe@raseiniai.lt
2018 m. spalio 22 d.

Prisijungimas

Prenumerata

 
 
Naujienos
Žurnalistai gavo atsakymus iš pirmų lūpų

   Šiandien tradicinėje spaudos konferencijoje dalyvavusiems Savivaldybės merui Algirdui Griciui, administracijos direktoriui Liudui Kavaliauskui ir administracijos direktoriaus pavaduotojui Dariui Ulickui žiniasklaidos atstovai pateikė nemažai klausimų.

   Apžvelgęs praėjusios savaitės darbus, meras pranešė , kad birželio 26 d. Raseinių rajono savivaldybėje lankysis Lietuvos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė. Ji susipažins su kelių ugdymo įstaigų veikla, kalbėsis su vadovais, pedagogais, atsakys į jų klausimus. Meras taip pat turės ne vieną klausimą ministrei apie švietimo reformą, ugdymo įstaigų darbuotojų atlyginimų didinimą ir kitus svarbius šios srities specialistams dalykus. Pasak mero, informacija iš ministrės bus naudinga visiems pedagogams – prieš pradėdami vasaros atostogas, jie turi žinoti, kas jų laukia ateityje.

   Meras sulaukė klausimų ir apie šiais, Lietuvos valstybės šimtmečio metais, gimusių vaikų sveikinimus jų namuose. Meras informavo, kad jis, vicemerė Gitana Rašimienė ir jų palydovai atlieka Tarybos narių priimtą sprendimą – lankosi naujagimių šeimose, įteikia simbolines dovanėles tėveliams ir kartu su jais pasidžiaugia mažaisiais Raseinių krašto gyventojais, tikisi, kad jie užaugę liks gimtinėje ir dirbs jos labui.

   Praėjusią savaitę su Savivaldybės specialistais buvo aptarta įvairių projektų eiga. Kartais susidaro įspūdis, kad nemažai jų stovi vietoje arba per lėtai juda. Mero teigimu, nereikia daryti skubotų išvadų, nes sutartyse su rangovais yra nustatytas terminai, kada jie privalo užbaigti visus darbus.

   Kalbėta ir apie Sujainių tvenkinio teritorijos sutvarkymą. Šį projektą dėl finansavimo skyrimo vertina Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos. Tikimasi, kad atsakymas bus teigiamas ir bus pasirašyta šio projekto finansavimo sutartis ir kaip kitiems Raseinių rajono objektams bus skirta parama.

   Administracijos direktorius L.Kavaliauskas priminė žurnalistams, kad jis visuomet pasiryžęs atvirai ir dalykiškai bendrauti su žurnalistais, nes, pasak jo, nėra ko slėpti. Nepaisant to, kad jis 2003–2007 m. užėmė šias pareigas, situacija rajono ūkyje gerokai pasikeitė, todėl šiuo metu direktorius gilinasi į ją, išklauso Savivaldybės įmonių vadovų, specialistų nuomonių, kokios yra aktualiausios problemos ir kaip jas reikia spręsti. Administracijos vadovo teigimu, strateginių sprendimų reikalauja įvairios sritys, todėl visi darbai yra labai svarbūs ir turi būti gerai organizuoti.

 

 

Atgal Spausdinimo versija Siųsti draugui
 
 
© Raseinių rajono savivaldybė. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama. Sprendimas: Idamas. Naudojama Smart Web sistema.